Skocz do zawartości

SZUKAMY informacji i zdjęć o pojazdach NATO


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jakaś firma robi konwersje do abramsa do wersji TUSK(nie mylić z P.Donaldem

 

Voyager robi pancerz reaktywny, i tylny slat armour, reszte: osłony karabinów, i przedni cal.50 musisz dorobić we własnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czy jakaś firma robi konwersje do abramsa do wersji TUSK(nie mylić z P.Donaldem

 

Voyager robi pancerz reaktywny, i tylny slat armour, reszte: osłony karabinów, i przedni cal.50 musisz dorobić we własnym zakresie

A da sie to kupić gdzieś w Polskim internecie? Bo szukałem i jakos nie znalazłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

mam pytenie odnosnie polskiej wersji Leoparda .Dlaczego na pancerzu nie ma bialo-czerwonej szachownicy???

 

Adam

 

Edit...

Nie ten dział, nie ten temat...

Jesteś już wystarczająco długo na forum aby doskonale się w jego układzie orientować... temat zostaje przeniesiony... Mod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie to wykorzystano do wielu pojazdów Bundeswehry, np most samobieżny "Biber" => http://www.panzer-modell.de/referenz/in_detail/biber/biber.htm

Ostatnio ktoś mi doradził, bym zrobił sobie pojazd "Gepard" => http://www.panzer-modell.de/referenz/in_detail/gepard/gepard.htm który też jest na podwoziu Leoparda 1. Chodzi mi o skalę 1/72 więc podwozie planowałem zabrać z Revelowskiego Leoparda 1, a wieżę z serii "Czołgi świata".

Ale oglądając zdjęcia znalazłem jeden problem. Tak wygląda Leopard 1 Revella => http://www.panzer-modell.de/referenz/in_detail/leo1a5/leo1a5.htm (ten z pudełka) Zwrócie uwagę na kadłub zwłaszcza z tyłu i porównajcie to z "Biberem" i "Gepardem" (linki wyżej) Podwozia się różnią, dotyczy to wersji Leoparda do A1.

Jak jest w końcu z tym podwoziem (są jakieś inne wersje) i czy można dostać to podwozie z geparda i bibera w skali 1/72?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam w magazynie trochę hummerowego złomu, mam zestaw Eduarda 35778, chciałem to wszystko ładnie połączyć do kupy, ale mam też kłopot.

Poszukuję zdjęć oryginalnych Humvee, na podstawie których powstały podobne zestawy waloryzacyjne:

 

1. Eduard - 35778:

th_eduardhummvee_fdesisto.jpg

 

2. Lion Roar - 35073:

th_LE35073-2.jpg

 

3. Blast Models - BL35051K:

th_BL35051K.jpg

(2 pierwsze zdjęcia ze stron producentów, ostatnie ze strony sklepu finehobby.com).

 

Chodzi mi o wersję z dodatkowym bocznym opancerzeniem oraz z takimi drzwiami, jak na powyższych zdjęciach (pancerne płyty sięgające do połowy otworów drzwiowych). Mam furę zdjęć tak przerobionych pojazdów, ale wszystkie przedstawiają wersję M998/1038 Cargo/Trop Carrier (z brezentowym dachem) albo Gun Trucki zbudowane na bazie M998. Ciemno i głucho jeśli chodzi o wersje M1025/1026/1043/1044 Armament Carrier (z metalowym, ukośnym z tyłu dachem).

 

Jeśli możecie - pomóżcie. W końcu skądś się wzięły aż 3 powyższe zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Poszukuję zdjęć jak w tytulę, posiadam niewiele z google, niestety nie są dla mnie wystarczającym źródłem, poszukuje fotek silnika, wnętrza, jakiś szkiców i rzutów, bardzo mi na tym zależy, chciałbym otworzyć potem wątek warsztatowy, ale brak mi info co i jak i w razie czego co i gdzie poprawić trzeba będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kto mi pomoże dobrać kolor jaki najbardziej odpowiada Land Roverom używanym przez Żandarmerię Wojskową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.