Skocz do zawartości

TS-11 Iskra 1:72 - nowy model z plastiku


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy beda jakies dodatki typu blachy czy cos ale obstawiam ze w okolicach stowki...

 

Nowy model RWD-8 z IBG kosztuje ok.25 złotych. Zakładam optymistycznie, że Iskra może trochę więcej, ale raczej w tych okolicach, a nie stówki. Ten model ze stalowych form będzie się sprzedawał przez dłuuugie lata. To nie to samo, co żywica wymagająca ręcznej pracy i wydawana najwyżej w kilkuset egz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie będzie chyba tak źle. Po stówce wołają za żywiczne Spity i PZL-e, więc tutaj będzie znacznie taniej. Przy takim modelu na międzynarodowy zbyt za bardzo nie ma co liczyć, więc cena musi być skrojona na polską kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej BRAWO. Nareszcie nasi Polscy producenci osiagneli poziom modeli wtryskowych. Bardzo się ciesze, bo może to oznaczać początek bardzo fajnych polskich(i nie tylko) modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nasi Polscy producenci osiagneli poziom modeli wtryskowych.

 

Bo wcześniej były tylko polskich producentów a teraz będą Je robić nasi Polscy producenci?

Nie rozumiem...

Tak w ogóle to to już trzecie podejście do wtrysku będzie...

http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=94951

nie od razu Polske zbudowano ,-))

Zeby zrobić przyzwoity model wtryskowy trzeba nabrać doswiadczenia i swobody finansowej. I to własnie nazywam osiągnięciem odpowiedniego poziomu. I podoba mi sie ze chłopaki ARMA hobby jedza mała łyzka, podobnie jak IMB. zaczynają od prostych modeli. To rozsądne. To wróży sukces i rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 w 32 jest planowane ale nie przez Arma.

Iskra super pomysł, najpierw nasycili rynek żywicą, a teraz wtrysk.

Szkoda przypału z Orlikiem, ale Poloników pełno więc mają co robić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Rynek czeka na dobra iskrę w 72. A ta będzie dobra. Z tego co słyszałem będzie miała nawet możliwość otwarcia klap ! czyli szykuje się model przez duze M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ma być po wakacjach. Na pewno z dwa kupię. A jak będzie się przyjemnie składało, to więcej. Mają być dwa zestawy. Jeden plastikowy i drugi z żywicami, w tym silnikiem. Ciekawe jaka będzie cena. Raczej nie na poziomie RWD-8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być po wakacjach. Na pewno z dwa kupię. A jak będzie się przyjemnie składało, to więcej.
Kurcze, jak ja zacząłem liczyć swoje "chcenie" to zatrzymałem się na 12 sztukach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być po wakacjach. Na pewno z dwa kupię. A jak będzie się przyjemnie składało, to więcej.
Kurcze, jak ja zacząłem liczyć swoje "chcenie" to zatrzymałem się na 12 sztukach

Jak się ma fanaberię, aby odtworzyć cały zespół Biało-Czerwonych Iskier w miniaturze to tak wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.