Skocz do zawartości

M1127 Stryker RV -Trumpeter 1/35 + kilka dodatków


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam kolegów. Choć to nie jest jeszcze wersja finalna, to tak to będzie wyglądać:

 

TARCZA_zpszxips00q.jpg

 

Clear gunner shield w wersji fototrawionej. Kolega Tomek, który wykonał tą tarczę, mówi, że coś tam jest jeszcze nie tak z wymiarami tych ramek na szyby, ale przyznać trzeba, że super to wygląda, prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam kolegów!! To już naprawdę ostatnia prosta jeśli chodzi o budowę i malowanie. Teraz trzeba to nabłyszczyć, "obkalkować ", zmatowić, przykurzyć, no i będzie koniec. Podobno, choć nie wiem na 100%, tarcza balistyczna już do mnie jedzie. Planuję też jakieś plecaki, MRE, i razor wire, co by troszkę ożywić model. A tak teraz wygląda mój stryker:

 

DSC_0505_zpszkelt3zj.jpg

 

DSC_0501_zpsamwbjyws.jpg

 

DSC_0503_zpszquwmwjm.jpg

 

DSC_0502_zpsrqr1hevl.jpg

 

DSC_0500_zpswyjurc07.jpg

 

DSC_0504_zpsawifff7r.jpg

 

Sorki za jakość fotek, nie potrzebnie grzebałem w ustawieniach aparatu. To się już nie powtórzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mój plan na peryskopy, to naklejki imitujące powłokę antyrefleksyjną z AFV Club. O ile uda mi się je gdzieś kupić. Jeśli nie, to po prostu pomaluje peryskopy przeźroczystą czerwoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Podobnie jak kolega jaxiu, ja też postanowiłem założyć na próbę tobołki. Wybrałem zestaw Menga SPS-015. NIc ciekawego ten zestaw, bardzo ubożuchny. Ot trzy ramki, jedna z plastyku ( plecaki, i coś a`la walizki ), oraz dwie gumowe ramki ( paski i szelki ). Maleńki inbox:

 

Ramka plastykowa

DSC_0551_zpsvirqjeuh.jpg

 

Ramka gumowa x2

DSC_0550_zpsevucaoau.jpg

 

A tu już stryker z plecakami:

 

DSC_0548_zpsjwljox2s.jpg

 

DSC_0549_zpsoxoaahgv.jpg

 

DSC_0546_zpswmequpfq.jpg

 

NIc wielkiego, ale myślę, że te bambetle, dodadzą troszkę uroku modelowi. Na tip top, zacznę kończyć Strykera, jak już dostanę tarczę balistyczną. MOdel idzie zatem na zasłużony odpoczynek, a ja, żeby nie wyjść z wprawy popracuje nad tym :

 

DSC_0552_zpssetfnkot.jpg

 

DSC_0553_zps4tgyouww.jpg

 

. Na teraz, to wszystko. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryker rewalka, ilośc dodatków które dołożyłeś sprawia, że mój wygląda przy nim bladziuchno.

Żądam warsztatu na leoparda, żebym mógł zacząć kibicować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leoś od Menga zapowiada się super, może nie jest żadną rewolucją, ale reprezentuje jakość, do której przyzwyczaił nas Meng.

Jaxiu, dzięki za uznanie, ale pamiętać trzeba, że to nie ilość dodatków decyduje o jakości gotowego modelu, a jego malowanie. Wystarczy spaprać malowanko i będzie lipa, żadne dodatki wtedy nie pomogą. A warsztat z Leopardem założę, jak już przywiozę do domu moją żonę i nowonarodzonego synka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratki Kolego, no ale na warsztat pewnie za wiele czasu nie bedzie.

 

Dziękuję . No z tym czasem to racja. Trzeba się będzie troszkę nagimnastykować, co by choć 5 minut dla siebie wyrwać. Mimo wszystko warsztat będzie. Z pierwszym synkiem problemów nie było i dało się coś posklejać, to mam nadzieję, że i z drugim będzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Na sekundkę, wrócę jeszcze do strykera. Być może, już niedługo, uda mi się, go dokończyć . Kolega Tomek, który wytrawił dla mnie tarczę balistyczną, podesłał mi przed chwilą, smakowitą fotkę :

 

20151205_211013%202_zpss7tbi45b.jpg

 

Ładna, prawda ?? Co prawda, jeszcze nie w moich rączkach, ale myślę, że już wkrótce... No nic, czekam na tarczę cierpliwie, w międzyczasie składając Leosia . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam! Oszklona osłona pojawiła się w sklepach, ale i też na moim modelu . Ja swoje egzemplarze ( 2 sztuki ) dostałem wprost od ich projektanta, Tomka Kazimierczaka ukrywającego się pod pseudonimem tomcat28. Gorąco polecam usługi Tomasza. Gdyby ktoś był zainteresowany kontaktem z Tomkiem, zapraszam na PW. Ok czas pokazać to cudko , co prawda na razie tylko z jedną szybą, ale już bardzo mnie się podoba :

 

DSC_0784%20Kopiowanie_zpszrqhfw6a.jpg

 

DSC_0783%20Kopiowanie_zpsccl6iryr.jpg

 

Znów, przepraszam za brak tła, ale u mnie zbliża się północ, a mam na 7 rano do pracy, i już mi się nie chciało rozstawiać tła. Pozdrawiam serdecznie.

 

P.S. Fotki powinny być nie co jaśniejsze. W piątek postaram się o lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza klasa, osłona rewelacja

Ja póki co dałem trochę odpocząć mojemu Strykerowi, pracuje nad M60 i dokupiłem kolejnego Strykera (tym razem MGS od AFV CLUB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów! Oto mój " Stajkuś " :

 

DSC_0789%20Kopiowanie_zpsmjxtga5n.jpg

 

IMG_20160226_100449%20Kopiowanie_zpszouiqhdj.jpg

 

DSC_0792%20Kopiowanie_zpsy45jyseu.jpg

 

DSC_0790%20Kopiowanie_zps4qs4opsa.jpg

 

DSC_0794%20Kopiowanie_zps3efbmz27.jpg

 

W zasadzie trzeba już tylko dokończyć wszelkie zabiegi malarskie, typu sido itp. Trzeba też pomalować bambetle i tu mam małe pytanko. Czy do namalowania tego digitalowego camo, potrzebne są konkretne odcienie szarości, czy to nie istotne, byle były trzy ? Bardzo proszę o podpowiedź w tej sprawie. Mam jeszcze jedną sprawę. Chodzi o kalkomanie. W tym miejscu, chciałbym się zwrócić, do wszystkich posiadaczy modeli Strykera firmy AFV Club. Czy byli by tak uprzejmi i przejrzeli zestawowe kalki? POszukuję tych konkretnych:

 

us-wheeled-strykerrv-0021_zpsmvojhvfz.jpg

 

Jeśli nie obu, to przynajmniej tej pierwszej od lewej. Gdyby ktoś z Was posiadał takowe kalki w zestawach AFV, i nie zamierzał ich akurat wykorzystać, to ja bardzo chętnie je przygarnę, odkupię, wymienię się, na coś. Będę wdzięczny za odzew w obu sprawach, kolorów i kalek. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też pomalować bambetle i tu mam małe pytanko. Czy do namalowania tego digitalowego camo, potrzebne są konkretne odcienie szarości, czy to nie istotne, byle były trzy ? Bardzo proszę o podpowiedź w tej sprawie.

 

Podpinam się pod pytanie z cichą nadzieją, że to malowanie jest proste, łatwe, przyjemne i wcale nie wymaga 40 odcieni różnych kolorów. W końcu nikt z tego strzelać nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.