Skocz do zawartości

M1127 Stryker RV -Trumpeter 1/35 + kilka dodatków


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Samym skalpelem na pewno nie pojedziesz Żywica Live Resin jest chyba nawet bardziej krucha, niż np. Legenda, takie mam wrażenie. A może wytnij jednak nową tarczę z polistyrenu, biorąc tą z LR jako szablon?

 

Sam granatnik bardzo elegancko się prezentuje, zresztą cały model też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off-topic Panowie, ale mam pytanie odnośnie mrap m-atv. Który z dostępnych modeli na rynku jest lepszy, Kinetic czy Panda? Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ten pochmurny i brzydki, angielski dzień. Dziś wolne od pracy, więc można przysiąść i pobawić się co, nie co. Nie mam ochoty ostatnio walczyć z blaszkami, więc zająłem się drobnicą w postaci wyrzutników granatów dymnych. Jako że Trumpek, nie bardzo się postarał w tym względzie, postanowiłem, że nie co podrasuję owe granaty i zrobiłem je ... puste. Pilniczek, wiertełko 1mm i od razu bardziej mi się podobają. Na tą chwilę zrobiłem 8 z 12 wyrzutników. Za chwilę, zrobię resztę, potem kabelki do nich. No a potem, już chciał, nie chciał trzeba się będzie wziąć za drugi kosz na osprzęt. Co do tarczy balistycznej, to dzięki makinenowi, który skontaktował mnie z odpowiednią osobą, będę miał clear gunner shield fototrawioną . Makinen, serdeczne dzięki . Ok, możne nie dokonałem wielkiej rewolucji, ale przynajmniej granatami się pochwalę :

 

 

DSC_0433_zpsocqu6kdn.jpg

 

IMG_20150904_124608_zpsevzuueu4.jpg

 

DSC_0434_zpsonlzfwva.jpg

 

DSC_0435_zps8wfsqfb4.jpg

 

DSC_0437_zpsbhhkszr2.jpg

 

Ok, tyle na teraz, biorę się za kończenie granatników. Pozdrawiam.

 

P.S. Szkoda, że tego mojego Strykera nie da się w żaden sposób powiązać z zimą, bo może wziął bym udział w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super. Tylko skąd wziąć takie łańcuchy?

Do humvee są produkowane zestawy z łańcuchami, ale ten rozmiar... poszukaj, albo może rozwiazanie z okrętowymi w mikroskali będzie dobre.

Ps. W konkursie i tak już nie wystartujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koniec budowy już bliski, została już sama drobnica typu granaty dymne, których nie skończyłem, klapa od włazu i kilka innych drobnostek. Drugi kosz dorobiłem, trzeba go tylko wykończyć ( dokleić te maleńkie uchwyty na pasy mocujące ), no a potem już trzeba będzie zamawiać farby i jechać z tym koksem. Ok, tak teraz wygląda stryker:

 

DSC_0450_zpsomdbh7v7.jpg

 

DSC_0449_zpsyfr3mjh8.jpg

 

A tutaj te malutkie uchwyty na pasy mocujące. Jest ich mnóstwo, a przyklejenie ich we właściwym miejscu, to czasem naprawdę niezłe wyzwanie

 

DSC_0452_zps8c3xtmqz.jpg

 

DSC_0451_zpspp26ojtr.jpg

 

Tyle na teraz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to nie wiem kiedy dostanę tą tarczę. Tomek jeszcze się nie odzywał. Codziennie sprawdzam maila, ale cisza. A głupio jest mi pytać Tomka, żeby nie było, że go poganiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Choć brakuje mu jeszcze kilku drobiazgów, to już ostatnia, przed malowaniem, sesja fotograficzna Strykera. Miłego oglądania:

 

DSC_0466_zpsropcb4ra.jpg

 

DSC_0470_zpsl2imkamq.jpg

 

DSC_0467_zpsiyd99bvu.jpg

 

DSC_0468_zpszm16ull6.jpg

 

DSC_0471_zpsxlgpqm3b.jpg

 

DSC_0469_zpsh9geze0x.jpg

 

DSC_0472_zpsaqqzsubg.jpg

 

Wciąż bez tarczy balistycznej, ale myślę, że już nie długo i ten element zostanie dodany . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.