Skocz do zawartości

Pz.kpfw. IV ausf. G - Dragon 1/35. Rosyjska zima.


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Juz na samym wstepoe zdziwil mnie brak pelnego opisu na opakowaniu. Zmylila mnie "kreska" rysunku, myslalem ze to Volstad wiec i Dragon, nie znam tych wszystkich firm i wytworcow obecnie. Moja wiedza na ten teamat zatrzymala sie w 1995 na kilku firmach. Ale musze przyznac ze faktycznie, firma zaniedbuje swoich klientow w tej kwestii albo liczy na potezna wiedze swoich klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba muszę sprawić sobie jakąś IV bo czuję straszliwy głód. Świetnie idzie.
A ja bym chętnie ją zobaczył na warsztacie.

 

Dzięki panowie za wiarę i doping. Jak większość wie figurki to nie jest moja mocna strona więc cudów bym się nie spodziewał.

Jednakże na chwilę obecną czołg w zasadzie mogę uznać za zmontowany. Wiele elementów trzyma się na blue tacku i będzie malowana osobno. Poniżej kilka fotek złożonego zestawu aby można było zobaczyć co mi "wyszło". W dalszej części model będzie miał bliskie spotkanie z płynną szpachlą w celu uzupełnienia wszystkich szpar. Teraz pora na obrobienie zalogantów więc jest parę dni na uwagi.

Jak widać przednia dodatkowa płyta pancerna skutecznie uniemożliwia prawidłowe zamocowanie zapasowych ogniw, ale jeżeli tak jak jest moze zostać to byłoby super, bo bez nich to trochę łyso. Celowo zamontowałem po kilka z prawej i lewej - w końcu zepsuć się mogła każda.

 

DSCF8551.JPG

 

DSCF8552.JPG

 

DSCF8553.JPG

 

DSCF8554.JPG

 

DSCF8555.JPG

 

DSCF8556.JPG

 

DSCF8557.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriegsberichter z aparatem robiacy im zdjecie... A tak na marginesie, Krzychu, nie rozczarowujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka będzie, ale coś w deseń jak Spotter pisze. Marcinie ograniczaja mnie możliwości składowania. Jak dam przymiarkę to wszystko będzie jasne. Grzesiek to ja tu lamentuję nad malowaniem figsów a ty mi jeszcze jednego gamoni a każde z dołożyć? A tłumik można poprawić, tylko wiertła poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, tam. To byla tylko taka wizja, koncepcja. Akurat kogos z Propagandakompanie to zadna sztuka zrobic, najprostsze co moze byc tylko probem z aparatem pewnie by byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę sprawić sobie jakąś IV bo czuję straszliwy głód. Świetnie idzie.
A ja bym chętnie ją zobaczył na warsztacie.

 

Biorąc pod uwagę, że kończę składanie III a finanse idą na zimówki to po podkładzie biorę się za niszczyciela na podwoziu IV. I wychodzi, że będą malowane w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu robisz ludziom takie rzeczy? Jak ja teraz spac bede? A 5:30 pobudka do robo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez skorupe do robo, w czasie lunchu pomalujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem raz czlowieka, chwilke rozmawialem... On zwyczajnie taki jest, zdziwilbym sie bardzo widzac go wkurw...o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.