Skocz do zawartości

Jagdiger 1/35 Dragon - gwiezdne wojny


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie masz możliwości wskoczyć w konkurs z czymś innym?
a wątek tak jak pisałem proszę Admina o przeniesienie, a ja sobie wystartuje od zera - kilka nowości ma być także warto poczekać

 

Ps.

Przeglądam co kupić do konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam nad kołami będziesz pracował. Widać dużą różnicę między nimi a resztą pojazdu. Bardzo mi się podobają te delikatne ślady rdzy i obicia. Ale dlaczego tylko z liter "EE" spływa farba a z innych już nie? Tak w ogóle to z zazdrością patrzę na Twój warsztat. Też bym tak chciał.

Aha, i jeszcze krótkie pytanie - czy robisz model wg jakiegoś zdjęcia czy jest to swobodna wariacja na temat?

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Amerykanie napisali to jako ostrzeżenie, że pojazd jest zaminowany albo podejrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak czasu spowolnil dziłania destrukcyjne ale juz jest lepiej,

 

Piotr W- kół jescze nie ruszalem -na podwozie czas dzis i jutro

farba spływa z kilku liter bo to dopiero przymiarka bedę to jeszcze róznicowal kilkoma odcieniami bieli olejnej

Dumo - pojazd bedzie w zamysle porzucony i przechwycony przez amerykanów a na pace bedzie bawił się mały chłopiec którego opier.. bedzie dziadek.

- friulki do panzer Iv już sprzedałem ale wyslę ci te gałezie - w poniedziałek bede produkował roślinnosć tak ze w ciagu tygodnia proces zakonczę - ale wyślę ci po świętach jak poczta zacznie normalnie działać

wkrótce dalszy ciąg relacji bo już mnie łapy swedzą nad dalszą robotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ruszyło do przodu, choć niewiele - sprzątać mi żonka kazała a dziś zakupy bezbożnica ;) . No ale coż - ciąg dalszy - wstępnie podwozie i koła. Dopieściłem burty i pakę. Dalej nie ruszam bo wyjdzie za cukierkowo. Wygląda to teraz tak.

 

jag6.jpg

IMG_0015-2.jpg

jag2.jpg

 

http://i241.photobucket.com/albums/ff75/rollingstone1/jag1.jpg

 

Dużo roboty zostało ale czasu mam mnóstwo od poniedziałku do końca roku urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można jeszcze dodać przebarwienia na pancerzu, a także trochę odprysków-drobnych kolorem jaśniejszym niż bazowy-takie złuszczenie farby,ładnie by wyglądało,ale i na tym etapie prezentuje się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd bedzie w zamysle porzucony i przechwycony przez amerykanów a na pace bedzie bawił się mały chłopiec którego opier.. bedzie dziadek.

 

zniszczone ma byc.

 

 

Ar ju siur Bartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie modele z pomysłem

Bardzo mi sie podoba !!!!!

ps. sorki ,że nic jeszcze nie zrobiłem z twoimi fotkami, ale mnie w robocie przycisnęło. w każdym razie pomysł już jest :-))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd bedzie w zamysle porzucony i przechwycony przez amerykanów a na pace bedzie bawił się mały chłopiec którego opier.. bedzie dziadek.
- calosc powinna sie nazywac - "Wojna pokoleń"

rollingstones - przestan zadreczac wszystkich samymi fotkami - napisz cos wiecej o technologii produkcji takich efektow/modeli.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.