Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2016 - 1:48


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

No, AMK uchylił rąbka tajemnicy: cena nie powinna być wysoka, nie dużo wyższa niż 70 dolarów ( ), a zestaw będzie zawierał kalkomanie do 4 maszyn.

Zdjęcia jakieś niedługo będą, jak manager od PR wróci z urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 765
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakość ich ostatnich modeli w 1:48 vs. jakość ostatnich modeli w tej skali AMK.

No i Tamka to marka, a AMK mimo że ma dobre opinie, to jednak na swój prestiż musi zapracować.

Inna sprawa to że tym Tomcatem mogą wiele wygrać, jeśli sprosta oczekiwaniom.

 

Solo u mnie już zapracowała - dzisiaj dotarł do mnie MiG-31 z AMK w1:48. Nie widziałem nigdy tak doskonałego modelu. To nie model XXI wieku, to model XXII wieku. Tamiya w tej skali to zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym prawdy, ale jednak ten model przegrywa dość wyraźnie z Tamkowym F-16 jeśli chodzi o linie podziału - są stosunkowo grube, coś jak na przykład F-14A lub D Hobby Bossa.

W tym temacie daleko temu modelowi także do dobrych modeli samolotów Hasy czy GWH.

Podobnie jest też z powierzchnią części: jest troszkę szorstkawa, co blado wypada w porównaniu z perfekcyjną, gładziutką powierzchnią produktu Tamki.

 

Tamiya w tej skali to zabawki.

 

No tu przegiąłeś - nie jest to prawdą.

AMK musi jeszcze trochę nadrobić do najlepszych modeli Tamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest też z powierzchnią części: jest troszkę szorstkawa

 

Solo mój model nie ma szorstkiej powierzchni nigdzie, poza tym linie podziału są dużo lepsze niż Hasegawa i Tamka. Może nie mówimy o tym samym modelu. Dla ścisłości ja mam : MiG-31 BM/BSM AMK nr kat. 88003.

 

 

AMK musi jeszcze trochę nadrobić do najlepszych modeli Tamki.

 

W/g mnie nic nie musi. A jakie w/g Ciebie to są te najlepsze modele z Tamiyi ? Konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) poza tym linie podziału są dużo lepsze niż Hasegawa i Tamka.

 

Acha.

 

319.jpg

320.jpg

 

Dla ścisłości ja mam : MiG-31 BM/BSM AMK nr kat. 88003

 

Innego AMK jeszcze nie wypuścił.

 

 

A jakie w/g Ciebie to są te najlepsze modele z Tamiyi ? Konkrety.

 

F-16CJ Block 50, F-16C Block 25/32, F-16C/N Aggressor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest na wszelkich listach zapowiedziany jako niedługo w sprzedaży.

Choć faktycznie, jak teraz popatrzyłem to niektóre sklepy jakoby mają go już na stanie.

Możliwe że właśnie wchodzi do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego MiGa, mam pytanie do osób które mają ten model: czy u Was też ta cześć kadłuba jest tak mocno zwichrowana jak u mnie?

Wygląda jakby ktoś ją mocno skręcił wzdłuż podłużnej osi. Nie leży prosto na podłożu, tylko tak jak widać poniżej.

 

322.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.