Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2016 - 1:48


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witajcie,

 

Tego Harriera wypuszczał też Revell. Myślę, że jest to jajlepszy "lądowy" model tego samolociku. Linie podziałowe wklęsłe delikatne , a i detal też niezły. Jak cena Edkowego będzie dobra, to tylko brać.

 

Pozdrawiam

Agillus68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie trochę Edek. Widać, że zrobili fajne kółka i fotel do Harriera, które chciałbym dokupić do swojej Hasy, ale nie widać, żeby sprzedawali je osobno, choć dysze sprzedają.

 

No bo oni chcą sprzedawać zestaw, a nie dodatki do zestawów które klient już kupił.

Więcej zarobią na sprzedaży całego zestawu niż na sprzedaży samych kółek.

Ja To tylko żałuję, że oni nie wydają takich zestawów w wersji zwykłej i rozszerzonej. W tej ostatniej mogliby dać te silniki, dodatkowe blaszki, Tetrę i Snipera, naturalnie za odpowiednią cenę.

A tak, to muszę to wszystko dokupić luzem do tego podstawowego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie tu sens i logika. Snipera z pylonem do Harriera, blaszki do i dysze sprzedają osobno, ale kółek i fotela już nie? Ja nie kupię drugiego zestawu z modelem po to, żeby wyciągnąć z niego koła i fotel A jakby był osobno, to bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale im o to właśnie chodzi, żeby sprzedać zestaw. Bo na nim mają pewnie wysoką marżę.

Jak się rynek nasyci, to pewnie za kilka miesięcy będą sprzedawać luzem te dodatki które są w zestawie.

A żeby zestaw nie był zbyt drogi, to te pody, blaszki i siniki można dokupić oddzielnie, jak ktoś bardzo musi.

Taką politykę prowadzą od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to różnie u nich bywa.

W Good Evening Da Nang dali fotele, silniki i koła, i z tego co się orientuję dziś można kupić do F-4C Academy (z żywic) tylko koła i fotele, dyszy dedykowanych do F-4C nie sprzedają, no chyba że one są takie same jak do wersji B lub J. Do tych dwóch wersji Edek dysze sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź.

Lepiej mieć w domu ładny zestaw Edka z żywicami, blaszkami i pięknymi kalkami, do których Edek pozwala dokupić więcej blaszek i dodatków żywicznych - o ile masz życzenie - niż nie mieć takiego ładnego zestawu Edka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują bardzo dokładne zdjęcia "prototypu" modelu F-4 Phantom II firmy Zoukei-Mura, to klikając na poniższe zdjęcie wejdziecie do albumu autora na Photobuckecie.

Klikając na zdjęcia w prawo, znajdziecie serię fotografii ww. modelu.

3A5D6C60-0EE8-4094-9805-6C449CDF354A_zpspm0pxn01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia ten Hornet z Kinetica w porównaniu z analogicznym Hasegawy ma tylko jedną rzecz godną uwagi. Kanały wlotowe do silników. Sam zastanawiam się nad zakupem Kinetica, ale po obejrzeniu Twojego inboxa Solo nie widzę rewolucji. A na pewno już powodu by pozbywać się zestawów Hasegawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.