Skocz do zawartości

Pinkusiowo-Cesarsko-Królewski Brodwayoboot


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Z oczywistych względów Pułkownik musiał zmienić tUo do zdjęć. Chłopaki wzięli młotki i oklepali go z powrotem do normalnych kształów i rozmiarów, czyli mówiąc po naszemu MŁODY odebrał sobie co jego

 

25_zpshcqhqahb.jpg~original

 

26_zpsyrqyfntj.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No cóż, wirtuozem pYNdzla to ja nigdy nie byłem i raczej już nie bedę Bez przykładania nosa do niego wygląda przyzwoicie, nie jak na tych fotkach

 

27_zpsmeklut0g.jpg~original

 

28_zpsn57qstks.jpg~original

 

Jedyne dziś pocieszenie w fakcie że długo oczekiwane zabawki w końcu przyszły ( ale mam zajefajne kafle nie? )

 

nabytki8_zps5fzgapdb.jpg~original

 

nabytki9_zpsrrqrgahg.jpg~original

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiem ze na tych fotkach wyglada nie teges, w REALU wyglada lepiej, co wcale nie oznacza ze wyglada super. Nie bede tego poprawial, bo po prostu nie umiem tego zrobic lepiej. Po zapodaniu chemii luda i innych rzeczy, co sa w planie, po prostu mniej sie bedzie rzucac w oczy

Doceniam szczerosc i nie zamierzam wysylac za Toba Ochrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie zamierzam wysylac za Toba Ochrany
uff... to dobrze bo lubię dłużej pospać i bardzo mi NieWSmak pobudka o 6...

Ale oni wcale nie czekają do szóstej. Tak makro to przekleństwo widać jak fuga na kafle wchodzi. Wreszcie szykuje się coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne dziś pocieszenie w fakcie że długo oczekiwane zabawki w końcu przyszły ( ale mam zajefajne kafle nie? )
Kafle kaflami, ale ten kitajski krążowniczek wygląda obiecująco... No i ta skala...

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skala jest tu najważniejsza, nie będę musiał ślepić, a jak juz będę chciał to z tego ślepienia wyjdzie coś DUŻEGO brzydkiego i zajefajnego

Podłodka sie łoszuje, a ten kitajec to najwcześniej za rok, trzeba poczekać na dodatki Jedyne co mnie rozczarowało to pokład. drewniany musi być, ten plastikowy jest kiepski. Więc albo kupny, albo rzeźba w guanie z pojedyńczymi deseczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i DZISIAJ możecie być, i dzisiaj mam Bank Holiday

EkYpa pracowała sobie spokojnie i nie nerwowo ostatnio, podłodka jest złoszowana. Na razie tylko tzw. Łosz 3d, żadnych brudów ani nic, tylko uwypuklenie bryły. Dorobiłem też brakujące śmiecie. Teraz muszę poczekać aż oleje podeschną, żeby móc zrealizować mój straszliwy plan względem części podwodnej

 

29_zpsapnezdq2.jpg~original

 

30_zpsjcjhyzgo.jpg~original

 

31_zpsnmfckegx.jpg~original

 

32_zpse633mbiq.jpg~original

 

Z okazji Dnia Św Patryka:

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie wszyscy na raz...

Pułownik Mitrofanow opuścił był stocznię w ważnych sprawach służbowych na kilka dni i patrzcie do czego zdolni są wrogowie, sabotażyści i mordercy na spadochronach. Zapuścili kadłub w kilka dni....

 

35_zpsvoq9hrek.jpg~original

 

36_zpsmmu7c92b.jpg~original

 

37_zpsxwyp3xdh.jpg~original

 

38_zpsrmcc5ng2.jpg~original

 

Metoda wydaje sie być obiecująca, choć zdecydowanie lepiej wyglądałoby to na czerwonym antifoul'u, no i na czymś większym Jeszcze trochę sie pobawię kredkami i może coś niecoś olejami, to faza fukawkowa. Co sądzicie TOWARZYSZE i OBYWATELE WSPÓŁMODELARZE ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko! Czy wrogi element i sabotażyści będą jeszcze działać na niebieskich burtach? Trochę duży kontrast wyszedł pomiędzy nad- i pod- częścią podłodki tej.

Teraz zauważyłem - nie kleiłeś owalnych okuć przy kadłubowych otworach cięgien sterów? Okucia (i otwory) powinny być umieszczone symetrycznie po obu stronach rufowej końcówki kadłuba.

 

A'propos kiosku - uśmiechnę się o siatkę za niedługo (jeżeli sprawa jest jeszcze aktualna). Drugie a'propos odnośnie kiosku - nie widzę tego na fotkach - udało się wpasować kiosk tak, aby widoczny był jego kołnierz ze śrubami/nitami na pokładzie?

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marku Marku, a widziałeś żebym ja kiedykolwiek zostawił coś czystego??

Przypatrz się dobrze fotkom, otwory i ich okucia już tam są, a te obłe osłony zrobię jak przykleję same cięgna. Swoją drogą tych osłon to na blaszce jakoś nie widziałem, zrobi się z PVA albo CÓŚ

Co do kiosku to wiesz mój był rzeźbiony z polistyrenu i większości chyba je przykrył, choć jak dobrze się przyjrzysz, to cośtam czasem mignie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zakładam że skoro nie posypały się na mój łysy łeb gromy, znaczy sie podoba

Został syf na części nawodnej i olinowanie...

 

39_zpsnn2dboaj.jpg~original

 

40_zpsmf4r0u5p.jpg~original

 

41_zpsuggf35c1.jpg~original

 

42_zpsub5vc5qb.jpg~original

 

43_zpsrcwcqbtd.jpg~original

 

Wesołego Jajka i mokrego Dyngusa

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.