Jump to content
Szydercza Gała

Pinkusiowo-Cesarsko-Królewski Brodwayoboot

Recommended Posts

No i byłoby. Sam U-Boot jest gotowy. Tą luźną linkę już podciągnąłem

Ubaw z podstawką dopiero się zacznie jak Zojia przywiezie gablotę w piątek.

44_zpsqcrehuqb.jpg~original

46_zpsntxb6vxi.jpg~original

49_zpsozyypied.jpg~original

45_zpszpybd8ki.jpg~original

47_zpsx6unttxk.jpg~original

48_zpsgs17tiic.jpg~original

WIELKIE JOŁ

Edited by Guest

Ale to małe

NIe jakos cholera nie chcaił urosnąć, a dobrze go karmiłem

W tak zwanym międzyczasie postanowiłem ugłaskać nieco Żonę Zofjię, która niczym Katon Starszy z uporem maniaka stwierdza przy końcu każdego modelu : no to może byś w końcu skończył Kita i Bezszumnego..... Było nie było juz przwie 5 lat minęło od początku budowy. Pytanie mam takie, czy chcecie żebym założył wątek tutaj z tej końcówki ( na kartonwarku jest 22 stronnicowy watek..... ), czy zostawić je tam gdzie ich miejsce i uwolnić was od swojego towarzystwa na jakiś czas?

W oczekiwaniu na powrót Zofji z gablotą do breloczka, wydziabałem maszynki sterowe do W/W:

28_zps7bo1zvxj.jpg~original

Edited by Guest

Fajny okręcik, rzeczywiście malutki. A poza tym ciekawa odmiana kolorystyczna od zdecydowanej większości innych modeli pływadeł.

"W tak zwanym międzyczasie postanowiłem ugłaskać nieco Żonę Zofjię, która niczym Katon Starszy z uporem maniaka stwierdza przy końcu każdego modelu : no to może byś w końcu skończył Kita i Bezszumnego..... Było nie było juz przwie 5 lat minęło od początku budowy. Pytanie mam takie, czy chcecie żebym założył wątek tutaj z tej końcówki ( na kartonwarku jest 22 stronnicowy watek..... ), czy zostawić je tam gdzie ich miejsce i uwolnić was od swojego towarzystwa na jakiś czas?"

Tutaj tutaj, na Modelworku!

PS ck Brodwayoboot bardzo się podoba, zwłaszcza olinowanie itp. A gablotka koniecznie, aby go muchy nie... ten tego ;) Czekamy z niecierpliwością na Kita i Bezszumnego. Aż mi się przypomniał mój pierwszy model z "Małego Modelarza" pancernik "Potiomkin" (sklejany wspólnie z ojcem) ;)

Podziękował za przychylne komentŻe Panowie podziękował. Dedykowany wONtek dla kartonowych wypierdków juz istnieje. Zofjia powraca w piątek, więc prace przy miejscu spoczynku Bradwayoboota będą mogły ruszyć z miejsca

Tak tak , tu też coś się dzieje Mały teaser

50_zpso9rav13y.jpg~original

To jeszcze nie koniec.....

Edited by Guest

No i co ? nikt nie ma nic do powiedzenia?

- podoba sie...

-Nie nie podoba sie...

-Marchewa śmierdzą ci skarpetki...

Nic?

Trochę wiecej drewna doszło i oczywiście mi zbrakło, więc nowe się sezonuje, a w międzyczasie robi się Kit i Bezszumny...

52_zps9fjfgdf1.jpg~original

51_zpsxid2upww.jpg~original

Edited by Guest

Ładne, ładne... tylko teraz tych wypaśnych matrosów z NS nie wykorzystasz.

W takich okolicznościach przyrody bardziej pasują jacyś frędzlowaci stocznio-złomiarze

Ładny, podstawka jak na stronce producenta tego modelu! Jak już zostanie zwodowany to będzie patrolował Dunaj

Niewypyszczalm sie , gdyz projekt szedl zgodnie z wczesniej zamierzonym kierunkiem. Rozumiem ze w zwionsku z brakami obiekcji instancji Najwyzszych ,obiekt powyzszy zostanie wlaczony do " 6 dywizji Lodzi Szuwarowo-Bagiennych na Dunaju "

Żaden oberleutnant nie może się czuć swobodnie w kiblu teraz Helmuty już na ukończeniu, myślę że finałowa galeria najpóźniej w poniedziałek

No i zabawa dobiegła końca. Dziękuję wszystkim biorącym udział w tworzeniu tego wONtku, jak i oglONdaczom

Ostatecznie żywicy to w tym guanie jest chyba najmniej z wszystkich urzytych materiałów Nie bardzo rozumiem czemu niektórzy lubią pracować z plastikiem a nie lubią z żywicą, ja jakiejś kosmicznej różnicy nie dostrzegam. Wniosek na przyszłość, zdecydowanie lepiej dobierać model następną razą... Pułkownik wraz z Ciapkiem i ZOFJIĄ musieli zlikwidować wieeeelu sabotażystów odpowiedzialnych za działania piątej kolumny w trakcie budowy breloczka. Jak zwykle coś co miało zająć góra miesiąc, zajęło 3,5 No i oczywiście jak ktoś już zauważył zerżnąłem pomysł podstawki ze stronki WMM, sam ogóras wyglądałby smutaśnie. No nic to wystarczy już pieprzenia, ostatnia fota:

smu5-g17_zpsqwexpeqt.jpg~original

GALERIA

KONIEC

Edited by Guest

Na taką drobnicę fajne pudełko, jak od wacików do uszów. Śrubki to dobra sprawa - sam wykoncypowałeś?

Podoba mnie się. (kropka nienawiści)

A podziękował panowie podziękował. Wszystkie moje modele mają szklarnie. Zawsze robione w tym samym miejscu w Mieście Śledzia gdzieś w okolicy Łużyckiej, Ojce mnie załatwiają. Jakaś firma reklamowa, za niezbyt wygórowane pInIONdze

No co Ty nie powiesz!? Mijam Acrylex idąc do pracy. Skoro mają tam takie gablotyki to walę jak w dym. Masz jeszcze jakieś przykładowe plexy? Jak Ty je zamawiasz (z ciekawości bo ja sobie autobusem przywiozę)

Zgadza się Acrylex. Jak zamawiam? Wysyłam OJCÓW z misjOM, a potem wkładam w kieszeń i do samolotu Co to przykładów to masz je na końcu moich relacji, poza Rolandem, jego gablota jest czały czas u OJCÓW, bo sie w kieszeń nie zmieściła ostatnią razą