Skocz do zawartości

Bytom 2016


MFPMR Bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam kilka pytań:

Czy w Czarnych Diamentach może wystartować model samolotu bojowego w skali 1:144?

Czy sędziowie dopuszczają załączenie dokumentacji modelu na CD? Czy raczej konieczne jest drukowanie zdjęć z budowy modelu?

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź jak powyżej - regulamin jest na naszej stronie. Czyli NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytanie do Organizatorów:

Chciałbym w Bytomiu pokazać modele silników do Porsche 356.

Kończę trzeci egzemplarz: http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=88&t=51773&start=120

Silniki są w skali 1:24. Nie są przeznaczone do montażu w modelach, tylko do ekspozycji na stojakach.

W jakiej klasie powinienem je zgłosić ? Czy mogę je zgłosić jako jeden model (będą eksponowane wspólnie, na jednej podstawce) ?

 

P.S.

Bardzo żałuję, że można zgłosić tylko dwa modele w klasie

Mam więcej do pokazania

Może "I - Wszysko inne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB odpowiadają w ciągu godziny.

Tak - na FB odpowiadają szybko, bo FB obsługują dwie osoby i lepiej tam działają powiadomienia..

Poza tym dostajemy jeszcze "normalne" maile, maile przez formularz kontaktowy, prywatne wiadomości na Modelwork i PWM. Przez ostatnie 2 dni odebrałem i wysłałem ponad 100 maili. A niestety sztab moich sekretarek rozchorował się

 

W tym konkretnym przypadku problem polega na tym, że z niewiadomych powodów przestały przychodzić powiadomienia o nowych wiadomościach w tym wątku.

Poza tym prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem i instrukcjami które są na naszych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ich stronie FB zapytalem o to samo to skasowali posta .

Na pewno odpowiadałem na takie pytanie przez prywatna wiadomość na FB. Pokazy w sali audio zostały na stronie przez pomyłkę z zeszłego roku. Przepraszamy za w prowadzenie w błąd. Jeśli coś się zmieni, to poinformujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że jeszcze tylko dziś można zarejestrować modele!

W tej chwili mamy 940 zarejestrowanych modeli. Jeśli byłoby ich tyle co w ostatnich dwóch latach czyli jeszcze ok. 300 więcej, to po prostu ich nie będziemy w stanie zarejestrować. (Założenie konta, wpisanie modeli i wydruk kart to ok. 3-4 minuty. Proszę to pomnożyć przez 300 i podzielić przez 3 stanowiska. Mamy 5 godzin na jedno stanowisko. Jeśli szczyt zapisów nastąpi o godzinie 12:00 to do 15:00 zarejestrujemy co najwyżej połowę chętnych).

 

Zgodnie z zapisami regulaminu, osoby które brały udział w konkursie w ciągu ostatnich 3 lat maja już założone konto w systemie. Dla tych osób w ogóle nie dopuszczamy możliwości rejestracji na miejscu!

 

Bardzo prosimy o rejestrację internetową jeszcze dziś! Prosimy też w miarę możliwości przypomnieć o tym swoim kolegom, znajomym, którzy też maja zamiar wybrać się do Bytomia.

 

P.S. A osoby które sa online i m.in. pisują na tym forum naprawdę zrobiły nam dużą przysługę jeśliby zarejestrowały się przez stronę, nawet jesli startuja pierwszy raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zarejestrowanych 1079 modeli. W tym seniorzy 813, juniorzy 168 i młodzicy 98. Karty właśnie poszły do wydruku.

Postanowiliśmy, że na razie nie zamkniemy rejestracji, jednak wszelkie edycje (zmiany opisów, kategorii itd.) do numeru startowego 5020 NIE BĘDĄ JUŻ UWZGLĘDNIANE. Spóźnialscy mają szansę na rejestrację jeszcze przez pewien czas do odwołania. W przypadku dużej ilości chętnych do rejestracji na miejscu modeli po prostu nie przyjmiemy.

 

Do zobaczenia w sobotę i niedzielę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj w dniu 13.03. 2016 na festiwalu w Bytomiu zaginał w niewyjaśnionych okolicznościach model (podejrzewam że został skradziony) wystawiony w kategorii "Uśmiechnij się" VW BUSBOMBER 1:48. O godzinie 13-tej stał jeszcze na stole.

1553388900_1457884619_thumb.jpg

Jakie było moje zdziwienie gdy chciałem odebrać model, a tu zniknął, mimo zastosowanych kartek do wydania modelu oraz ochrony. Także przestrzegam kolegów z forum przed kupnem tego modelu o ile się pojawi oferta sprzedaży.

Mimo wszystko tegoroczny udział w festiwalu uważam za owocny - 2 wyróżnienia. Pomijając to przykre zdarzenie, może jest coś w tym XIII festiwalu i dacie 13go.

PS. Jakby ktoś coś wiedział, widział bądź słyszał to bardzo proszę dać znać. Chciałabym podziękować i dorzucić instrukcje modelu nowemu właścicielowi ;)

Arkadiusz ARNI44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie sytuacje, modelarskie imprezy tracą na atrakcyjności. Ja jak odbieralem dziś swoje modele to mnie sprawdzali z tych karteczek pare razy, wiec ciekawe co poszło nie tak przy odbieraniu Twojego modelu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega KOKOS 85 napisał do mnie

cytuję : Dużo na pewno nie pomogę ale widziałem jak ten model niosło dziecko w wieku ok10 lat w okolicach godziny 14tej przy trybunach od strony gdzie było rozdanie nagród...

ciekawe co powiedzą rodzice takiego gn......ka i co z tego wyrośnie

 

ARNI44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieciekawa sytuacja Mam nadzieję że model się znajdzie Niestety choroba nie pozwoliła na przybycie ale galerię chętnie oglądałem i powiem że byłem pod wrażeniem ogromu tej imprezy. Na następny rok postaram się przybyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku gdy wystawiałem model, by go nikt nie troncil ustawiłem go poprostu w głębi stołu, wiec w tej kwestii to juz wystawiający powinien zadbać by odunac go jak najdalej od krawędzi stołu, co do odbiorow była samowolka, dość późno sie zjawiłem w niedziele po odbiór nik nie mnie sprawdzał, podszedłem wziąłem i wyszedłem, a było jeszcze dużo na stole. W tym roku jakiś haos panował w kwestii ochrony,mało ludzi sie kręciło przy stołach by dbać o nasze cuda, w poprzednim roku było ich jak mrowków.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by się skontaktować z organizatorem i ustalić, czy w weekend działał monitoring na hali. Może moment zaboru nagrał się i będzie można rozpoznać sprawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo na pewno nie pomogę ale widziałem jak ten model niosło dziecko w wieku ok10 lat w okolicach godziny 14tej przy trybunach od strony gdzie było rozdanie nagród...

ciekawe co powiedzą rodzice takiego gn......ka i co z tego wyrośnie

 

Rozwydrzone bachorstwo to plaga naszych czasów. Sam dziś miałem spinę z rodzicem jak robiłem zdjęcia a przede mną taki mały siwy ledwo od stołu większy rył się przed obiektyw. To bym jakoś przeżył bo trzeba być tolerancyjnym wobec dzieci ale młody oprócz tego, że wrył się to jeszcze łaps za model (jakaś pancerka w 1/72). Tatulek oczywiście nie zareagował odpowiednio a jak grzecznie zwróciłem uwagę, że tak się tu nie robi i by pilnował pociechy to posypało się ty ch........ ty s............. . Czego chcieć od dzieci jak rodzic tępy c................ .

Głupia sprawa z tym modelem. Na tegoroczne odbiory zwróciłem uwagę, że takie bardziej samowolne niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zaszklona gablota zabezpieczy przed dziećmi i przypadkowymi uszkodzeniami, natomiast na złodziejstwo nie ma rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gablota, gablota i jeszcze raz gablota. Co roku jakieś straty. Pora inwestować w ochronę modelu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek czyta takie rzeczy to się zaczyna zastanawiać, czy rzeczywiście warto jechać ze swoimi modelami...

 

Adamie - mam nadzieję że się nie zniechęcisz i się kiedyś spotkamy w Bytomiu:) - ale tak abstra:bip:ąc od tego konkretnego przypadku to chyba nie zdarza się zbyt często aby komuś pod......li model na wystawie - ciekaw jestem tylko co poszkodowanemu powiedzieli organizatorzy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze marudzenia sa śmieszne. Przecież przy każdym stole cały czas w środku stało po 2 osoby. Do pilnowania modeli byli Harcerze, chłopaki z ASG, nauczyciele z MDK i kilku innych. Najlepiej marudzić, stękać itp. Modele przy wydawaniu proszono o kartki !! To ze ktoś odebrał modele jako ostatni jego wina , ale wcześniej sprawdzano to dokladnie. Sam zgubiłem jedna kartkę i musiałem przyprowadzić światka ze to mój model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko było w porządku: byli harcerze, chłopaki i nauczyciele i w ogóle było super, ochrona uzbrojona po zęby.

Tylko model chłopakowi ukradli, ale zabezpieczenie imprezy było świetne.

No i ten co był ostatni do odbioru, to już w ogóle - jego wina, że był ostatni. Jakby był szybszy, to ktoś inny byłby ostatni i wtedy to by była tamtego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.