Skocz do zawartości

Inspiracje, czyli co robić?


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Model zakupiony, żywica też... Idę w tę stronę...

d6d5def48f3ea502261231b2bdb784a020_zpsqtdaoyze.jpg

 

Czyżby to była zapowiedź modelu dla Hani?

 

Dokładnie... spontaniczna inspiracja 3-latki...

 

Z różem to mi się to kojarzy:

image_ace_combat_6-8271-1228_0014.jpg

 

Gdzies nawet mi sie przewinął model zrobiony z tym "malowaniem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nie narzekam. Mnie się składało dobrze, fajny podział technologiczny. Na pewno lepiej niż Italerka, czy Academy. Jedynie te linie podziału, ale zobaczymy jak wyjdzie po malowaniu. Za cenę, którą ja dałem wziąłbym jeszcze kilka.

 

EDIT:

A propo powyższego RF-4E

Czy ten kokpit by pasował (oczywiście chodzi o zawartość paneli, itp. , a nie spasowanie )

http://www.mojehobby.pl/products/RF-4B-Phantom-II-HAS-844311.html

 

Bo te blaszki będą chyba ok (cena fajniejsza )?

http://www.mojehobby.pl/products/RF-4E-Phantom-II-HAS.html

 

Ktoś może polecić jakieś dysze? Raczej by trzeba dodać - zestawowe takie sobie.

 

No jeśli by były blachy, to jaki fotel?

 

Bo ten zestaw raczej chyba nie?

http://www.mojehobby.pl/products/RF-4B-Phantom-II-HAS-1749371.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę blaszki do Hase, bo wersja odpowiednia, a ze składowaniem zobaczymy. 20 zł można zaryzykować. Fotel z jakiej wersji tu będzie pasował?

Model był chyba kiedyś pakowany przez Testor. Na pewno to stary model z "przerytymi" wypukłym liniami na wklęsłe. Ale te wersje to robi chyba tylko Hasegawa jeszcze. Dla mnie najważniejsze były kalki do wersji japońskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy by chciał tylko te młode i ładne, a te starsze i trochę brzydsze też by chciały...

...pòjść na randkę

A tak serio to rzeczywiście na konkurs to chyba Academy, szybciej się złoży to będzie więcej czasu na przemyślenia jak rozkminić te malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze patrzę to na skanie kalkomani to króliczek nie jest cały tylko trzeba go złożyć z części.

Kiedyś chyba Revell wypuścił czrnego Tomcata i tam bez problemów królik na boxarcie, w instrukcji i cały w kalkomanii. A dzisiaj jak widać, że niby nowocześniejsi, a chyba się jednak cofamy.

Sprawdzę jeszcze w pdf instrukcji Edka, ale mam problem z otworzeniem tego pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimowej edycji modelu do mojego pomysłu zdobyć się nie udało, za to w w tej startuję z tym choć seryjny model z pudełka to nie bd kilka zmian planuje.

IMG_3801.JPG

 

Mam nadzieję, że nie masz zamiaru zepsuć tej pięknej bryły (i piszę to jako wróg buców poruszających się BMW) jakimś rzucaniem na glebę i innym tzw. Tjuningiem w stylu Szypki i Fściekły...

Jak to mówią są gusta i gusta tuningu w stylu ff nie będzie, ale model seryjny nie bd na pewno. Największą zmianą bd koła na inne lub inny wariant pudełkowych.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandrivecs, a może zamiast samochodzika zlepisz uroczego tanka z GirlsUndPanzer?

http://www.hobby-shop.jp/index.php?dispatch=products.view&product_id=12550&sl=EN

 

Nie jestem fanem gąsienic, ale zapytam z ciekawości... Czy faktycznie jakaś formacja/załoga pomalowała czołg na różowo..? Gdzie to jeździło..? Czy to tylko taka fanaberia sklejającego..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.