Skocz do zawartości

A 10A Thunderbolt II


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

Solo -- nie zaczyna --- tylko wygląda jak trzeba moim skromnym zdaniem Jerzy --- wielki szacun oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spoko drodzy koledzy,jak na 5-ty model sklejany na forum z Wasza pomocą,jestem zadowolony

Nie jest to na pewno super hit w oku mistrzów

W moich jednak jest OK. model nie jest plaski tak jak klejone do tej pory.Dojdzie wasz i matowy lakier.

Zdjęcia kiepskie ,bo u nóg czepił się wnuk, w jednej ręce trzymałem samolot a w drugiej aparat i chciałem wykorzystać pogodę -przestało padać

Po Waszych opiniach dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P7230001.JPG

P7230002.JPG

P7230003.JPG

P7230004.JPG

P7230005.JPG

P7230006.JPG

P7230007.JPG

P7230008.JPG

Wkleiłem kalki do kokpitu-trochę jaśniej

Teraz muszę jeszcze dorobić pylony i jakieś bombki, drabinkę+klapę,mocowania pokryw zawieszenia

Pomijam jeszcze wasza,delikatne brudzenie i mat lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlis ,już poprawione zobaczyłem dopiero na zdjęciu

Milo usłyszeć taka opinie od Ciebie

Zapomniałem jeszcze o charakterystycznym detalu tego samoloty -działku

Trenuje z malowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wymskło

Masz racje to draństwo jest wielkości Garbusa -mam na myśli VW

Tak będę brudził ,jeszcze cały samolot suchymi pastelami ,ale dopiero po matowym lakierze

Mam jeszcze jakaś chemie z AK,będę próbował zrobić jakieś delikatne rajsy(chyba źle to nazywam wybaczcie)chodzi mi zacieki

Ponieważ to konkurs lato,chcialbym wstawić jakiś akcent

Chodzi mi po głowie pojazd do załadunku bomb ,gdzie chcialbym umieścić skrzynkę z Coca Cola

No i jeszcze ładna podstawka

Pracy ogrom

Teraz rzeźbie bombki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niech będzie pokój

Jonathan ,widzę ,ze się ostro zabierasz za guźca

Ja się już pogubiłem z wersjami A i C. A Ty kombinuj kalki i sklejaj tego z głową węza,jaka to wersja? nie mam pojęcia ,ale jest ładny

Zdjęcia masz fajne.Prime portal ,tez sporo,wiec kolego do dzieła i życzę z całego serca milej zabawy

 

Moje postępy

P7240002.JPG

P7240003.JPG

 

Chce dorobić jeszcze 4 laserówki i pylon 3-ramienny,wiec sobie znowu troszkę porzeźbię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jureczku "blacksnake" to A-10C.

Więc trochę będę musiał go poprzerabiać...

 

PS

Nie myślałeś o metalowej lufie?

3704_2-auto_downl.jpg

 

a może przy okazji coś takiego

http://www.hobbylinc.com/hasegawa-u-s-aircraft-weapon-loading-set-plastic-model-military-diorama-1:72-scale-35005

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan ,działko zostawiam.Z metalowego z moimi zdolnościami nic lepszego nie wskóram,wiec szkoda kasy

Za to zestaw bardzo mnie kusi.W Niemczech nie moge się na niego natknąć.Szczególnie kreci mnie ten podnośnik do załadunku bomb

KRL- jak w 32 to polegniesz, ha ha ha ---- ,CZASOWO.Modele, testy laboratoryjne lakierów modelarskich,poradniki dla początkujących

A jak Cie wkręci A-10, to się pogubisz ,co otworzyć i pokazać ,jakie malowanie.No chyba ,ze będziesz sklejał 3 na raz, a w Twoim przypadku to jest możliwe

Teraz na poważnie

Ciesze się , ze model Was wkręca.To tak jak u mnie ,gdy przeglądam posty i wpada w oko jakieś fajne latadlo, to dostaje świra

Ciułam kasę i SZALEJE- w miarę rozsądku, który wtedy gdzie znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy w labo już się robią a taki A-10 w 1:32 to trzy weekendy i gotowy. Muszę tylko wyszukać jakiś fajny kamuflaż model w prywatnym składziku już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem ,jeszcze sporo pracy

Owiewka leży na sucho

Podchodzę do brudzenia tak jak w originale ,stres ogromny aby nie spaprać

Do zrobienia potrójny pylon, doda charakteru.A-10 maja tego sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej

Tutaj chcialbym podziękować Koledze Jonathan za wprowadzenie mnie w tajniki wstawiania fotek na forum

Picassa się wycofała a Google robiły mnie psoty i chyba nie tylko mi ,a Jonathan podszkolił mnie w Photobucket

Tak ze teraz znowu będę mógł Was straszyć swoimi "ulepkami"

Prace idą powolutku do przodu, jednak ostatnio bardziej zakręciła mnie "Pancerka 1:72

 

Kilka zdjęć z postępów prac

 

P8100003_zpstuf7dsio.jpg

P8100002_zpsovjbiwzl.jpg

P8100004_zps1cuuhj8x.jpg

P8100009_zpsr7lpn5a0.jpg

 

Na finisz powinienem zdążyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na finisz powinienem zdążyć

Dawaj, dawaj!

 

Twoja koncepcja brudzenia mi się nie podoba. Nie przejmuj się tym. Być może mam braki w wiedzy na temat A10.

 

Pracy jaką włożyłeś i czystość wykonania robią na mnie ogromne wrażenie. Widać zmianę z modelu na model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżeli mogę wyrazic swoją opinię to i dla mnie jest to najładniejszy twój model, bardzo mi się podoba. Czekam na kolejne modele z twojej "stajni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.