Skocz do zawartości

Mil Mi-14PŁ nr A-1010, 29 eskadra lotnicza MW, skala 1:72


Robroy

Rekomendowane odpowiedzi

Robroy, tak patrzę na Twoją pracę...

Nie miałeś chęci żeby ożywić scenkę i wrzucić na nią na przykład inżyniera budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robroy, tak patrzę na Twoją pracę...

Nie miałeś chęci żeby ożywić scenkę i wrzucić na nią na przykład inżyniera budowy?

 

...ale obowiązkowo z aparatem. Póki co aparat mogę dostawić, a inżyniera do odlewu i będzie powielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo dobre połączenie detalu z uzasadnionym malowaniem. Scena sprawia jeno wrażenie nieco przeładowanej, ale zdaję sobie sprawę, że trudno jest tego uniknąć i pewnie sam będę miał w tym zakresie spory problem przy mojej Suczce...

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jak sobie pomyślę, że miał być jeszcze wózek na łopaty i taki bajer na narzędzia...., mogłem zrobić ją w sumie większą, ale to i tak by nic nie dało, przy przeglądach i inspekcjach technicznych tak to trochę wygląda, że plac robi się przeładowany . A na Twoją suczkę czekam z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest real- tak to po prostu wygląda. Wodziło rzuciłbym tylko w trawę na ukos, nie pod płatowcem, a drabinkę przy DISSie ustawiłbym poziomo do belki. Wtedy byłoby jak przed hangarem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest real- tak to po prostu wygląda. Wodziło rzuciłbym tylko w trawę na ukos, nie pod płatowcem, a drabinkę przy DISSie ustawiłbym poziomo do belki. Wtedy byłoby jak przed hangarem :-)

 

I słowo czynem się stało

PS. Wózek na łopaty wystrugam do PS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert specjalnie nic nie pisałem, bo wiedziałem że w Świdnicy zobaczę go na żywo. Wrażenia bardzo pozytywne , i tylko można wyrazić szacunek za efekt końcowy. Bardzo udany model. Jeszcze raz gratuluję. Nawet podświetlane wnętrze, do którego jak pamiętasz byłem sceptycznie nastawiony, przekonało mnie na żywo, że jest w tym modelu potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety malowanie kładzie całą pracę i wysiłek włożony w budowę.

Jest nudno, a model wygląda bardzo zabawkowo...

 

Wielka szkoda bo ten helikopter to świetny temat.

 

 

Myślałem że już wiesz , nie każdy model musi być umazany. Na 1 stronie (linki na dole strony)autor pokazał parę fajnych zdjęć oryginału (też wygląda jak zabawka) , jedyne co by mogło jeszcze bardziej podnieść wartość wykonania modelu to nity hgw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 stronie (linki na dole strony)autor pokazał parę fajnych zdjęć oryginału (też wygląda jak zabawka)

Nie, wygląda jak helikopter.

 

nie każdy model musi być umazany.

Rozumiem, że mażesz swoje modele, chociaż trudno wyczuć bo nic do tej pory nie pokazałeś.

A o łoszu pisał już choćby Solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak najbardziej poprawne.

Co nadal nie zmienia faktu, że model na tym malowaniu mnóstwo traci i wygląda płasko i zabawkowo.

W przeciwieństwie do oryginału na zdjęciach.

 

Wystarczy popatrzeć na modele Sola czy Mikołaja75 żeby zrozumieć o czym mówię.

 

Ponadto, nie mowi sie helikopter. Kazdy z branzy za to slowo aorte przegryza.

Wybacz, ale nie jestem z branży.

A według SJP helikopter jest formą jak najbardziej poprawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.