Skocz do zawartości

Tiger I Sd.Kfz.181 AFV Club 1:48


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Witam,

W Nowym Roku naszła mnie wena twórcza która owocuje wyciąganiem rozpoczętych modeli z szafy i kończeniem podstawek pod już wykonane modele.

I tak Tygrysek trafił dziś na warsztat. Przykleiłem wszystko co było do przyklejenia i dodatkowo wymieniłem lufkę w MG34 na wieży.

Teraz nadszedł czas na malowanie.

W tym tygodniu mam nadzieję położyć podkład i kolor bazowy.

Kilka zdjęć z dzisiejszego warsztatu.

DSC_0137.JPG

 

DSC_0138.JPG

 

DSC_0139.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze przed malowaniem uzupełnić zimmerit w niektórych miejscach, jak na przykład na bokach tylnej płyty.

Możesz konkretniej na tylnej płycie zimmerit jest. Chyba że masz na myśli miejsce łączenia płyty tylnej i bocznej.

 

Taka nóweczka ? - niepogięta, niepoobdzierana, niepodziurawiona ?

Lekkie obicia i rysy na pewno będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś psiknąłem podkład.

8eZp-Stl8j4jBtzEvkVrLx2M4HloKxGB4zPwx1VlrB1O86RnJzxAzpYsCjru5feQzrGp1tf7uGmv=w1366-h768-rw-no

 

Os8tYhoSjWtTdUhPTicjXN4sHwjatosLfvQ7QT0Bo4Mqmhrw7qlBk_Ma1Vd-YhgnvZ8Mz4s1QChw=w1366-h768-rw-no

 

Zdaje się, że czas google kopnąć w d**e. Właśnie przestał działać http://www.picasa2html.com

Co w miarę prostego, możecie doradzić do hostowania zdjęć? Mam co prawda konto na imageshack.us (dawno już go nie używałem) ale coś słyszałem, że tam jakiś limity są. Poza tym po zalogowaniu niby mam 45 zdjęć jednak nie mogę ich oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flickr jest fajny, zwłaszcza ma inteligentny i szybki upploader, ale jak długo przetrwa, kto to wie? To zdaję się część Yahoo, które właśnie umiera...

Ja używam głównie Imageshack, jest OK.

 

Pozdrawiam

Hubi

 

Myślę, że Flickr bez problemu przetrwa.

Pamiętaj Hubert, że kupuje ich Verizon dla którego ten serwis myślę, że jest kluczowy.

Nie wycofał się z transakcji pomimo afery z wyciekiem danych ale podał, że zmieni nazwę firmy i Yahoo zostanie ewentualnie jako marka.

Może np. nie dla swoich klientów zrobi jakieś opłaty ale za tak działającą usługę mogę rozsądne pieniądze zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za odzew w sprawie serwisu hostingowego.

Tymczasem wybrałem Photobucket. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Kolor bazowy położony jest to Vallejo Air Model 71.025 odpowiednik RAL7028. Czy kolor może być pod dalsze malunki?

DSC_0154.JPG

 

DSC_0155.JPG

Planowane malowanie trójbarwne pod kalki dodane do modelu tj. numery wozów 311, 233, A12, 211.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obrodziło Tygrysami na forum, ale to dobrze bo wszystkie 3 warsztaty ciekawe.

Co do żółtej bazy to wygląda bardzo dobrze, tylko tak jak pisze bazylms- tu i tam na żółtym widać odkurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wczorajszy wieczór zszedł mi na wyklejanki taśmą Tamiya.

DSC_0162.JPG

 

A tak wygląda finał prac nad moim pierwszym poważniejszym kamuflażem.

DSC_0163.JPG

 

DSC_0164.JPG

 

DSC_0165.JPG

 

DSC_0166.JPG

 

DSC_0167.JPG

 

Trzeba jeszcze zrobić kilka poprawek w kilku miejscach i lecimy dalej z tematem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.