Skocz do zawartości

Su-33 Flanker D // Zvezda // 1:72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A takie same masz na stateczniku?? To które umiesciles na podstawce to jest logo owszem Suchoja, ale odmian cywilnych. Wojskowa zakłady mają wlogotypie dodatkowo literowke Cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjeżdżające się na boki rakiety pod wlotami powietrza nikomu nie przeszkadzają? Krzywo przyklejona gwiazda pod spodem prawego skrzydła. Cyfry 67 na statecznikach chyba też krzywe ale zdjęcia są pod kątem więc ujęcie z profilu mogłoby rozwiać tę wątpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rakiet to przykleiłem je dokładnie tak jak nakazuje producent, nawet są oznaczenia na gondolach wlotów powietrza, pod kątem, nie równolegle do osi samolotu.

Ciekawa sprawa. W instrukcji od tego modelu na stronie z rozmieszczeniem napisów eksploatacyjnych wyraźnie pokazali pylony od tych rakiet równoległe do osi samolotu. Zdjęcia wszystkich Su z tej rodziny też to potwierdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że przegrzane silniki wyglądają znakomicie. No i konfiguracja w locie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło tej informacji?

Wikipedia wyraźnie podaje, że logo o którym piszesz jest starym logiem firmy, nowe jest to jakie użyłem na podstawce.

 

Czy ja Tobie nie wyraźnie napisałem? Jedno i drugie logo jest prawidłowe, z tym, że Twoje na podstawce jest logotypem cywilnym (czy taki piktogram miałeś na stateczniku w formie kalki). Gdzie na wikipedii wyczytałeś, że to nowe logo Suchoja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że przegrzane silniki wyglądają znakomicie. No i konfiguracja w locie !!!

 

Z silników jestem najbardziej zadowolony, malowałem je czym się dało (Alclady, Mr. Paint, olejne, nawet kredkami) i zajęło mi to chyba ponad tydzień.

Starałem się aby te silniki nie wyglądały tak jak w innych modelach Su-33, bo chyba nie spotkałem modelu tej maszyny gdzie silniki wyglądałyby dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że przegrzane silniki wyglądają znakomicie. No i konfiguracja w locie !!!

 

Z silników jestem najbardziej zadowolony, malowałem je czym się dało (Alclady, Mr. Paint, olejne, nawet kredkami) i zajęło mi to chyba ponad tydzień.

Starałem się aby te silniki nie wyglądały tak jak w innych modelach Su-33, bo chyba nie spotkałem modelu tej maszyny gdzie silniki wyglądałyby dobrze.

 

 

Faktycznie silniki stanowią wyzwanie i zgodzę się z tobą że dobrze wykonanych jest jak na lekarstwo. W pierwszym momencie zwracam uwagę na silniki w tych modelach i także nie widziałem jeszcze tak wykonanych bym mógł powiedzieć łał.

 

Twoja wersja podoba mi się z dołu z góry jest ok ale bez szału, szczególnie same dysze wylotowe wyglądają jak dla mnie średnio choć muszę dodać że faktycznie trudno oddać dobrze efekt wypalenia tych elemntów szczególnie w skali 1:72.

Jak weżmiesz na warsztat 1:48 to jestem przekonany że będzie to REWELACJA i ja już czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z silników jestem najbardziej zadowolony, malowałem je czym się dało (Alclady, Mr. Paint, olejne, nawet kredkami) i zajęło mi to chyba ponad tydzień.

Starałem się aby te silniki nie wyglądały tak jak w innych modelach Su-33, bo chyba nie spotkałem modelu tej maszyny gdzie silniki wyglądałyby dobrze.

Które z wymienionych farb dały taki miejscami paskudny i nienaturalny efekt chropowatości? Widać to szczególnie na spodzie po lewej stronie tylnej rakiety między gondolami silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wzieli no albo stad albo z serwera gdzie udostępniasz zdjecia, nie pytali o zgode?? Mozna im wybaczyc zrobiles ich piekny model, oni sie chwala, no i napisali ze to by Solo, wiec pozazdrościć moze kazdy modelarz. Zaistniales w "wielkim swiecie" , byle ci czasu nie brakło na realizacje zamówień hehe

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie tylko tutaj pokazałem zdjęcia tego modelu... Nie sądzę żeby Zvezda zaglądała na Model Work.

Raczej obstawiam BritModellera albo ScaleMates.

No ale nieważne skąd wzięli, miło że to u siebie pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.