Skocz do zawartości

V. Warszawska Fiesta Modelarska 10-11 czerwca 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną stan nagród wygląda następująco

 

NAGRODY SPONSOROWANE

Toro Model - Złote Wąsy Gajowego za najciekawszą figurkę

ISMR - Nagroda specjalna

Sklep Hobby Modelarski - Za wprowadzenie sklepowego w zachwyt

Ammo Mig - voucher na zakupy w sklepie Ammo MIG

IPMS Polska - za najlepszy samolot/pojazd w polskich barwach / polskiej konstrukcji

Archeo Łask - Za najciekawszy naszym zdaniem model samolotu odrzutowego w kategorii Junior/Senior

Denar Elbląg - Statuetka Denara za Najlepszy model w barwach polskich

KPM Koszalin - Pod but

JSC - za najlepszy zdaniem JSC model kartonowy

QWKAK - Puchar za najładniejszy model kartonowy

Kartonowa Kolekcja - Puchar wydawnictwa za najlepszy model kartonowy.

Answer - Za najciekawszy model z wydawnictwa Answer".

Kółko Modelarskie Broń i Barwa Koszęcin - za model który zachwycił dla młodzika lub juniora

Mirage - za najlepszy model firmy Mirage junior i senior

anonim - za najlepszy śmigłowiec junior i senior

 

NAGRODY REGULAMINOWE

Powstanie Warszawskie 44 – za model lub figurę związaną z Powstaniem Warszawskim 1944 roku.

Star Wars – za model lub figurę związaną z uniwersum Gwiezdnych Wojen

ROSOMAK – Za najlepszy model Rosomaka

Najlepsza Szmata – za najlepszą szmatę na modelu

Vintage – za model wykonany w dowolnej skali i tematyce, wykonany z zestawu który swoją premierę rynkowa miał przed rokiem 1985

 

Najlepszy model lotniczy - plastik i karton

Najlepszy model pojazdu wojskowego - plastik i karton

Najlepszy model pojazdu cywilnego - plastik i karton

Najlepszy model okrętu - plastik i karton

Najlepsza figura - plastik

Najlepsza diorama - plastik

Najlepsza budowla - karton

Najlepszy model Nie z tej ziemi - plastik

Najlepszy Nietypowy model kartonowy - karton

GRAND PRIX - za najlepszy model Fiesty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam szybkie pytanie techniczne. Chciałbym zaprezentować kolekcję "100-lecie upadku Carskiej Floty Imperialnej". Mam 5 okrętów z okresu 1914-1917, ale dwa z nich znajdują się na jednej podstawce. Czy można to uznać za 5 modeli czy tylko za 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki jak jest z miejscami parkingowymi w pobliżu da rade normalnie zaparkować w niedziele czy raczej ciężko ewentualnie jakiś parking płatny niedaleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam szybkie pytanie techniczne. Chciałbym zaprezentować kolekcję "100-lecie upadku Carskiej Floty Imperialnej". Mam 5 okrętów z okresu 1914-1917, ale dwa z nich znajdują się na jednej podstawce. Czy można to uznać za 5 modeli czy tylko za 4?

 

jeżeli nie są to okręty w interakcji (diorama morska - walka/wymiana dóbr) tylko dwa oddzielne modele na jednej desce to uznamy to za dwa modele

karta startowa będzie i tak jedna wspólna dla całej kolekcji

 

A ja mam pytanie trochę z innej beczki jak jest z miejscami parkingowymi w pobliżu da rade normalnie zaparkować w niedziele czy raczej ciężko ewentualnie jakiś parking płatny niedaleko?

będzie możliwość wjazdu na teren szkoły o ile będą miejsca

wzdłuż ulicy barskiej jest sporo wyznaczonych miejsc parkingowych i w ubiegłych latach nie było z tym problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZKŁAD JAZDY

SOBOTA

9.00 - 14.00 przyjmowanie modeli

12.05 - oficjalne rozpoczęcie Fiesty

12.30 - 14.30 pokaz Sergiusza Pęczka (Ammo Mig)

10.00 - 14.00 - warsztaty dla młodzików

15.00 - odprawa sędziów

16.00 - rozpoczęcie sędziowania

18.00 - zamknięcie sali

 

W międzyczasie atrakcje takie jak Międzygalaktyczne Mistrzostwa Modelarskie, spotkanie z pilotem Dreamlinera i inne niespodzianki.

 

NIEDZIELA

9.00 - otwarcie sali

13.00 - zamknięcie giełdy "Modelarze dla Modelarzy"

14.05 - oficjalne zakończenie Fiesty i rozdanie nagród

 

W międzyczasie spotkanie z kontrolerem ruchu lotniczego i inne.

 

PS

Rozkład jazdy ewoluuje więc mogą się pojawiać pewne rozbieżności w godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie wystawię kolekcji "100-lecie upadku Carskiej Floty Imperialnej", a szkoda bo rocznica okrągła. Po prostu dwa kręty, o których mówiłem, ze są na jednej podstawce "są w interakcji" - płyną razem na patrolu po Zatoce Fińskiej. Mam wprawdzie carskie okręty z wcześniejszych okresów, ale nie chcę na siłę nabijać liczby wystawionych modeli. Pozostaną więc 3 modele w skali 1/350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powinniście zorganizować nową nagrodę specjalną, rejestracja modeli na fiestę w trakcie porodu żony

Wygrał bym. Pozdrawiam

Przy rejestracji nie zapomniałeś o nowo narodzonym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powinniście zorganizować nową nagrodę specjalną, rejestracja modeli na fiestę w trakcie porodu żony

Wygrał bym. Pozdrawiam

Przy rejestracji nie zapomniałeś o nowo narodzonym?

 

... i odpowiedniej skali

Jak by były pięcioraczki, to już kolekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie modele zostają do niedzieli godziny 18? Czy też praktyką jest, że modelarze zbierają się wcześniej niż oficjalny koniec imprezy?

Mogę przyjechać dopiero w niedzielę po południu, dużo stracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, kilka dni temu patrzyłem na rozkład jazdy na fb i dam sobie rękę uciąć, że na którejś grafice była 18 :(

No nic, zobaczymy czy się wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem....dużo modeli,sporo ludzi...jest na co popatrzeć,podziwiać. Bardzo dobra organizacja i bardzo dużo poczucia humoru u wszystkich.

Sergiusz ciekawie prezentował techniki malowania. Mam nadzieję coś z tego pokazu wykorzystać.

Jako ,że na więcej imprez modelarskich nie mam czasu to obowiązkowo pojawiłem się lokalnej . I cenię sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem pierwszy raz i zabrałem że sobą 2 kolegów. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrazeniem. Dużo modeli, zdziwiła mnie duża możliwość zrobienia zakupów;) dobrze i nie dobrze że nie można było płacić kartą bo bym więcej wyniosl;))))))

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj przelotem. Miło było spotkać / zobaczyć znajome, przyjazne i uśmiechnięte twarze. Na giełdzie również można trochę gotówki zostawić. To chyba jest najlepsza Fiesta - nie to, że poprzednie były złe, ale teraz widać jaki potencjał drzemie w tej imprezie. Na sali byłem króciutko, może z pół godziny (o wiele za krótko), poniżej wklejam to co mi zdążyło wpaść w oko przez obiektyw. Kto może niech wpada na Barską bo naprawdę warto

 

v1verco.jpg

KaUepEb.jpg

Aaxgd2C.jpg

L385hlo.jpg

WQB83Wi.jpg

oI6YwXE.jpg

mAVE32y.jpg

m7ZDUkj.jpg

CuVOwo1.jpg

9zH6WaC.jpg

IrswQDj.jpg

XJ6UeYb.jpg

TDsiD4G.jpg

fQkQ3tF.jpg

WIEot93.jpg

qEv1TyJ.jpg

p0ghlkp.jpg

thnyQ6w.jpg

0kXpd9m.jpg

57fvpYo.jpg

gSimcPn.jpg

piZW1VQ.jpg

RcmsLnp.jpg

Holmwy1.jpg

EkhQj3D.jpg

rvMsvUL.jpg

lqRleb1.jpg

usCeHI5.jpg

hcWpYEF.jpg

3x4L0Dr.jpg

vsjW9aE.jpg

3zGc5F0.jpg

2j1rzU3.jpg

I7MASV9.jpg

6uD4UMu.jpg

Jps4I9Y.jpg

uHCiE9w.jpg

ZdksOUW.jpg

SdZFAys.jpg

MlhBFBj.jpg

xbdavHM.jpg

cdzIrRL.jpg

F73Rhes.jpg

vmS2907.jpg

tmN2JdA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.