Jump to content

Abrams, rdza i ... rdza... I jeszcze bród :)


Dorotka
 Share

Recommended Posts

Uwiodło mnie to zdjęcie:

 

WMbvVmH.jpg

 

Na tyle, że postanowiłem sobie coś w tym stylu wydziobać. Czyli, że S-F i ćwiczenie zdrapek, rdzy, brudu, obić i innych na jakiejś bazie. Byle wyszło podobnie do tego, co na fotce Taka odskocznia od filtrowania MS-a i tamtejszych kolorów. Wybór padł na to pudełko:

 

FERbDMO.jpg

 

Abramsy z RFM, to jak wiadomo cud, miód i malina, także nie ma się co za bardzo rozpisywać na temat montażu (tym bardziej, że niemal wszystko to pudło, plus drobne przeróbki, plus śmieci z innych budów). Zero problemów, trochę szpachli. Od wczoraj dzióbany, w weekend pewnie dam podkład. Wanna z górą przyłożona na sucho...

 

 

z8NxVjX.jpg

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli Twój model ma wiernie odwzorowywać, to co jest na fotce referencyjnej, to już masz pierwszego babola. Jeśli natomiast fotka, to tylko luźna inspiracja, i tak jak pisałeś robisz S-F, to z przyjemnością popatrzę jak budujesz kolejnego abramsa:)

Link to comment
Share on other sites

Ma wyjść podobnie, więc Grzegorzu to, że są złe wyrzutniki granatów to nie jest problem Dorotka, a ukończysz chociaż 1 model za naszego istnienia?

 

 

Ale mnie rozgryzgłeś Tomaszu

Link to comment
Share on other sites

Super zdjęcie które mnie również intryguje, bo to Abrams a dojechany prawie na maksa. Podrapany poobdzierany, pordzewiały, dosyfiony. Prawdziwy "rarytas"/ewenement. . Chyba jedyne zdjęcie w sieci takiego "zapuszczonego" Abramsa.

Link to comment
Share on other sites

Widzę ,że robisz wersję US Army . Przeglądając zdjęcia zauważyłem ,że tak styrane zdarzają się najstarsze wozy USMC. Mam wrażenie ,że to przez słoną wodę . To takie moje dywagacje,zrobisz jak uważasz twój projekt( a może nie dotarłem do odpowiednich zdjęć) powodzenia i obserwuję z zainteresowaniem OLO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.