Skocz do zawartości

ZSU-57-2 "Wilk z Driny", Bośnia 1996 - Trumpeter 1:35


Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisuję obie fotki na dysku. Wprawdzie pomysł na najbliższy model mam, ale co będzie dalej...?

 

Tylko troszkę mnie przeraża, że jak Wy, znawcy HUMVEE robicie - nazwijmy to bardzo(bardzo, bardzo nawet) umownie - "zwykłego" humvee i macie od groma przeróbek, to co dopiero patrzeć na taki pojazd...

Wyobrażam to sobie tak, że najpierw wypadałoby doprowadzić model do stanu bazowego pojazdu z fotki, a potem jeszcze dorzucić tą przedziwną wieżyczkę razem z działkiem... Jakiś kosmos.

Ty masz odwagę i umiejętności do takiego „zniszczenia” pojazdu. Z samym humvee nie ma żadnej filozofii. Zabawa zaczyna się przy tych monstrualnych wieżach, a takie cuda Tobie wychodzą. Gdybys się zdecydował, to może podłączyłbym się ze wspólnym warsztatem. Ja Tobie pomogę przy humvee, Ty mi przy reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko troszkę mnie przeraża, że jak Wy, znawcy HUMVEE robicie - nazwijmy to bardzo(bardzo, bardzo nawet) umownie - "zwykłego" humvee i macie od groma przeróbek, to co dopiero patrzeć na taki pojazd...

Wyobrażam to sobie tak, że najpierw wypadałoby doprowadzić model do stanu bazowego pojazdu z fotki, a potem jeszcze dorzucić tą przedziwną wieżyczkę razem z działkiem... Jakiś kosmos.

Nikt nie będzie zmuszał Cię do doklejania śrubek na wahaczach, to tylko nasze zboczenie. Poza tym, w takim Humvee najważniejsza byłaby zabudowa, więc... potraktowalibyśmy Cię ulgowo . A bardzo chętnie chyba wszyscy zobaczyliby takiego cudaka w Twoim wykonaniu. Te dwa zdjęcia, które wrzucił Piotrek to tylko wierzchołek góry lodowej, modyfikacji w takim stylu było baaardzo wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie kadźcie.

 

Akurat wieża (szczególnie ta druga - swoją drogą znacznie bardziej mi się podoba taki humvee z wodogłowiem) wydaje się dość prosta jeśli chodzi o kształty. Gorzej z rozplanowaniem co gdzie i do czego tak, aby miało to ręce i nogi. No i przydałoby się więcej zdjęć. Ale wydaje mi się, że jest to do zrobienia i co więcej jest to bardzo ciekawy pomysł...

 

Kolejny piękny model .

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to widziałem twoja pracę dziś na targach w Kielcach zacny produkt gratuluje i podziwiam jakości detali oraz całości wykonania

zdjęcia nie oddają rzeczywistej barwy całości model fajnie zgrany z podstawką

życzę zwycięstwa w swojej kategorii

 

dodaje zdjęcie mam nadzieje że robię to zgodnie z zasadami forum i oczywiście mam nadzieje że wyrażasz zgodę

 

cD1aAmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, owszem, model stoi do jutra na Targach.

 

Myślę, że ani zdjęcia, ani warunki oświetleniowe na hali nie oddają idealnie kolorów modelu.

 

W ogóle, dziękuję za wszystkie Wasze ciepłe słowa, ale poczekajcie na galerię razem z podstawką. Myślę, że dopiero z nią model stanowi całość i jakąś tam historię "opowiada". Zdjęcia miały być do końca tygodnia, ale że nie wyrobiłem się przed konkursem w Kielcach, to będzie drobna obsuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.