Skocz do zawartości

Panzer III 1/35 DAK-RC


majkel1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki

No myślę, że jak trójkę zrobiłem to resztę też dam radę. Jeśli ktoś zauważył to w tle (na filmie) widać wieżę do Abramsa. Tu tak jak w leośku będzie błysk z armaty, cofająca się lufa i stabilizacja armaty w dwóch osiach.

uc?export=download&id=0B9YTrXFTZ-LZLWJBNEQySkFrVWs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja. Pieknie pomalowany. Swietnie wymyslony strzał. Bardzo przekonujący !! Napisz prosze na podstawie czego zbudowałes elektronike ?? to jakies Ardwino ?? Pieknie jeździ i ma znakomite dźwieki. Jestem pod duzym wrażeniem. Czy przekładnie robisz sam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolega Spiton widzę ma wiele pytań. Proponuję odnaleźć warsztat tegoż modelu.

Pokrótce to:

1. Elektronika jest kupowana gotowa-firma Clark Model z Tajwanu. Wersja bez stabilizacji armaty koszt 85$(4x5 cm i około 1cm wysokości). W zestawie przewody.

2. Przekładnie też kupowane gotowe sklep Botland silniki Pololu. Przekładnie o różnych przełożeniach. Tu do napędu modelu ok.120 obr./min(nie pamiętam dokładnie), a do wieży 50, ale to trochę za szybko jak na model z wwII.

3. Płytka generuje odrzut samoczynnie można go nawet regulować. Płytka posiada wiele opcji niewykorzystanych w tym modelu jak miganie diodą LED przy wystrzale z armaty i MG, symulacje odrzutu samej lufy armaty, światła drogowe. W droższej wersji jest stabilizacja armaty w dwóch osiach(170$ na stronie są wersje z dźwiękiem dla Leo1 i 2 oraz M1a1 Abrams, ale myślę, że dałoby się zamówić z inną ścieżką dźwiękową z tych dostępnych). Może również współpracować z systemami bitewnymi Tamiya lub Heng Long.

4.Sterowanie RC na podstawie zwykłego modelarskiego zestawu nadajnik odbiornik 2,4GHz(u mnie to FS-T6(odbiornik R6B) firmy FlySky, ale teraz polecał bym zestaw i6 gdyż współpracuje on z nowymi odbiornikami S.BUS(znacznie mniejszymi). Ta technologia jest teraz wprowadzana w Clark model. Nadajnik stale ten sam dokupuje się tylko odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.