Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Hobby Boss


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na razie tzw. wypociny teoretyczne : otóż model HB M1070 HET prezentuje dla mnie poziom najwyższych lotów (jak narazie). Ogólnie - ramki (każda, oprócz podwójnej0 zapakowana osobno w folię, elementy wrażliwe/łamliwe opakowane dodatkowo w folie styropianową (może nie precyzyjne wyrażenie). Samych fototrawionek jest z 11, sprężynek krótkich z 10 (zawieszenie trailera), itd. Jest to mój pierwszy nabór z HB i jestem mile zaskoczony - precyzja, wykonanie, jakość - the best (mam też Danę). Jeżeli tak Chiny pójdą w modelarstwo - to bardzo dobrze (oprócz ceny - dla nas zawsze będzie za drogo). Tak na szybko - dla zapaleńców współczesnej pancerki polecam (minus to cena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W zapowiedziach znalazłem zestaw firmy Real Model a dokładnie: RMA 35230 Wheels set for M1070 HET (Hobby Boss). W tym przypadku mamy do czynienia tylko z kołami do samego ciągnika. Cena ok. 80 zł więc bardziej przystępna niż konkurencyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedziach znalazłem zestaw firmy Real Model a dokładnie: RMA 35230 Wheels set for M1070 HET (Hobby Boss). W tym przypadku mamy do czynienia ...
... z kopią DEF`a

Jeżeli jest tak rzeczywiście, to jest to zjawisko niestety dość powszechne w przypadku Real Model. A jeśli chodzi o Def Model, to zestaw wszystkich kół do zestawu M1070/M1000 jest edycją limitowaną. Możliwe, że za czas jakiś pojawią się osobno koła tylko do ciągnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Widzę nie tylko Dragon wynajduje jakieś dziwne wynalazki z pod znaku krzyża bałkańskiego. Przynajmniej ja nigdy nie spotkałem się z tym dziwolągiem.

Tak na prawdę to wynalazek AUSTRIACKI, krzyżyka dostał po Anschluss'ie

Ostatnio ukazał się artykuł po polsku.... ale nie pamiętam gdzie...

 

Pozdrowionka

ZzB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tu mam znalezione przypadkiem

Panthera D z Flakiem (takowa istniała, co wiemy ze zdjęć)

Hobby-Boss-82492-German-Panther-Ausf-D-FlaK-Bergepanther-1-35.jpg

 

LINK

Jak będzie po 150 to chyba się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza w koszernej wersji Ciekawa konstrukcja, jak na razie tylko dostępny staroć z Hellera.

Mi się marzy w końcu M60 wykonany według nowych standardów, walczę teraz z kadłubem M60 z Tamiyi, i na wypraskach widnieje magiczna data 1970...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.