Jump to content
Shilka (Robert T.)

Zapowiedzi i nowości - Hobby Boss

Recommended Posts

Cena ma oscylować w okolicach 150$, czyli 450-500 zł.

Za taki zestaw cena w sam raz, na żywicę trzeba było wydać ponad 1000 zł.

Już można zamawiać

Z tego co się doczytałem w internecie, cena tego zestawu Def.Model. wynosi 98 $. Czyli tylko brać i nie marudzić

Na razie tzw. wypociny teoretyczne : otóż model HB M1070 HET prezentuje dla mnie poziom najwyższych lotów (jak narazie). Ogólnie - ramki (każda, oprócz podwójnej0 zapakowana osobno w folię, elementy wrażliwe/łamliwe opakowane dodatkowo w folie styropianową (może nie precyzyjne wyrażenie). Samych fototrawionek jest z 11, sprężynek krótkich z 10 (zawieszenie trailera), itd. Jest to mój pierwszy nabór z HB i jestem mile zaskoczony - precyzja, wykonanie, jakość - the best (mam też Danę). Jeżeli tak Chiny pójdą w modelarstwo - to bardzo dobrze (oprócz ceny - dla nas zawsze będzie za drogo). Tak na szybko - dla zapaleńców współczesnej pancerki polecam (minus to cena).

W zapowiedziach znalazłem zestaw firmy Real Model a dokładnie: RMA 35230 Wheels set for M1070 HET (Hobby Boss). W tym przypadku mamy do czynienia tylko z kołami do samego ciągnika. Cena ok. 80 zł więc bardziej przystępna niż konkurencyjna.

W zapowiedziach znalazłem zestaw firmy Real Model a dokładnie: RMA 35230 Wheels set for M1070 HET (Hobby Boss). W tym przypadku mamy do czynienia ...
... z kopią DEF`a co nie zmienia faktu, że nie trzeba wydać 100$ na cały komplet.

W zapowiedziach znalazłem zestaw firmy Real Model a dokładnie: RMA 35230 Wheels set for M1070 HET (Hobby Boss). W tym przypadku mamy do czynienia ...
... z kopią DEF`a

Jeżeli jest tak rzeczywiście, to jest to zjawisko niestety dość powszechne w przypadku Real Model. A jeśli chodzi o Def Model, to zestaw wszystkich kół do zestawu M1070/M1000 jest edycją limitowaną. Możliwe, że za czas jakiś pojawią się osobno koła tylko do ciągnika.

Widzę nie tylko Dragon wynajduje jakieś dziwne wynalazki z pod znaku krzyża bałkańskiego. Przynajmniej ja nigdy nie spotkałem się z tym dziwolągiem.

Widzę nie tylko Dragon wynajduje jakieś dziwne wynalazki z pod znaku krzyża bałkańskiego. Przynajmniej ja nigdy nie spotkałem się z tym dziwolągiem.

Tak na prawdę to wynalazek AUSTRIACKI, krzyżyka dostał po Anschluss'ie

Ostatnio ukazał się artykuł po polsku.... ale nie pamiętam gdzie...

Pozdrowionka

ZzB

Mam nadzieję, że nie dadzą takiej plamy jak przy Mk.4.

Tu mam znalezione przypadkiem

Panthera D z Flakiem (takowa istniała, co wiemy ze zdjęć)

Hobby-Boss-82492-German-Panther-Ausf-D-FlaK-Bergepanther-1-35.jpg

LINK

Jak będzie po 150 to chyba się skuszę

Witam.

Oby Dalej Pociągnęli w Amx-y, bo to trochę szkaradne, ale ciekawe czołgi.

Witam.

Oby Dalej Pociągnęli w Amx-y, bo to trochę szkaradne, ale ciekawe czołgi.

Słuszna koncepcja - szczególnie jakby zrobiliby AMX-10RC.

Witam.

Mnie osobiście podobają się bardziej czołgi AMX 13-75/90 i o nie chodziło.

Zwłaszcza w koszernej wersji Ciekawa konstrukcja, jak na razie tylko dostępny staroć z Hellera.

Mi się marzy w końcu M60 wykonany według nowych standardów, walczę teraz z kadłubem M60 z Tamiyi, i na wypraskach widnieje magiczna data 1970...