Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

traktujących pisownię języka ojczystego z przymrużeniem oka

Fajnie, że jesteś taki zabawny, problem w tym, że ja często nie wiem, co ty tam wypisujesz... :hmmm:

3 godziny temu, chudyhunter napisał:

NIE I TO Z PREMEDYTACJĄ

A co na to pan plan? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, silnik forum oferuje Ci proste rozwiązanie. Wystarczy że wybierzesz opcję ignorowania użytkownika i nie będziesz musiał więcej dokonywać tytanicznych wysiłków, w celu zrozumienia moich grypsUF :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Szydercza Gała said:

Wystarczy że wybierzesz opcję ignorowania

Tu właśnie leży problem, bo taka opcja, owszem, moze byc przydatna, ale nie rozwiazuje problemu. Rozwiazaniem takim byłoby oś innego, a mianowicie stworzenie czegoś w rodzaju "automatycznej bramki", która nie pozwalałaby na wykonywanie wpisów podobnych do taych jakie Ty wykonujesz. Nie piszesz po polsku = Twój wpis się nie ukarze. 

Mówiąc inaczej, jeśli chcesz cokolwiek napisać na forum, musiz pisać po polsku, a nie tworzyć wyrażenia sprzeczne z podstawowymi kanonami gramatyki, składni i ortografii

Tak więc to raczej wina takich, a nie innych zasad działania tego foruma, jak Ty to nazywasz, a nie Twoja, bo pewnych osób nie da się przekonać z powodu posiadanych ograniczeń, jakie siE WyleNgły w ich mÓszCzkacH 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Superbe napisał:

Mówiąc inaczej, jeśli chcesz cokolwiek napisać na forum, musiz pisać po polsku, a nie tworzyć wyrażenia sprzeczne z podstawowymi kanonami gramatyki, składni i ortografii

Oj oj oj coś czuję, że na dzien dobry 1/3 osób na tym forum, nie byłaby w stanie zamieszczać postów, a jeśliby wprowadzić taką zasadę do całego internetu, to stałby się on strasznie pustym miejscem :haha:

krzak-tumbleweed.gif

 

No dobra, ale ja nie o tym chciałem 😉 Wszystkie duże wnęki zapełnione. Do mniejszych nie robiłem blach ponieważ relingi i tak je zasłonią, więc bez sensu robota. Jeśli chodzi o pasażerski stateczek, to chyba osadzę go w tym miejscu.

 

Vun4CLZ.jpg

qAWeD9j.jpg

yWyDOyq.jpg

6vnh5NM.jpg

8LXHP2D.jpg

2T8YMXP.jpg

X4wbccF.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chudyhunter napisał:

Jeśli chodzi o pasażerski stateczek, to chyba osadzę go w tym miejscu.

Bardzo ładnie, chyba nawet zgodne z zasadami kompozycji, czy cuś. Kilwatera nie zapomnij aby 😉 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcin M. napisał:

Bardzo ładnie, chyba nawet zgodne z zasadami kompozycji, czy cuś. Kilwatera nie zapomnij aby 😉 .

 

Chyba zgodnie. Za tym umiejscowieniem przemawia właśnie jeszcze jedna rzecz o której wspomniałeś. Kilwater będzie, ale bardzo delikatny, taki by tylko zaznaczyć, że statek jest w ruchu. Dzięki temu, że dam go właśnie w tym miejscu odpadnie mi robienie kilwatera przez pół dioramy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Widzisz, silnik forum oferuje Ci proste rozwiązanie. Wystarczy że wybierzesz opcję ignorowania użytkownika i nie będziesz musiał więcej dokonywać tytanicznych wysiłków, w celu zrozumienia moich grypsUF

Widzisz, mam jeszcze lepsze rozwiązanie, nie mam czasu na głupoty, więc ich nie czytam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Superbe napisał:

...siE WyleNgły w ich mÓszCzkacH 

No widzisz PRAWIE dałeś radę :haha:

Ale powinno być tak:

siE wylENgły w ich mUSZCZkaH.

Twój tytaniczny wysiłek intelektualny najwyraźniej nie wystarczył do ogarnięcia prostej w sumie zasady tej pisowni. Wielkimi literami piszesz tylko to co jest niepoprawne.  Demonstrujesz w ten sposób że doskonale wiesz jaka pisownia jest poprawna. Swego czasu wymyśliliśmy to w tym samym celu który przyświeca Twojemu śFiENtemu oburzeniu, żeby pokazać gimbazie bzdury jakie wypisuje :haha:

Przyzwyczaiłem się i używam do dziś.  Możesz nie czytać jak kolega Taltos, albo ustawić sobie ignorowanie użytkownika.

 

Mario, nie pałuj się już z tym. Statek zajefajny, ale przyj już do brzegu :haha:

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Gała, to fajna zabawa ale  dla dzieci i to raczej tych sprawnych inaczej.Weszło Ci w krew i obawiam się, że juz pozostanie. Szkoda, ze muszę zrobić podobnie jak Taltos, bo naprawdę bardzo cenię Twą wiedzę i umiejetności modelarskie, zrezygnować z czytania Twoich hieroglifów. Szkoda, ale wolę to , niż marnować oczy i nerwy  takimi bazgrołami.

Jak Ci kiedyś przejdzie (jesli wogóle) to daj znac, chętnie wrócę do czytania Twych merytorycznych wypowiedzi i rad.

Pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szydercza Gała napisał:

Mario, nie pałuj się już z tym. Statek zajefajny, ale przyj już do brzegu

 

Przepraszam bardzo! A niby, co ja takiego robię od 4 lat się pytam???!!! Już odpowiadam. Zajmowałem się wszystkim innym tylko nie tym i chociaż czasami wydaje ni się, że widzę brzeg, to cały czas jakoś nie mogę do niego dopłynąć :szczerbol: :haha:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, taltos1 napisał:

Jak już dopłyniesz, to zastanawiam się, gdzie to postawisz?

Jakie cała diorama ma wymiary?

 

Jeśli dobrze pamiętam, to 50x22cm, więc jakieś duże to nie jest. Większym problemem jest to, że nie mam za bardzo miejsca 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, laskonogi napisał:

O ty... No bardzo fajowo! moze ten wycieczkowiec skierowac kursowo troszke w strone morza... Bo mu wychodzi dość bliski kurs przy kadłubie grafa... ? 

 

No właśnie tutaj jest problem, bo wcześniej nie zakładałem, że coś takiego dojdzie. W sumie tragedii nie ma, bo takie jednostki raczej szybko nie pływają, więc chyba zostanie jak jest. Tutaj chyba jakiś okręt dość blisko przepływający

 

QxC5x5H.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chudyhunter napisał:

 Jestem ciekaw czy przekroczę 1000 figurek, ale to sie okaże w trakcie ich ustawiania :D

No myślę, że poniżej tysiaka figurek, to Ty nawet nie masz co nam pokazywać galerii tej winiety :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Forest napisał:

Co do figurantów, to na 5 maja '45 szedł bym w kwestii mody w ruską zieleń ⚒️ :szczerbol:

 

Będzie bardzo kolorowo :D

 

16 minut temu, Superbe napisał:

Żartowałem, by nie wganiać Cię w koszty😉

 

Spokojnie 😉 Jakieś 4000 figurek czeka na malowanie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.