Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Moją opinię znasz. Cudo.

 

W dniu 1.07.2022 o 14:26, chudyhunter napisał:

Będę musiał jeszcze dorobić nr linii "6"

Konieczna konieczność. Szóstka jeździ w sumie niezmienioną trasą do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Marcin M. napisał:

Moją opinię znasz. Cudo.

TAK :D

 

2 godziny temu, Marcin M. napisał:

Konieczna konieczność. Szóstka jeździ w sumie niezmienioną trasą do dzisiaj.

Oczywiście! Będzie to dobry smaczek 😛 Musze tylko znaleźć kalki z tak małymi numerkami.

 

No i bym prawie zapomniał! Krawężniki tak jak chciałeś :D

Edytowane przez chudyhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam lotniskowiec z "załogą" to jest kupa roboty a do tego cale otoczenie i to w bardzo dobrym wykonaniu. Zapowiada się praca o której będą mówić modelarze za niejednym morzem. Tak mniej więcej masz jakieś przewidywania kiedy ukończysz to wielkie dzieło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TAW napisał:

Już sam lotniskowiec z "załogą" to jest kupa roboty a do tego cale otoczenie i to w bardzo dobrym wykonaniu. Zapowiada się praca o której będą mówić modelarze za niejednym morzem. Tak mniej więcej masz jakieś przewidywania kiedy ukończysz to wielkie dzieło?

Dzięki za miłe słowa :piwo:

Gdy wpadłem ma ten genialny pomysł, by wykonać tą diorame... :haha:nie wiem o czym myślałem, ale wydawało mi sie, że jakoś to szybko i łatwo pójdzie. Na szczęście chyba najtrudniejszy etap za mną i pozostało teraz wykonać sam lotniskowiec i całą masę drobiazgów, by nadać dioramie życia. Niestety dalsza budowa jest uzależniona od tego, kiedy otrzymam zamówione elementy. Do wykonania pozostały mi jeszcze jakieś pojazdy, konie, duperele na nabrzeżu, trakcja tramwajową i jakieś 600 ludzików, chociaż tutaj się zobaczy ile faktycznie będę ich potrzebować. Optymistyczny scenariusz zakłada, że ukończę diorame do końca września :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2022 o 13:53, chudyhunter napisał:

(..) pozostało teraz wykonać sam lotniskowiec i całą masę drobiazgów, by nadać dioramie życia. (...):D

no to w sumie już z górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2022 o 13:48, Superbe napisał:

A po tym wszystkim bedzie również diorama, ale zupełnie inna, nietypowa...Mam nadzieję, że masz tę fotkę?😄

Jakaś pewnie będzie, chociaż muszę przyznać, że ten Szczecin mnie wykańcza i nie wiem, czy będę mieć przez jakiś czas ochotę na jakiekolwiek dioramy 😛 A tym czasem kilka nowych pojazdów

 

jcb8umX.jpg

0UV15mP.jpg

ZXDNTvM.jpg

hLaXgu9.jpg

GL2MKVQ.jpg

Q2u5H4q.jpg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.