Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, czas odkurzyć stary temat. Dawno się tutaj nic nie działo i w zasadzie, to dalej się nic nie dzieje 🤪 Wrzucam kilka fotek z tego, jak wygląda sytuacja na dzien dzisiejszy. Jak widać Graf odpłynął, ale za jakiś czas pojawi się nowy. Wszystkie inne tematy odkładam na dalszy plan i mam zamiar skupić się na Szczecinie. Myślę, że za jakiś czas robota ruszy.

 

re5ptiQ.jpg

XUTvjy9.jpg

F80k6vU.jpg

Rlue0ni.jpg

34EKWT0.jpg

wEE05go.jpg

l1KKc1o.jpg

z5Tr8qT.jpg

nmchQre.jpg

Xo5zwcX.jpg

40WqPd6.jpg

fsKDngQ.jpg

1V6vQkx.jpg

AC3FRK2.jpg

YjHhTFi.jpg

dg3aL3q.jpg

uLcrkBQ.jpg

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, laskonogi napisał:

bardzo ładnie odkurzyłeś 🤣

Haha ma się te zdolności :haha:

 

2 godziny temu, Superbe napisał:

Kto jest za tym, by przemianować tego człowieka z "chudyhunter" na "Wielki Hunter"? Śmiało, nie wstydźcie się, on naprawdę na to zasługuje!

Oj tam, nic nadzwyczajnego, zwykła zabawa w modelarstwo :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
53 minuty temu, Marcin M. napisał:

Pięknie! Czy w kwestii reklam w witrynach coś się klaruje?

Dzięki! Cały czas się nad nimi zastanawiam. Nie wiem czy uda się zrobić tak małe napisy, by cokolwiek było tam widoczne. W każdym razie podejmę próbę i zobaczymy, co z tego wyjdzie 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chudyhunter napisał:

Dzięki! Cały czas się nad nimi zastanawiam. Nie wiem czy uda się zrobić tak małe napisy, by cokolwiek było tam widoczne. W każdym razie podejmę próbę i zobaczymy, co z tego wyjdzie 😉

Ok, Ja zapytam na szczecińskich forach, czy wiadomo coś o lokalach tam istniejących, może jakieś informacje się zachowały. Będzie mniejsze SF w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Marcin M. said:

Ok, Ja zapytam na szczecińskich forach, czy wiadomo coś o lokalach tam istniejących, może jakieś informacje się zachowały. Będzie mniejsze SF w tej kwestii.

Czuje się wywołany do tablicy. Zdjęcia mi się niestety w pracy nie wyświetlają (firewall) ale z domu mogę czegoś poszukać. W międzyczasie - sedina.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin M. napisał:

Ok, Ja zapytam na szczecińskich forach, czy wiadomo coś o lokalach tam istniejących, może jakieś informacje się zachowały. Będzie mniejsze SF w tej kwestii.

Super, będę bardzo wdzięczny! :piwo: Musze odkopać, to co mi kiedyś wysyłałeś, ale jeśli podpytasz, to tez bedzie bardzo pomocne!

 

2 godziny temu, Uapa napisał:

Czuje się wywołany do tablicy. Zdjęcia mi się niestety w pracy nie wyświetlają (firewall) ale z domu mogę czegoś poszukać. W międzyczasie - sedina.pl

Jak tylko coś znajdziesz śmiało podsyłaj :piwo: Na Sedinie spędziłem kilka ładnych dni i przejrzałem tysiące zdjęć. W sumie udalo mi sie znaleźć jakies 80 fotek, ale z pewnością coś przegapilem. Niestety jeśli chodzi o fotki kamienic na których byłoby widać więcej szczegółów, to jest problem. No chyba, że uda Ci się coś fajnego wykonać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, chudyhunter said:

Jak tylko coś znajdziesz śmiało podsyłaj :piwo: Na Sedinie spędziłem kilka ładnych dni i przejrzałem tysiące zdjęć. W sumie udalo mi sie znaleźć jakies 80 fotek, ale z pewnością coś przegapilem. Niestety jeśli chodzi o fotki kamienic na których byłoby widać więcej szczegółów, to jest problem. No chyba, że uda Ci się coś fajnego wykonać :D

Zasadniczo AB w rękę i można jechać i patrzeć co tam było 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, CH123 napisał:

Myślałem,że 2mm bloczki są ciężkie do obróbki, ale to:kopara:

Moje bloczki na transportowcu mają 0,6mm :haha: Wszystko jest kwestią przywyknięcia do skali. Dla mnie te wszystkie elementy w 700 wydają się normalne, ewentualnie małe i tragedii nie ma. Za to w 350ce wszystko wydaje mi się takie nierealnie wielkie, co z drugiej strony nie oznacza, że łatwiej się z tą skalą pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.