Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Tazman79 napisał:

Kurde, wielkie pudło się wydaje. A i cena pewnie nie mała będzie 

Zestaw jak widać po okładce zawierać będzie bardzo dużo uzbrojenia i podwieszeń to i pudełko musi być spore. Co do ceny to bym się nie przejmował nią aż tak bardzo jak tym, czy to w ogóle będzie do kupienia w Polsce. Już same zestawy uzupełniające do MiGa-31 były i są dość trudno dostępne, w sumie to podobnie jak generalnie wszystkie produkty AMK.
Zdaje się że ta firma traci powoli nie tylko w oczach klientów, ale także dystrybutorów: ostatnio LuckyModel wycofał ich produkty ze sprzedaży, chyba nie muszę pisać z jakiego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ARC pojawiła się plotka (ale taka prawdziwa plotka, nie wiadomo ile w tym prawdy), że w maju na Shizouce Tamiya ma zaprezentować zestaw F-14B.
Byłoby fajnie gdyby Japończycy zakończyli kompletną serię Tomcatów, podczas gdy AMK chyba już piąty rok grzebie przy swoim.
No i chyba lada dzień GWH powinna pokazać swojego F-14, bo od pierwszych zapowiedzi mija już blisko pół roku. Tymczasem na Węgrzech AMK pokaże nam trzecią bodajże wersję form... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Solo napisał:

Czy w pudełku to jest to samo co w innych Mirage IIICJ Eduarda, czy też może Edek odświeżał ten zestaw?

To samo. Dodatkiem jest żywiczna dysza, nieco inna niż  ta plastikowa.

 

13 minut temu, Solo napisał:

Gdyby ktoś się zastanawiał po ile będą eduardowskie F/A-18E... Chyba im sufit na głowy spadł

 Czemu? Wystawiłeś gołą Hase za 250 PLN. Dodaj kalki cartografa, blachę, trochę żywic i ta cena wcale nie wydaje się absurdalna.

Edytowane przez MIRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że gołego F/A-18E można kupić za 170 zł na Allegro,  a niedawno jeszcze w sklepach za 150 i pewnie znowu się pojawi.
To że ja swojego wystawiłem za 250 wynika wyłącznie z tego, że w sklepach kosztował ponad 300. Cena Eduarda jest absurdalna - Super Hornet Hasy to bardzo ładny zestaw, ale jednak trochę mu brakuje do modeli np. GWH czy F-14 Tamki, a cenowo jest to ta sama półka. Żywiczne krzesło i kilka kółek plus kolorowa, tandetna blaszka to jednak trochę za mało dla mnie.
No cóż, chyba mi się nie opłaca sprzedawać swojego tak tanio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MIRO napisał:

To samo. Dodatkiem jest żywiczna dysza, nieco inna niż  ta plastikowa.

Czyli będzie wersja z silnikiem Atar 9C ?

 

Co do Super Robala to zawsze tańsze są wersję wyposażone w wczesne ECSy...

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eduard coś w ogóle ostatnio poszalał z niektórymi cenami limitowanych edycji. Ja rozumiem, że dodatki, żywice, blachy, czasami książka. Ale czasem w tej całej cenie kupi się sam model z wiadrem dodatków. Kiedyś patrzyłem, przy okazji sensownych promocji w ich sklepie, jak z wysyłką do Polski. Dajcie spokój, taka droga.

No ale wadliwe żywice mi wymienili bez zająknięcia tak, że jeszcze potem mi został zapas.

 

Aby zostać w skali 1/48, w sklepach zaczął się pojawiać Kineticowy F/A-18D ATARS. Poza zmienionymi częściami, to chyba w ogóle dopracowali lekko ten zestaw poprawiając niektóre elementy, bo od początku tam był narzekania, że ich F-18 kiepsko spasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mates napisał:

Poza zmienionymi częściami, to chyba w ogóle dopracowali lekko ten zestaw poprawiając niektóre elementy, bo od początku tam był narzekania, że ich F-18 kiepsko spasowany.

Hmmm… Ale to jednak D, czy którąś z wersji C tez poprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.