Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Ten model, patrząc na niego od strony ceny, to jakaś totalna aberracja. Wsadzili do pudła tanią wersję F/A-18E Hasegawy, która kosztuje w Polsce jakieś 160, do tego to jest wersja z wczesnymi wersjami ECSów, bo Super Hornety z nowszymi ECS są raczej trudnodostępne i kosztują dwa razy tyle. Do tego dorzucili koła i fotelik i myślą że ludzie się na to rzucą.
No życzę sukcesów.
Swoją drogą to ja o mały włos nie sprzedałem mojego F/A-18E z tymi późniejszymi ECSami, bo miałem zamiar za niego kupić sobie zestaw Edka. Zrobiłbym chyba najgorszy interes w moim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Solo napisał:

Najbardziej żenujący serial modelarski trwa dalej. Kilka nowych zdjęć Tomcata AMK

W międzyczasie pojawiła się Tamiya, a GWH na ten rok zapowiedziało swojego kocura. I jestem gotów postawić diamenty przeciw orzechom, że pojawi się prędzej niż mityczny AMK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎30‎.‎04‎.‎2019 o 18:11, Solo napisał:

Wszyscy ostatnio wydają Tomcaty w 48, to i HB wydaje swojego. Co prawda nie zupełnie nowy, ale wersja interesująca.
Ciekawe czy zrobią irańskie uzbrojenie, którego chyba nikt dokładnie nie widział z bliska.

 

Image1.jpg

No i coś tam HB włożył, czego nie rozpoznaję. Phoenix to na pewno nie jest. Ktoś wie co to za pocisk?

 

photo_2019-06-04_11-53-04.jpg

 

Edit: A jednak Hawki chyba...

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tylu lat patrzę z boku jak są premiery modeli, jak jest dużo gadania kto ile czego nakupi, ile wersji sklei, a później wychodzi jak zawsze. Mi się wydaje, że cena jest Ok, ale to jest rynek Polski i on żyje swoim życiem. Zobaczcie ceny plemnika SM-2 od Broplanu w 1/72. Tam nikt się ceną nie przejmuje. A do tego najczęściej u modelarza kończy się przygoda na zakupie, bo sklejenie tego jest dla hardcorowców.

W Sokole wizualnie wypraski modelu wyglądają rewelacyjnie. Śmigłowiec mało znany poza Polską , ale jakością wykonania wyprasek może pokusić o kupienie takiego nieznanego typu .

Zobaczcie jak to wyszło z zajefajnie opracowanymi modelami Puszczyka, czy Mi-2. Puszczyk może furory na zagranicznym rynku nie zrobił, bo go nie za bardzo znają, ale za to latającego plemnika na całym świecie znają. Jeżeli by mieli niezły zbyt, to by wypuścili do sprzedaży kolejną wersję PZL Kanie ( która podobno jest opracowana i nawet wypraski są  gotowe do sprzedaży i cisza??)

Mają być dołożone fototrawionki i podobno maski do malowania?  Tylko na tym etapie nie wiem, czy te fabryczne elementy fototrawione , które pewnie podrażają produkt będą na tyle kompletne, aby nie dokupywać innych fototrawionek od innych producentów. Bo najczęściej w dokupywanych blachach oprócz nowych części, poszczególne elementy  pokrywają się z tym co daje producent modelu.

Jakby takie multimedialne zestawy tak dobrze się sprzedawały, to by np. Eduard nie wypuszczał serii Weekend edition lub overtresów? Chyba największy zbyt mają na wypraskach. Nie wiem czy Answer idzie w dobrą stronę z tymi dodatkami.  Chociaż ostatnio IBG pokazał, że można w miarę tanio w stosunku do konkurencji wydać porządnie opracowany model z dodatkami

Życzę Answerowi mega zbytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.