Skocz do zawartości

Druk kalkomanii na zamówienie


Harpoon_44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Mam pytanie do doświadczonych w temacie kolegów odnośnie druku kalkomanii na indywidualne zamówienie... Czy możecie polecić firmę/osobę, która wydrukuje kalki w dobrej rozdzielczości m.in. z białym kolorem według dostarczonego projektu (w Corelu)?? Dokładnie potrzebuje druknąć kalki do modeli F-16 w skali 1/72 w tym napisy eksploatacyjne więc zależy mi przede wszystkim na bardzo dobrej rozdzielczości druku. Wiem że temat był już tu na forum poruszany ale wszystkie posty są z przed paru lat więc może ktoś coś na świeżo mógłby doradzić... Do tej pory wyczytałem że są/były dwie firmy od tego typu zachcianek - meliusmanu (raczej nie polecane) i MF-zone... Pytanie czy ktoś korzysta obecnie z ich usług?? a może jest jeszcze ktoś kto drukuje kalki i jest godzien polecenia? będę wdzięczny za jakiekolwiek info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Harpoon_44 napisał:

meliusmanu (raczej nie polecane)

Nie znam osoby zadowolonej ze "współpracy" z nimi

10 godzin temu, Marcin M. napisał:

PepsiAdam

Ne znam osoby niezadowolonej z usług Adama :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt mam swój i czas na szczęście mnie nie goni więc z tym nie problemu natomiast zależy mi najbardziej na jak najlepszej jakości druku. Drukarkę laserową mam ale odpada na dzień dobry jeśli chodzi o biały kolor i właściwie wszystkie jasne szarości też więc dlatego szukam firmy/osoby, która zrobi to profesjonalnie na odpowiednim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Solo napisał:

Zdaje się że Pepsi Adam drukuje tam gdzie drukuje Techmod. 

Jeśli tak to jak najbardziej mi to wystarczy, wpadły mi ostatnio w ręce nowe kalki Techmodu i nie ma się do czego przyczepić + dobrze reagują na płyny więc o to dokładnie mi chodzi :)

Znalazłem profil Adama na FB i patrząc na zdjęcia kalki są prima sort więc temat można chyba zamknąć :) dzięki raz jeszcze za pomoc! ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
3 godziny temu, mbrnnr napisał:

Bezpośredni kontakt na niego jest właśnie Facebook. Odpowiada zawsze. Być może jest akurat zajęty. 

A jakiś inny kontakt poza Facebook? Nie posiadam i nie zamierzam posiadać konta w mediach społecznościowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.