Skocz do zawartości

A-4F Sky Hawk - Hobby Boss 1/48


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Taki jest plan, ale mało casu kruca bomba.

Działam przy kokpicie. Oszklenie ładne i dobrze pasuje.

vj60S9FpiZm8MCZiihdAQ9s9tq6NgXyoBcz55Kih

jSn6ROPWV-DvdcldYmQmEn2j5o58OjI_V4N1fY0C

zexYwU7TC94-0qzQtLHXHroXWQs1BMIUFLVe2DQ4

_m0Gt20GsCtu_Qj3Hcx2SiJ6cra_SEryav10VR8W

Wymieniłem te paskudne koło, które producent zdecydował się zintegrować razem z golenią. Teraz lepiej to wygląda.

mjcKqDhO2YnFZO906EBWRYyfyhlCxgeopWbiFOL7

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jest mały problem. Na tym garbie po obu stronach znajdują się po dwa otwory. Na zdjęciach wygląda na to że coś tam jest, ale w instrukcji nie ma żadnego odnośnika ani wskazówki do jakiekolwiek części która by tam mogła być. Miejsce zaznaczone fotce, ktoś wie która cześć by to mogła być? 

20191002_213623.thumb.jpg.425f6b420b0eb830a7dfcdddf3c0df65.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo to akurat wiem. Tylko nie mogę tych części w ramkach znaleźć. Wygląda na to że albo Boss zapomniał i trzeba będzie sztukować, albo tylko w instrukcji zapomni dać. 

Przejrzałem ramki, ale nic takiego c by tam pasowało nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 12:51, mbrnnr napisał:

Niewątpliwie. Ale czy oprócz Mk.82 i baków było jeszcze coś podwieszane? Bo to jest właśnie pytanie. 

Tutaj masz pełną informację co przenosił A-4E latając w czasie wojny wietnamskiej: https://www.cybermodeler.com/aircraft/a-4/a-4e_loads.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Używając kalek jako szblonów powycinałem sobie maski. 

A przy okazji to czarne maski Montexu są do .... Tam gdzie widać taśmę Tamki lekko poodłaziły na krawędziach. Wywaliłem je i dałem taśmę. Następnym razem użyję ich jako szablonów.

Edytowane przez bazylms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bazylms napisał:

Używając kalek jako szblonów powycinałem sobie maski. 

A przy okazji to czarne maski Montexu są do .... Tam gdzie widać taśmę Tamki lekko poodłaziły na krawędziach. Wywaliłem je i dałem taśmę. Następnym razem użyję ich jako szablonów.

 Ja  tak robię od dawna.Nie dosyć że lubią się odkleić to jeszcze jak na dłużej się je zostawi na modelu usuwanie kleju z oszklenia murowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ja nie mam pojęcia dlaczego Montex robi te maski do szkła na czarnym Oracalu, który po prostu się do tego celu nie nadaje, do tego jak poleży dłużej to się kurczy i do owiewek już się potem za bardzo nie nadaje.
A robią też, bo zamawiałem kiedyś u nich, maski na szarym Oramasku, które mają dużo słabszy klej i do szkła trochę lepiej się nadają. Ale i tak maski do owiewek itp. powinny być robione z papieru, tak jak po bożemu robi Eduard czy Galaxy Models.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.