Skocz do zawartości

F-4D Phantom II Zoukei-Mura - Nr. SWS-48-07 - 1:48


Bobek

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 minuty temu, Solo napisał:

A on z takim bagażem to w ogóle się poderwie z ziemi? :)

Po ogarnięciu linka który podesłałeś to w zestawieniu podskrzydlowym jak napisałem wyżej, zbiornik pod kadłub plus 2 krzyżowo zawieszone sparrowsy by poleciał. Chce zrobić na magnesy na wszystko  wiec konfigurować będzie można do woli:) nawet marudą to dogodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bobek napisał:

Spokojnie, 4 aluminiowe napalmy pod skrzydla, obok mk84, a mk82 albo pod kadlub albo wogole. Moze zbiornik wsadze, bo co mozna tam innego?  jesli mk77 beda ładnie wygladac do dokupie, jestem elastyczny ?

Może pod kadłub SUU-23A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dobry pomysl, tylko poszukam, ale ide w to..
SUU-11A/A gun tylko takie cos znalazlem troche inne samoloty to nosily jest znaczniej mniejszy 
 

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Zgadza sie i biore wolfpacka bo starsznie kozackie szczgolnie z takim malunkiem. Moze pojda zamiast mk84

b388bf8df4ff8f0a0c788258df3179ab.jpg

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panów piszących o mk.84 podwieszonych na F-4 poproszę o foto. Jakiś czas temu uporczywie poszukiwałem i nie znalazłem. Ten typ bomby jest co prawda wymieniany w opisie podwieszeń, ale zaryzykuję twierdzenie że to tylko teoria. Na większości fotografii widziałem klasyczne mk.82 przeważnie w dwóch wersjach i chyba jeden lub dwa razy trafiłem na fotkę z mk.83. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 07:27, Marcin K. napisał:

Panów piszących o mk.84 podwieszonych na F-4 poproszę o foto. Jakiś czas temu uporczywie poszukiwałem i nie znalazłem. Ten typ bomby jest co prawda wymieniany w opisie podwieszeń, ale zaryzykuję twierdzenie że to tylko teoria. Na większości fotografii widziałem klasyczne mk.82 przeważnie w dwóch wersjach i chyba jeden lub dwa razy trafiłem na fotkę z mk.83. 

Takie coś wygrzebałem ze swoich zbiorów, jako żywo Mk.84 prosto z Cam Ranh:

 

 

 

Edytowane przez barszczo
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna konfiguracja, Mk.84 i Mk.117. Ewentualnie faktycznie można zamiast 117 dać napalm a na centralnym pylonie zasobnik z działkiem. Zdaje się tylko że jeszcze przydałby się zasobnik walki elektronicznej ALQ-87, obrona przeciwlotnicza Wietnamczyków z północy była sporym zagrożeniem. Jakby co to chyba ten zasobnik jest w zestawie Hasy B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Podwieszone bomby itp będą pod koniec miesiąca, wiec zabrałem sie za fotele. Sporo klejenia pasów trochę za duzo jak na moj gust :) ale tak maja.
JzhGLvsh.jpg

mHlMAmkh.jpg

aNktvHSh.jpg

MZBkCdqh.jpg

2vBGBFSh.jpg

GaP96mHh.jpg

Edytowane przez Bobek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dziś posiedziałem na owiewkami i podwoziem przednim

Oszklenie jest dość cienkie w zestawie i nie ma nic do stworzenia sensownego wyglądu wewnątrz wiec postanowiłem dorobić paski i tylne wzmocnienie
DWVWgssh.jpg

11z2Tmgh.jpg

M77lMj3h.jpg


a samo podwozie to plątanina przewodów, zestawowa komora jest biedna wiec dorzuciłem troche okablowania

QoXIG1oh.jpg

dAZGk0yh.jpg

vaILsp4h.jpg

rPGOzvuh.jpg

qH955AEh.jpg

Edytowane przez Bobek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzane plastowe resztki po ramkach( chyba najlepsze do prostych i łamanych po katem przewodów) , a do tego ( chaotyczne i powyginane) taśma komputerowa, przewód po słuchawkach, generalnie z sklepie z mikro pogadałem i dali po 1m różnych przewodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kolejna część, czyli kokpit i kabelki, zostają drążki i male elementy do przyklejenia. Fotele i całość luźno zestawiona ze soba
Wlot powietrza to zeszlifowane wypychacze i sklejone dwie części. starałem się pokazać z jak najwyraźniej łączenia elementów. 


IA87AjNh.jpg
3Uh4Brth.jpg
bwzPIbMh.jpg
xhbrbFfh.jpg
Cp6yYvqh.jpg

cBoEwDyh.jpg

kNjb1HMh.jpg

Edytowane przez Bobek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.