Skocz do zawartości

T-90A Vladimir Zvezda 1:35


TAW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś mój debiut na współczesnym polu walki. Do tej pory kleiłem czołgi z drugiej wojny, ale ta konstrukcja tak mi się podobała, że postanowiłem zrobić sobie takiego współcześniaka na próbę. Muszę przyznać, że wciągnął mnie ten model i zainteresował nowszymi konstrukcjami, także będzie pierwszym ale na pewno nie ostatnim. Sam model Zvezdy przyjemny w składaniu, lecz niestety nie pozbawiony błędów merytorycznych, które starałem się choć trochę zniwelować. Z dodatkowej biżuterii Vladimir dostał blaszki Eduarda, liny Eureki i antenę z RB Model. Zapraszam zatem do oglądania co z tego wyszło :)A tutaj link do warsztatu.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, bardzo mi się podoba :super:.

Świetny kolorystycznie i widać dbałość o detal :piwo:.

Zapisuję do swego archiwum, będzie na czym się wzorować.

 

Edytowane przez Rack
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny! Mam słabość do tej maszyny - taki T-72 na dobrych sterydach. Rewelacyjny efekt jak na Zvezdę. Mam takiego z Menga - może kiedyś się skuszę. Malunki wyszły idealnie, brudzenie śladowe - nic nie utytłane i zakryte. Dla mnie bomba - w skali szkolnej masz 6!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, cieszę się że się Wam podoba :D

W dniu 6.03.2020 o 20:23, mandrivecs napisał:

Mam słabość do tej maszyny - taki T-72 na dobrych sterydach. Rewelacyjny efekt jak na Zvezdę. Mam takiego z Menga - może kiedyś się skuszę.

Przede wszystkim zrób pierwszy krok i usuń go z giełdy. W wolnej chwili weź pudło w ręce, spójrz w te czerwone oczęta i... jak jaskiniowiec zaciągnij do warsztatu, a potem się jakoś ułoży:cool: Czołg Ci się podoba a model Menga zamiata Zvezdę pod dywan, więc po co się go pozbywać? Swoją drogą gdybyś wystawił go pół roku wcześniej to już byś go pewnie nie miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TAW napisał:

Dzięki Panowie, cieszę się że się Wam podoba :D

Przede wszystkim zrób pierwszy krok i usuń go z giełdy. W wolnej chwili weź pudło w ręce, spójrz w te czerwone oczęta i... jak jaskiniowiec zaciągnij do warsztatu, a potem się jakoś ułoży:cool: Czołg Ci się podoba a model Menga zamiata Zvezdę pod dywan, więc po co się go pozbywać? Swoją drogą gdybyś wystawił go pół roku wcześniej to już byś go pewnie nie miał ?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wykonany model , malowanko ekstra co do brudzenia kwestia gustu , dla mnie cacy .

Wślizgi chodzi o modele Menga I Zvezdy robiłem  obydwa i według mnie głównym mankamentem Zvezdy jest za wysoka wanna którą można poprawić przy nie wielkim nakładzie pracy .

Detal Zvezda ma moim zdaniem  bardzo dobry .

Pozdrawiam Mirek .

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.