Skocz do zawartości

2 x P-38 1:48


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem zabawę z olejami, chyba najlepszy czas by się troszkę nauczyć :D

wszystko można zmyć .....

więc można się pastwić :D

ciężko mi zrobić lepsze zdjęcia, może najwyżej wieczorkiem rozstawie namiot i coś jeszcze cyknę.

Najgorsze, że prawie na tych zdjęciach nic nie widać z oleji a ja patrząc się na model mam już wrażenie, że przesadzam...

 

 

IMG_0757.JPG

IMG_0758.JPG

IMG_0759.JPG

IMG_0760.JPG

IMG_0761.JPG

IMG_0763.JPG

IMG_0765.JPG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebastain napisał:

Teraz dopiero zwróciłem uwagę, że fajnie wyszły ci rury wydechowe i sprężarki. Zdradzisz przepis?

Troszkę tego tamtego :) wszystko co pod reka oraz w szafce 😉

baza NATO black tamiya -> flat red brown Tamiya a dalej mieszanka pigmentow earth rusty rożnego odcienia,  wash brązowy od tamiyi i oleje i na sam koniec krawędzie przetarte patyczkiem do uszu upackanym w pigmencie Ala stal, gdzies w trakcie może jeszcze kredki były grane hmmm 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyniosłeś to nie wiem, ale wniosłeś awangardową interpretację sposobu mocowania górnego elementu oszklenia kabiny. No i ten superzbiornik w czterdziestym trzecim w 49th FG trochę niekoniecznie.

 

Ale i tak fajny, szczególnie, że Beautiful Lass to jeden z moich ulubionych samolotów i mam go rozgrzebanego.

Edytowane przez greatgonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, greatgonzo napisał:

Co wyniosłeś to nie wiem, ale wniosłeś awangardową interpretację sposobu mocowania górnego elementu oszklenia kabiny. No i ten superzbiornik w czterdziestym trzecim w 49th FG trochę niekoniecznie.

 

Ale i tak fajny, szczególnie, że Beautiful Lass to jeden z moich ulubionych samolotów i mam go rozgrzebanego.

masz na myśli lusterko czy inny element ? :D

 

rób z ogromną chęcią zobaczę ten model w Twoim wykonaniu :) :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bengal napisał:

masz na myśli lusterko czy inny element ? :D

 W tym samolocie oszklenie otwierało sie do gory a boki chowały w kadlub

226394375_images(1).jpg.e3890ab44d9d9bf3c2ac83f3a3f640a3.jpg

choc wiem ze mozna łatwo pomylic te dwa oszleknia bo slabo to jest oznaczone w instrukcji. 

 

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 22:55, Bobek napisał:

W tym samolocie oszklenie otwierało sie do gory a boki chowały w kadlub

no dobra tutaj mnie poniosła opcja, która bardziej mi się spodobała :)

niestety założyłem, że każda p38 mogła mieć dowolną konfigurację oszklenia :rozga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.