Skocz do zawartości

Leopard 2a5 Border model 1/35


MaciejW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po dosyć sporej ilości czasu udało mi się skończyć ten model.  Zestaw jest dosyć przyjemny jednakże przy koszach można stracić cierpliwość. Chciałbym podziękować każdej osobie która udzielała się w warsztacie, bez was ten model na pewno nie wyglądałby tak samo jak teraz :) Model przedstawia leoparda 2a5 w testowym malowaniu w trakcie pobytu na poligonie, mam nadzieję, że wam się spodoba :)

qBOQtQT.jpgsmsdXz4.jpgW2a0NCz.jpgUYaf9L8.jpgkIJms0l.jpgDGNnWG0.jpgWXecDH6.jpgTw5iOGs.jpgvJLqrBa.jpgompsh8Q.jpgU3OeExD.jpg7OO7fCd.jpgKVCF6re.jpgGZ25V03.jpgoJKPBAD.jpgseepBHa.jpg3WPMXnO.jpg

Edytowane przez MaciejW
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model w ładnym nieoklepanym malowaniu.  Bardzo przypadło mi do gustu delikatne brudzenie, które nie zasłania żadnego szczegółu. Jedynie co bym poprawił to zdjęcia robione od góry: wydają mi się zbyt mocno doświetlone i trochę spłaszczają malowanie i udany delikatny weathering. Oddalenie źródła światła lub mniejsze jego natężenie mogłoby pomóc bo w warsztacie zdjęcia z góry były bardziej wyraziste. Druga sprawa: gdzie zbliżenia na haki? :wpier: Masz chyba jedyny model (przynajmniej jaki ja widziałem) z takim detalem więc fajnie byłoby go jakoś wyeksponować. Co do samego modelu nie mam żadnych uwag - nic nie zrobiłbym lepiej, ani też nie wydaje mi się konieczne dodawać czegokolwiek do modelu delikatnie zakurzonej maszyny. Zdecydowanie na 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżenia bardzo dobrze wypadają (choć nieco szumu już widać, chyba trzeba było zmniejszyć czułość i wydłużyć czas ekspozycji).

Gdybym ja go brudził, dałbym w dolnych partiach trochę rozbryzgów - delikatnych, ale urozmaicających.

Fajny model wyszedł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wiem, że to trochę odgrzewanie "starego kotleta" jednakże stwierdziłem, że poprawię kilka odstających elementów. Tak więc Leoś dostał nowe brudzenie które głównie opiera się na większej ilości rozbryzgów, przykurzyłem lufę ponieważ trochę odstawała. Przemalowałem też karabin maszynowy ponieważ poprzedni był dosyć kiepski. No to tak prezentuje się leopard po lifcie:

 TgfzQHN.jpg9K22rFi.jpga4ctwnT.jpg2PEBRgY.jpg3vXrwvl.jpgec2gT4C.jpgBOc3KBc.jpgJgeOaws.jpgmCvwKPU.jpgeBUBnjT.jpg7mhmbTl.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.