Skocz do zawartości

HIT KIT - inboxy


kopernik

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, ze sie tym zajales. Ja przymierzalem sie do kupienia Ansaldo, ale troche mnie cena uspokoila 26Eu plus 7 przesylka.

Za tyle to kupie zywice. Dziwne, ze do tej pory nikt ( oczywiscie oprocz Hit_Kita ) nie wzial sie za Bregueta 19. Jest stary model Omegi i chyba jakas

wakuforma. Trzeba by do SH albo Valoma napisac

Edytowane przez BRAVO112
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, caughtinthemiddle napisał:

Jest marnie z kwitami.

Akurat na Bre.XIX kwity i to szczegółowe są, a i wersji było sporo, więc to "rozwojowy model". Bardziej obstawiałbym, ze problem jest z pieniądzamy.
Możesz dostarczyć producentowi plany szczegółowe i dokumentacje malowań, a i tak zasłoni się economical reasons. Woli tłuc hitlerowskie fruwadła niż latawce ze Złotej Ery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balilla  to  ..masakra(zwłaszcza z końca  produkcji)..zrobiłem ją kiedyś..żywica jest lepszym rozwiązaniem.  LVG C V - strasznie chropowaty.. mam gdzieś rozgrzebanego więc nie wstawię zdjątek.  KayFranz może FRRom kiedyś ogarnie temat ale..po upadku  projektu łodzi latającej (z braku chętnych na  deklaracje zakupu przed  produkcja) to...

 

Edytowane przez dedrey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Schreck mnie nie rusza, bo wprawdzie zabrali mi w 144,  ale mam Choroszego w 72 - Bardzo ladny

A co do " kwitow" i checi produkcji, to rozmawialem w Antwerpii kilka lat temu z panem H ze SH i pytalem o Wilge

Zaproponowalem  Plany Modelarskie  ( wczesnej Wilgi) i kupe zdjec, ale niestety nic z tego nie wyszlo 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te modele jak przez mgłę naście lat temu , była wypraska , blaszki i bogate kalki . Wtedy wydawało się , ze jest to coś. Wtedy . Teraz moi mili to straszy . Wiem , ze są bliskie sercu tematy , ale czy naprawdę na rynku nie ma innych lepszych modeli  , które są do zrobienia, a jak pokazuje , życie z czasem ktoś i te tu pokazane  na nowo zrobi, albo człowiek nabierze umiejętności , że sam je wydzierga. To są mocno zniszczone formy  to mi poza blaszką  stare  Novo z ZSRR przypomina , i pewnie tak po sklejeniu będzie wyglądało

 

Im dłużej sklejam tym mniej kupuję . Po prostu nauczyłem się , ze życie nie znosi próżni i wcześniej , czy później ktoś  ten model wyda na nowo, a wtedy zostanie się ze starym struclem.

Kiedyś ktoś fajnie napisał . Jak zrobisz od podstaw ktoś wyda żywicę , zrobisz żywicę wyjdzie short run , zrobisz short run , wyjdzie  pełny wtrysk w nowej technologii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, merlin_70 napisał:

Jak zrobisz od podstaw ktoś wyda żywicę , zrobisz żywicę wyjdzie short run , zrobisz short run , wyjdzie  pełny wtrysk w nowej technologii. 

Złota myśl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że firma była i już jej nie ma. Nie nastąpił rozwój jak np u Czechów, którzy chyba startowali z tego samego poziomu a teraz są mistrzami świata w short - runach...

 

A modele Hit-Kita pamiętam. Polowało się na nie i bardzo trudno było trafić.

Edytowane przez martinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.