Skocz do zawartości

Porady dla początkującego...


radziorek15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 573
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co powiecie o tych modelach Italieri i Dragona co podałem .Te dragona zauważyłem mają blachy i inne dodatki warto kupować z takimi dodatkami?cza mieć do nich specjalne narzędzia jakiś klej? czy wystarczy modelarski?A w ogóle Dragon to dobra firma, bo w sklepach zauważyłem dużo ich modeli i są dobrze prezentowane, szczególnie zdjęcia z detalami robią wrażenie, u innych firm tego nie zauważyłem. Do tej pory słyszałem że Revell i Italieri to dobre firmy, a o reszcie nic nie wiem. A bym zapomniał wszystkiego najlepszego w nowym roku sukcesów modelarskich i wspaniałych modeli w kolekcji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Marti_nez fajny ten model, chyba się skuszę a trudny w sklejaniu,pasują części. Bo to dopiero będzie mój 3 model a 2 w tej skali. A odnośnie Dragona a nie licząc blach modele są dobre? Faktycznie taka jakość detali jak na zdjęciach bo inne firmy tak nie są pokazywane jak Dragon. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Witam mam oto takie pytania potrzebuje pomocy dla początkującego na model samolotu gdzieś do 60zł Mam aeograf ew770 i niewiem czy na pierwsy raz nim pomalować ostatecznie prosiłym też o pomoc co jeszcze potrzebuje podstawowego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam oto takie pytania potrzebuje pomocy dla początkującego na model samolotu gdzieś do 60zł Mam aeograf ew770 i niewiem czy na pierwsy raz nim pomalować ostatecznie prosiłym też o pomoc co jeszcze potrzebuje podstawowego modelu

Model jakiego samolotu chciał bys zlepic? i czy już malowałeś tym aerkie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jesze niemalowałem aeografem a co do modelu właśnie niewiemcoś łatwego i żeby dało efekt Może coś brytyjskiego Ale Bardziej niemieckie

A jeszcze jedno, jaka skala???

A co do malowania to lepiej poćwiczyć na czymś, czego nie będzie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

I od razu atakuję was z pytaniem. Co byście polecili na "początek" do sklejanie tak dla przypomnienia. Bo nie chce zniszczyć zalegających modeli w szafie.

 

Chodzi mi po głowie :

 

TANKIETKA TKS 20 mm NMK wz. 38 FK z RPM'u i związku z tym pytanie jak wygląda dopasowanie tego modelu i samo sklejanie ? Bo z RPM'u miałem odczynienia z T-26 A ... i mam mieszane uczucia.

 

Edit...

Proszę zapoznać się z zapisami regulaminu forum dot. zawartości podpisów.

Mod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam skleiłem tego paka z Tamiyi i chciałbym teraz pokusić się o sklejenie jakiegoś modelu już z wyszej półki i przeglądałem modele i spodobały mi się takie modele:

DRAGON:

6202- Sd. Kfz. 251/16 Ausf.C Flampanzerwagen,

6221- Panzerspahwagen Sd.. Kfz . 234/4 ,

6232-King Tiger 1 late ardennes 1944,

6233- Sd. Kfz. 251/16 Ausf.D 3w1,

6247- Sd.Kfz. 251/16 Ausf. D Flampanzerwagen ,

6287- 88mm. Flak 37 3w1,

6289- Pz. Kpfw. Ausf A early production

6220- 2 cm flak 38 Pz. Kpfw. Ausf A

6291- Pz. Kpfw. IV Ausf.C .

ZVEZDA:

3607-Niemiecki motocykl bmw r-12 z załogą.

MASTER BOX:

3539 Niemiecki motocykl bmw r75 i 4 figurki .

Wszystko skala 1/35 to byłby mój 4 model warto je kupić gdyż się nie znam a Dragon ma zdjęcia

świetne tylko czy rzeczywiście tak wyglądają te modele czy tylko zdjęcia takie? Wystarczy że napiszecie że warto i czy trudne w sklejaniu pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi gdyż te modele mi się spodobały i chciałbym któryś z nich zakupić chyba że wszystkie są dobre to któryś wybiorę. Z góry dziękuje za podpowiedzi.A i piszę w tym poście bo napiszałem 3razy nowy ale został usunięty nie wiem czemu? Może tu nie usuniecie? Napiszcie co żle robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.