Skocz do zawartości

Gaz Tigr i inne MRAP w działaniach w Ukrainie


Bartosz Ciesielski

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, dante napisał:

Nie maja oznaczen ukrainskich, a przeciez taki sprzet mozna kupic w kazdym sklepie z militariami :szczerbol:

Pewnie można i piszę bez sarkazmu, bo dość duże "tego" plącze się po BW, ale wizerunkowo fatalnie.

Piszą też o "polskim" "Dziku", który tam też został. Przymiotnik polski celowo w cudzysłowiu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zegeye napisał:

A co tu fatalnego.... jak to jest fotomontaż i to niespecjalnie udany.... szczegolnie dobrze to widać po pierwszym wozie.

Skoro tak twierdzisz, to pewnie masz podstawy do tego. Ja w każdym razie widziałem 2 filmiki nakręcone z tymi dwoma, a także trzecim wyglądającym jak "młotek" p-lot ale ze zdjętą wieżą, więc jeżeli to ustawka, to musieli trzy szroty przewieźć i tam ustawić. I ze swojej strony kończę z dyskusją na ten temat, bo to wątek modelarski.

 

ps:

A co medialnie fatalnego ?? ano  amerykański militarny złom na tle rosyjskiej szkoły albo innego budynku użyteczności publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zegeye napisał:

A co tu fatalnego.... jak to jest fotomontaż i to niespecjalnie udany.... szczegolnie dobrze to widać po pierwszym wozie.

 

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz fotomontaż... zajmuje się trochę grafika i nie widzę żadnych śladów które by mogły o tym świadczyć. 

 

Bardziej ciekawi taki wielki krater i śladowe zniszczenia na obu pojazdach.

Edytowane przez halset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, halset napisał:

 

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz fotomontaż... zajmuje się trochę grafika i nie widzę żadnych śladów które by mogły o tym świadczyć. 

 

Bardziej ciekawi taki wielki krater i śladowe zniszczenia na obu pojazdach.

Z filmików wynika, że próbowali przejechać przez głęboki rów, jakiś wykop czy inny parów i tam utknęli, ze zdjęcia zresztą widać, że próbowali tam jakieś belki podkładać, ale utknęli w glinie, jak ruscy pod kijowem w zeszłym roku ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chorąży napisał:

Z filmików wynika, że próbowali przejechać przez głęboki rów, jakiś wykop czy inny parów i tam utknęli, ze zdjęcia zresztą widać, że próbowali tam jakieś belki podkładać, ale utknęli w glinie, jak ruscy pod kijowem w zeszłym roku ....

 

Aa, wszystko jasne, filmików nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fotomontaż tylko ustawka. Skoro próbowały przejechać przez rów gdzie są ślady opon, gdzie są szkła z rozbitych reflektorów , plamy po płynach eksploatacyjnych? Skoro ten po prawej zarył w ziemię to gdzie zruszona ziemia z przodu pojazdu. Gdzie niby przy spalonym Dziku okopcona ziemia. Trzeba jako jakoś wytłumaczyć swój  blamaż. Jeśli poszukacie lepszych zdjęć zobaczycie wygnieciona trawę jakby po jakimś ciężkim sprzecie, (dźwigu)  który ustawiał pojazdy do scenki. 

Edytowane przez n_lukasz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.