Skocz do zawartości

Type 2 Ka-Mi - 1/700 Rainbow


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

No i rodzinka się powiększa. Może czas na większy projekt np bitwa pod Kurskiem. Było by ciekawie. 😃

A propos modeli pojazdów to kto to produkuje? Sam drukujesz bo odlew to chyba nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Endrju napisał:

No i rodzinka się powiększa. Może czas na większy projekt np bitwa pod Kurskiem. Było by ciekawie. 😃

A propos modeli pojazdów to kto to produkuje? Sam drukujesz bo odlew to chyba nie jest?

Większy? Wystarczy mi, że zaraz będzie 4 lata, jak rovie Szczecin :haha:Dlatego na odstresowanie, takie mikro dioramki są spoko 😉

Ten KaMi, to akurat żywica firmy Rainbow, ale np. na mojehobby jest całkiem sporo takich pojazdów w 700ce.

s-l400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym większym to żart oczywiście 😃 ale fakt, że o dioramę fragmentu bitwy pod Kurskiem w takiej skali można się pokusić. Może jednak przetarłeś jakiś nowy trend i ktoś się skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, co tu dużo gadać ---> rewelacyjnie wyszło   :super:

niby mógłbym się przyczepić że gąski mają nienaturalany zwis po prawej stronie i że cieniowanie twarzy słabo wyszło  :haha:

no ale nie będę skrupulaciarz bo i tak mi się bardziej podoba niż ta poprzednia  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Endrju napisał:

Z tym większym to żart oczywiście 😃 ale fakt, że o dioramę fragmentu bitwy pod Kurskiem w takiej skali można się pokusić. Może jednak przetarłeś jakiś nowy trend i ktoś się skusi.

Pewnie, że można zrobić. Kto wie, może kiedyś coś mnie najdzie i zrobię :haha:Na razie zastanawiam się, jaką kolejną mini zrobić 😉

 

7 godzin temu, M.A.V. napisał:

Mariusz, co tu dużo gadać ---> rewelacyjnie wyszło   :super:

niby mógłbym się przyczepić że gąski mają nienaturalany zwis po prawej stronie i że cieniowanie twarzy słabo wyszło  :haha:

no ale nie będę skrupulaciarz bo i tak mi się bardziej podoba niż ta poprzednia  :piwo:

Dzięki Zbychu :piwo: 

W sumie to nie wiem, czy nie założyłem gąsek odwrotnie :haha:

Moim zdaniem największą robotę robi dużą ilość zieleni. Lubię takie klimaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscyśmy wzruszeni faktem, że jesteśmy świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji! Na modelworku nam się urodziła!

 

Bardzo pierwszorzędne. Takie modele to można nawet w apartamentach 7 m2 trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, taltos1 napisał:

Bardzo mi się podoba, jest moc! 👍

Dzięki :piwo:

 

1 godzinę temu, Marcin M. napisał:

Wszyscyśmy wzruszeni faktem, że jesteśmy świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji! Na modelworku nam się urodziła!

 

Bardzo pierwszorzędne. Takie modele to można nawet w apartamentach 7 m2 trzymać.

Widzimy co się dzieje. Niedługo to tylko na takie mieszkania będzie ludzi stać. Więc to są dioramy na skalę naszych potrzeb. Tymi dioramami otwieram oczy niedowiarkom :haha:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chudyhunter napisał:

Tymi dioramami otwieram oczy niedowiarkom :haha:

-Patrzcie - mówimy - to nasze, polskie i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Zrób jeszcze ze dwie i jak znalazł do kategorii "kolekcje" na każdym festiwalu w kieszeń wsadzisz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chudyhunter napisał:

Tylko oczu,

 

Zazdroszczę. Ja gołym okiem butelkę z piwem to jeszcze dostrzegę ale mniejsze rzeczy już w sferze wspomnień.

Gratulacje za fotkę tygodnia. Byłeś moim faworytem. 👍

Edytowane przez Endrju
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kiedyś ten model z kartonu, 1:24, dawno, dawno temu, z Małego Modelarza jeśli dobrze pamiętam....

Dioramusia cudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.