Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, arhtus napisał:

No to czemu do diaska AH kombinuje jakby tu obniżyć znacząco ceny?

 

O czym to świadczy? Wyłącznie o tym, że widocznie musi kombinować, czyli nie może sobie o tak obniżyć bo Arhtus jest nieszczęśliwy.

 

14 minut temu, arhtus napisał:

Tak wiem, bo jestem taki i taki... spoko, ale to, jaką strategię przyjmuje teraz sama AH te wasze komentarze sprowadza do...

 

Jak wyżej, setki razy było pisane, że nie ma własnej narzędziowni, że chce zrobić ambitne modele i to kosztuje, itp itd. Nikt nigdzie nie napisał, że są tanie, tylko wiele osób w przeciwieństwie od ciebie rozumiało dlaczego tak jest. Ty natomiast kupiłeś sobie worek z logiką u złodzieja na bazarze i teraz wyciągasz po jednej jak leci i próbujesz dopasować do sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry człowieku ale mi rynce opadają 😆

Po prostu nie ma sytuacji, której byś nie był w stanie wytłumaczyć na swój jedyny, prawilny sposób.

PS

Ja nie narzekam bo mnie nie stać i AH sprawia tym, że jestem nieszczęśliwy😁 po prostu wyrażam opinię i jak widać ta opinia nie mija się zbytnio z rzeczywistością i możesz sobie pisać co tylko chcesz i mnie obrażać, ale to co robi AH świadczy o tym, że troszku racji w tych opiniach miałem i AH nie zmienia teraz podejścia, bo to ja "krzyczałem",  ja tylko  po prostu wyrażałem opinię na ten temat, a to rynek zweryfikował "strategię" AH...

 

 

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Xmen napisał:

Ta dyskusja o Armie  bardzo przypomina tę o naszej reprezentacji.

Jedni "psy wieszają" a drudzy bronią do ostatniej kropli krwi.

 

Ta analogia ma jeszcze trzeci punkt wspólny. Najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nie potrafią grać w piłkę.

 

PS tłumaczenie zachowań nie jest obroną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TM48 napisał:

Ta analogia ma jeszcze trzeci punkt wspólny. Najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nie potrafią grać w piłkę.

 

Czyli że najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nie umieją sklejać modeli ?

 

4 minuty temu, TM48 napisał:

tłumaczenie zachowań nie jest obroną.

 

Do do mnie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Xmen napisał:

Czyli że najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nie umieją sklejać modeli ?

Boszzzzz, każdy wpis trzeba tłumaczyć? Nie, ci którzy ich nie produkują.

2 minuty temu, Xmen napisał:

Do do mnie jest?

Do nikogo personalnie. Zwykłe wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TM48 napisał:

Boszzzzz, każdy wpis trzeba tłumaczyć?

No co się dziwisz? Jeszcze nie przyszedłem do siebie po wczorajszym meczu.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zatras napisał:

Kurde, arhtus ,jak Tyś na to wpadł ze będą za płytkie ???

 

Udajesz, że nie wiesz o co chodzi, czy chcesz zabłysnąć?

Wiem, że będą za płytkie względem oryginału, ale można zrobić je nieco głębsze, np. tak jak Tamka w małym zero.

Odlewając to w 72 w taki sposób jak wyżej, dochodzą dwie grubości ścianek i na samą wnękę zostaną ze dwa mm...

 

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, arhtus napisał:

 

Udajesz, że nie wiesz o co chodzi, czy chcesz zabłysnąć?

arhtus wystarczy że Ty błyszczysz .:glupek:

Pokazałeś brak elementarnej choćby wiedzy na temat tego samolotu .

Ki 43 miał dość gruby profil skrzydła jak na swoje rozmiary ,więc jego filigranowe podwozie zmieści się w tych wnękach ( modelu) bez problemu  .

Boki kół, po zamknięciu licowały się z dolną powierzchnią skrzydeł , a właściwie już brzuchem  kadłuba ,bo częściowo wnęki samych kół były już pod kadłubem . Więc nie martwił bym się o odpowiednią głębokość wnęk podwozia.

Tak samo zrobiła Tamija w podobnie charakterystycznych wnękach  Ki 61 Hien i tam sklejone podwozie chowa się idealnie choć profil jest cieńszy ,to samo zrobił ,,pancerny Airfix" z ,,Kate'' i też jest wystarczająco. Nie każda wnęka podwozia musiała sięgać do górnego pokrycia skrzydła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że wnęka na samo koło była wyprofilowana i nie sięgała na całą "głębokość" skrzydła to dobrze wiem,  kiedyś to rozkminiałem przy małej hasegawie. ale wnęka na samą goleń była troszkę głębsza niż ta na koło, choć też nie sięgała górnej powierzchni skrzydła.

Nie wiem jak ta głębokość będzie wyglądała w tym modelu, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że w 72 uda się od strony krawędzi natarcia skrzydła oddać jakąś sensowną głębokość, gdy dojdą tam dwie ścianki plastiku.

No ale zobaczymy i wrócimy do tematu.. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.