Skocz do zawartości

Renault R-35 - FtF 1:72


Mikolaj75

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać,

Oto czołg-arlekin doskonale wpisujący się w klimat sylwestrowo-karnawałowy.

Czołg kpiący sobie z traum i lęków ministrów oraz purpuratów.

Wreszcie czołg z bitnej armii, który do swego wroga zawsze jest gotów ...zadzwonić..

 

Bardziej serio - przyjazny wyrób FtF. Postawiłem sobie wyzwanie w postaci komiksowego kamuflażu, który uważam za bardzo trudny do wiarygodnego wykonania. Jak wyszło, oceńcie sami:

 

ClZ5mVdl.jpg


M3BTiV0l.jpg


kvI3xuNl.jpg


TDfc9A6l.jpg


jMySNJ5l.jpg


mmstBdOl.jpg


xvBF4vMl.jpg

 

  • Like 26
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikolaj75 napisał:

Postawiłem sobie wyzwanie w postaci komiksowego kamuflażu, który uważam za bardzo trudny do wiarygodnego wykonania.

 

Bardzo trudny do wykonania, ale wymalowałeś go doskonale. I jeszcze ta skala!...

 

 

2 godziny temu, Mikolaj75 napisał:

Wreszcie czołg z bitnej armii

 

Bardzo fajny model małego czołgu z bitnej armii, która na polach Flandrii wprasowała w glebę dwie dywizje pancerne innej bitnej armii. 

 

Przyjemny Renault, podoba mi się. :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mikolaj75 napisał:

HK - mój wersecik nie tyle humorystyczny co raczej zaprawiony goryczą pozostawianą przez telefoniczną pasję niektórych możnych tego świata..

 

Do diabła z możnymi tego świata... :twisted:

Renault jest po prostu świetny. Któryś raz z rzędu oglądałem galerię. Naprawdę robi wrażenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model rewelacyjny. Rozstałem się z skalą 72 bo myślałem, że pewnych rzeczy zrobić nie można. Można. Ty to udowadniasz.

Poważnie rozważam powrót do zespołu 72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny 👍

Widzę że sporo popracowałeś nad gąsienicą żeby to lepiej wyglądało, i wygląda lepiej, sporo lepiej 

Pozdr ww

Edytowane przez wuwumaster
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie.

Adamerio - tak, kalki zestawowe. Mają jednak pewną wadę. Są nieco za duże, tak jakby to skali około 1:60..  Jest to dokuczliwe przy numerach oraz napisie "Le Buffle".

Marek - no nie gadaj że masz takiego grzdyla w 72... 35 to bym zrozumiał...

Endrju - 72 ma swój urok, zapraszamy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda ten Twój francuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamo722 Jestem na emeryturze. Jest nas tu więcej na forum. Bez urazy ale takie porównania są lekko mówiąc niesmaczne i miające się z prawdą. Wyluzuj. 😎

Przepraszam autora wątku za off-top.

Pozdrawiam. Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Endrju napisał:

@Adamo722 Jestem na emeryturze. Jest nas tu więcej na forum. Bez urazy ale takie porównania są lekko mówiąc niesmaczne i miające się z prawdą. Wyluzuj. 😎

Przepraszam autora wątku za off-top.

Pozdrawiam. Andrzej.

Przepraszam wszystkich emerytów za nietrafiony komentarz i życzę Wszystkim wszystkiego Najlepszego w 2023 roku.:toast:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamo722 napisał:

Daj parę linków

 

2 godziny temu, marek d napisał:

Pozostałości znajdziesz w moim podpisie. 

Link  jest w podpisie.

Pozostałości w portfolio, nie galerie.

Emerytem kiedyś będziesz... może.

Koniec OT

Edytowane przez marek d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Nieco zaskakująco czołgutek (malutki i z większością wstecznych biegów) zrobił całkiem dobrą robotę za granicą.

Trzy tygodnie temu w Atenach na konkursie IPMS Hellas dostał złoto oraz - co stanowi sporą niespodziankę - także Best Armor,  natomiast w zeszłym tygodniu brąz w Telford.

 

 

DSC08241.JPG

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.