Skocz do zawartości

XIX Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 16-17 marca 2024


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dwa dni minęły bardzo szybko, miło było poznać osobiście parę nowych osób z tego forum , spotkać poznanych wcześniej. Impreza bardzo udana , wbrew wcześniejszym obawom można było spokojnie zjeść czy się napić bez stania w kolejkach a stoliki sprzedawców nie zasłoniły wystawionych modeli . Gratulacje dla  Kapitana Kurta za zdobycie tylu nagród . Podziękowania należą się wszystkim organizatorom tej wspaniałej imprezy.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

kol. Przemek Przybulewski uraczył swoich fanów sporą ilością  produktów oraz dobrymi cenami  .

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij...

poniżej filmiki z wystawy

youtube.com

Edytowane przez bulik58
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem pierwszy raz.  Dzięki, fajnie było, ale można dostać modelarskich kompleksów. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Boch napisał:

Dla mnie to była pierwsza tego typu impreza. Dlatego chciałbym przede wszystkim podziękować za ciepłe przyjęcie przez grono bardziej doświadczonych kolegów. Dużo ciekawych rozmów i ogrom modeli na wysokim poziomie. Fakt tak wysokiej oceny moich dwupłatów był bardzo miłym zaskoczeniem i tu podziękowania dla sędziów. Diament, zwycięstwo w 32 i memoriał pułkownika Jana Białego, możliwość poznania jego rodziny i uściśnięcia im dłoni.  Wielka rzecz.  

 

Czyżby ten WNW z konwersja silnika i osłony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jonathan napisał:

To lepiej nie jedz na takie Mosonshow 😉

Dzięki za ostrzeżenie na szczęście na razie mi to nie grozi. Tymczasem wrócę do mojej jaskini gdzie spróbuję znów być szczęśliwym.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, WPR napisał:

Dzięki za ostrzeżenie na szczęście na razie mi to nie grozi. Tymczasem wrócę do mojej jaskini gdzie spróbuję znów być szczęśliwym.   

Traktuj to raczej jako inspiracje. Zawsze coś można podejrzeć.

 

 

52 minuty temu, Boch napisał:

tak,  F.2B Fighter i RE8

Świetna praca. Bardzo ładnie to wszystko się spasowało.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erni, na ręce twoje i wszystkich organizatorów podziękowania za niepowtarzalną imprezę. Kosztowała na pewno masę pracy i czasu ale warto było. Szacunek dla Ciebie i ekipy.

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

 

Mi jeszcze te dwa wpadły w oko.

 

 

IMG_20240317_111111596.thumb.jpg.341759d6cb82600154fd01ec99d25bd3.jpgIMG_20240317_111152778.thumb.jpg.71dc543698981e820e46a5a1c495b4e9.jpg

Edytowane przez WPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WPR napisał:

Mi jeszcze te dwa wpadły w oko.

Podobnych modeli było bardzo dużo , poza tym każdemu może się podobać co innego , dlatego wrzuciłem też parę filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana jak rok temu. I ja wcisnąłem swoje 3 grosze i podobnie jak rok temu i dwa lata temu ufundowałem i przyznałem dwie swoje nagrody sponsorowane jako administrator i założyciel grup Airplanes/Samoloty 48 i Jety, śmiglaki i wiatraki w miniaturze 1/48 Trophy i NATO Trophy. 
Nagrodę 1/48 Trophy otrzymał Kamil Trembacz za model samolotu Mog-21

natomiast NATO Trophy Dariusz Jakubczak za model samolotu M-346 Master. Laureatom serdecznie gratuluję !

IMG_7694.jpeg

IMG_7692.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na spokojnie obejrzałem zdjęcia z imprezy i stwierdziłem że ja wysiadam.:flaga:

Organizatorom gratuluję udanej imprezy i oby zapału starczyło na następne 20 edycji.Mimo narzekań co niektórych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 10:31, Xmen napisał:

Tak na spokojnie obejrzałem zdjęcia z imprezy i stwierdziłem że ja wysiadam.:flaga:

Organizatorom gratuluję udanej imprezy i oby zapału starczyło na następne 20 edycji.Mimo narzekań co niektórych.

@bulik58Kurcze dał mi kolega do myślenia tym polubieniem.:hmmm:

Szkoda że się nie spotkaliśmy osobiście w Bytomiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xmen napisał:

@bulik58Kurcze dał mi kolega do myślenia tym polubieniem.:hmmm:

Szkoda że się nie spotkaliśmy osobiście w Bytomiu.

@bulik58  Nic straconego. Przyjedźcie obaj do Świdnicy w sierpniu na Biennale to was poznam. :szampan:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xmen napisał:

@bulik58Kurcze dał mi kolega do myślenia tym polubieniem.:hmmm:

Szkoda że się nie spotkaliśmy osobiście w Bytomiu.

Xmen w obecnych czasach różnice zdań , poglądów prowadzą często do nie potrzebnych scysji, wypowiedzi . Jesteśmy dorosłymi osobami i powinniśmy zrozumieć  iż każdy z nas  może mieć inne zdanie czy spojrzenie na ten sam temat . Pomimo dzielącej różnicy nic nie stoi na przeszkodzie w nawiązaniu kontaktów , znajomości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2024 o 21:34, Boch napisał:

Dla mnie to była pierwsza tego typu impreza. Dlatego chciałbym przede wszystkim podziękować za ciepłe przyjęcie przez grono bardziej doświadczonych kolegów. Dużo ciekawych rozmów i ogrom modeli na wysokim poziomie. Fakt tak wysokiej oceny moich dwupłatów był bardzo miłym zaskoczeniem i tu podziękowania dla sędziów. Diament, zwycięstwo w 32 i memoriał pułkownika Jana Białego, możliwość poznania jego rodziny i uściśnięcia im dłoni.  Wielka rzecz.  

 

Serdecznie gratuluję. Czy gdzieś można obejrzeć te prace?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, zaruk napisał:

 

Serdecznie gratuluję. Czy gdzieś można obejrzeć te prace?

Dziękuję. Można je znaleźć na stronie z wynikami:
 

https://scale-modeling.com/pl-PL/Home/ModelKit/19815

 

https://scale-modeling.com/pl-PL/Home/ModelKit/19814

Cały warsztat i finalne zdjęcia pojawią się w planowanej na lato publikacji, pod którą między innymi te dwa były budowane. Może w przyszłości wrzucę je na forum, ale tutaj jeszcze zobaczymy jak to się wszystko poukłada.  

Pozdrawiam
Łuaksz

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.