Skocz do zawartości

XIX Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 16-17 marca 2024


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

+/- o której pojawiają się wyniki.

Muszę przyznać, że wydawanie kart było bardzo sprawne.

Było założenie nic nie kupię na giełdzie..no właśnie było 🤣😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że konkurs był. Chwała organizatorom.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję zarówno tym z klasy hobby jak i master. Plus tym co zdobyli nagrody sponsorowane.

Wszystkie trofea są dla Was zasłużone.

Ja tymczasem jutro składam wizytę celem zabrania moich frandolajskich modeli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Sjmport napisał:

Fajnie, że konkurs był. Chwała organizatorom.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję zarówno tym z klasy hobby jak i master. Plus tym co zdobyli nagrody sponsorowane.

Wszystkie trofea są dla Was zasłużone.

Ja tymczasem jutro składam wizytę celem zabrania moich frandolajskich modeli.

 

Może w przyszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Seb napisał:

Może w przyszłym roku?

Raczej za dwa lub trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Podziękowania i szacunek dla organizatorów za kolejną edycję.

Zabrakło mi kategorii specjalnej: 80 rocznica powstania Warszawskiego. Z mojej perspektywy pod kątem historii jest to ważniejsza dla Polski rocznica. Nie umniejszam lądowania w Normandii, ale powstanie to historia Polski.

Czy jest gdzieś dostępna pełna lista osób nagrodzonych w konkretnych klasach?

Żeby człowiek widział która praca została nagrodzona?

I ostatnia obserwacja: opuszczając miejsce zagadnęła mnie rodzina. Nie mieli pojęcia, że informacje o nagrodach są podane w systemie i gdzie to sprawdzić. Ciekawi mnie ile było takich sytuacji.

 

Edytowane przez Sjmport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sjmport napisał:

Żeby człowiek widział która praca została nagrodzona?

Przecież były pieczątki , znowu źle? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Erni napisał:

Przecież były pieczątki , znowu źle? 

Erni czy ja mówię cokolwiek, że było źle ?

Spytałem tylko o ogólną listę nagrodzonych modeli choćby dla tych, których fizycznie nie będzie na miejscu. I też nie każdy w takim tłumie ma jak zobaczyć te pieczątki.

Bardzo Cię proszę nie musisz takich pytań odbierać jako atak ! Tylko spytałem.

Więcej już o nic nie pytam.

Zauważ, że nie mam Żadnych pretensji do wyników, sędziów itp.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sjmport napisał:

Spytałem tylko o ogólną listę nagrodzonych modeli choćby dla tych, których fizycznie nie będzie na miejscu. I też nie każdy w takim tłumie ma jak zobaczyć te pieczątki

Sporadycznie się zdarza że jest wywieszana lista laureatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wyniki w systemie, były pieczątki i tyle. Gdyby nie opór ze strony modelarzy do zdjęć , przy wynikach byłaby fota nagrodzonego modelu i każdy by coś tam skojarzył a tak tylko literki pozostają.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To postawcie modelarzy przed faktem. Albo zdjęcie jest albo nie bierzesz udziału.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza.Dużo modeli na bardzo wysokim poziomie.Sędziowie mieli co oceniać.

Do zobaczenia za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak zawsze na wysokim poziomie. W tym roku poziom modeli bardzo wysoki. Dużo wyższy niż w ubiegłym.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym.

Wielkie podziękowania dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz w Bytomiu więc trudno mi oceniać imprezę z perspektywy czasu co nie zmienia faktu, że impreza bardzo mi się podobała. Świetna organizacja, świetne modele i ta bezcenna możliwość osobistego poznania wielu modelarzy włączając w to kilku kolegów z Modelworka. Za rok też się wybieram.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Xmen napisał:

Fajna impreza.Dużo modeli na bardzo wysokim poziomie.Sędziowie mieli co oceniać.

Do zobaczenia za dwa lata.

Za dwa albo trzy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sjmport napisał:

Za dwa albo trzy 😀

Ja za dwa.Następny rok pewnie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Xmen napisał:

Ja za dwa.Następny rok pewnie odpuszczę.

Podobnie i ja choć to mogą być i dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo fajnie, żałuję że nie dało się obejrzeć dokładnie każdego modelu bo wtedy trzebaby tam siedzieć tydzień. Masa modeli, sporo ludzi i świetna atmosfera. Udało się również trafić i poznać osobiście dwóch forumowiczow :)Grochówka z kuchni polowej :super:

Podziękowania dla organizatorów za ogarnięcie wszystkiego. 

IMG_20240316_132004.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za umożliwienie spędzenia miłego weekendu w Bytomiu. Impreza pierwsza klasa, tylko jedno co uwiera to te nieszczęsne zdjęcia. Naprawdę nie mogę zrozumieć oporu przed wrzuceniem fotki do systemu. Przygotowałem sześć modeli, dwa zyskały uznanie (ukłony dla sędziów i sponsorów) z czego trzy dopieszczałem do ostatniej chwili. Zmęczony przede wszystkim mentalnie jednak rozłożyłem namiot, ustawiłem statyw i pstryknąłem te zdjęcia, żeby być fair. Między innymi ze względu na to, że po festiwalach regularnie spotykam się z pytaniami, czy są gdzieś fotki nagrodzonych modeli etc. Życzę kolegom modelarzom zmiany podejścia w tym temacie, wszystkiego dobrego i do zobaczenia za rok!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to była pierwsza tego typu impreza. Dlatego chciałbym przede wszystkim podziękować za ciepłe przyjęcie przez grono bardziej doświadczonych kolegów. Dużo ciekawych rozmów i ogrom modeli na wysokim poziomie. Fakt tak wysokiej oceny moich dwupłatów był bardzo miłym zaskoczeniem i tu podziękowania dla sędziów. Diament, zwycięstwo w 32 i memoriał pułkownika Jana Białego, możliwość poznania jego rodziny i uściśnięcia im dłoni.  Wielka rzecz.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.