Skocz do zawartości

T-14 Armata Takom 1/35


johnrambo

Rekomendowane odpowiedzi

To był największy  problem właśnie, żeby w miarę czysty wyszedł  i  jakoś  wyglądał.  A ogólnie  to mam problem z malowaniem - wychodzi szorstka powierzchnia, nie ogarniam tego  jak na razie. 

 

Edytowane przez johnrambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, johnrambo napisał:

Kiedyś  zaczęty  i dopiero skończony  - w sumie kolejny nieudany, ale kiedyś  się  końcu uda  😄

Nie przesadzaj model jest fajny,  teraz musisz zdecydować czy z Placu Czerwonego  czy z poligonu Mulino

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradny ale  ładny 😛 Choć ja jestem z tych co by woleli żeby na parady pojazdy przejeżdżały przez poligon. W każdym razie udało się pogodzić czystość wykonania z atrakcyjnością i wyszedł dobry model :super:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jesteś niezadowolony z tego modelu, wyszedł bardzo fajnie. Przy malowaniu swojego modelu postawiłem na ostrą modulację kolorów. Armata to bardzo duży model i można z tym poszaleć na takich dużych płaszczyznach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, patrykd napisał:

Nie napisałem że model mi sie nie podoba. Jest ayrakcyjnie pomalowany ale  uwazam ze weathering jest tylko na poziomie minimalistycznym. Nawet brudzenie lekkie czy zacieki od brudu poprawiły by sytuację. Dla mnie to nieskończony model. 

Ludzie boją się brudzić bo to wyższa szkoła jazdy, może czasem lepiej zostawić taki jak ten, taki bezpieczny neutralny odbiór zostaje, myk na półkę i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Evildead napisał:

Ludzie boją się brudzić bo to wyższa szkoła jazdy, może czasem lepiej zostawić taki jak ten, taki bezpieczny neutralny odbiór zostaje, myk na półkę i zapomnieć.

Spoko rozumiem. Ale czemu nawet wydech niw jest okopcony. To też jest wg was ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patrykd napisał:

Jest ayrakcyjnie pomalowany ale  uwazam ze weathering jest tylko na poziomie minimalistycznym. Nawet brudzenie lekkie czy zacieki od brudu poprawiły by sytuację. Dla mnie to nieskończony model. 

Czy widziałeś ten czołg na paradzie w Moskwie (bo jak na razie służy jedynie do paradowania)? Talkie były kalki i takie były założenia - musiał być czysty. Jakby mocniej pobrudził to znowu kto inny by napisał, że nawet gdyby coś takiego pojawiało się na paradzie, to załoga pojawiłaby się w kolonii karnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, TAW napisał:

Czy widziałeś ten czołg na paradzie w Moskwie (bo jak na razie służy jedynie do paradowania)? Talkie były kalki i takie były założenia - musiał być czysty. Jakby mocniej pobrudził to znowu kto inny by napisał, że nawet gdyby coś takiego pojawiało się na paradzie, to załoga pojawiłaby się w kolonii karnej.

Ok. Może masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, patrykd napisał:

Wash to zdecydowanie za mało jak na dzisiejsze standardy weatheringu 🙄

To prawda, tu jest są 3 różne kolory/ odcienie zielonego - ale ciężko malować  model, który z założenia ma wyglądać na nowy.  I tak wyszedł  niepodobny do nowego 🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2023 o 15:38, johnrambo napisał:

To prawda, tu jest są 3 różne kolory/ odcienie zielonego - ale ciężko malować  model, który z założenia ma wyglądać na nowy.  I tak wyszedł  niepodobny do nowego 🤔

To ten sam kolor, tylko światło różne. To nowe czołgi malowane farbą NC 1200 Protective Green.

1688199533432.jpg

Edytowane przez robertmodelarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.