Skocz do zawartości

T-62 Egipt, Wojna Yom Kippur, Zvezda 1:35


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt długo się męczyłem z tym modelem, miało być na szybko a nie wyszło 😛 Poza tym nienawidzę dotykać waty, więc będzie mi się ten projekt śnił po nocach.
Model ogólnie taki średniak, raczej drugi raz bym nie kupił (pierwszy raz to była okazja za ok. połowę ceny), ale sklejał się ogólnie całkiem dobrze. Dokupiłem blaszki na grille i antenę, wszystkie oznaczenia malowane ręcznie.
Niestety razem z podstawką nie mieści mi się w namiocie więc zdjęcia raczej improwizowane... mam nadzieję że jakość jest wystarczająca. Postaram się kupić większy namiot i porobić lepsze fotki.
 

image.thumb.jpeg.b45c10478ea6d3b2fe7144104adc5b85.jpeg

 

image.thumb.jpeg.562830573c07b990448daf7779ed4369.jpeg

 

image.thumb.jpeg.3979a47617ed8d1ce7cd41ae63caf4fe.jpeg

 

image.thumb.jpeg.20960b876d669dedf0b18189e5763ead.jpeg

 

image.thumb.jpeg.615b3a5807ef9dc02173aed8dee8f365.jpeg

 

image.thumb.jpeg.6877201afe3d4b56904683e2e8cfffac.jpeg

 

image.thumb.jpeg.f6aee29a0703b5d4c077d521f0687801.jpeg

 

image.thumb.jpeg.f6183377fd58562eaf03d82daa11009c.jpeg

 

image.thumb.jpeg.51ac8973005da8c681a0e1014d3fa75e.jpeg

 

image.thumb.jpeg.5586cd4b365655ada1ae313b824a4db3.jpeg

 

image.thumb.jpeg.bcae0fd153f052df059db7c733facb17.jpeg

 

image.thumb.jpeg.5b767dd3e6b29adc96bc5b1ccce5a0f4.jpeg

  • Like 17
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Endrju napisał:

Będziesz go gdzieś pokazywał w miejscach publicznych.

 

Raczej nie, to raczej próba generalna przed innym projektem. Sam T-62 nie zostanie u mnie długo 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czołg bardzo ładny a podstawka wydaje się go nawet trochę przyćmiewać :D także kompozycja pierwsza klasa. Wystrzał ma moc obalającą a zdjęciami nocnymi wykręciłeś wręcz niesamowity klimat. Bardzo pierwszorzędna wybuchowa robota! Lata siedemdziesiąte to jeszcze epoka czarno-biała więc nie mogłem się powstrzymać:

t.jpg.020f40d4cfb1345caa03e44d32d795a2.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, halset napisał:

Model ogólnie taki średniak, raczej drugi raz bym nie kupił (pierwszy raz to była okazja za ok. połowę ceny), ale sklejał się ogólnie całkiem dobrze. Dokupiłem blaszki na grille i antenę, wszystkie oznaczenia malowane ręcznie.

Kolejny super teciak + podstawka, podoba mi się bardzo ta para. 

P.S.  Co rozumiesz przez ,, Model ogólnie taki średniak, raczej drugi raz bym nie kupił,,  to chyba jeden z ostatnich wypustów gwiazdora czyli powinien być w miarę dobry. Blaszek minimum do grilla dalej nie uświadczysz?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bulik58 napisał:

P.S.  Co rozumiesz przez ,, Model ogólnie taki średniak, raczej drugi raz bym nie kupił,,  to chyba jeden z ostatnich wypustów gwiazdora czyli powinien być w miarę dobry. Blaszek minimum do grilla dalej nie uświadczysz?

 

Model sam w sobie jest w porządku jak za ta cenę, detal jest w miarę ok, chociaż tu i tam jest trochę uproszczeń (Miniart to to nie jest :P). Ale fakt ze nawet głupich blaszek na grille nie dali jakoś mnie zniechęcił 😛

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, M.A.V. napisał:

zdjęcia nocne rewelacja

 

1 godzinę temu, TAW napisał:

...zdjęciami nocnymi wykręciłeś wręcz niesamowity klimat.

 

Dokładnie tak, zgadzam się z kolegami bez 2 zdań, zdjęcia mocno klimatyczne 👏👍

Całość kompozycji robi robotę 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, halset napisał:

 

Model sam w sobie jest w porządku jak za ta cenę, detal jest w miarę ok, chociaż tu i tam jest trochę uproszczeń (Miniart to to nie jest :P). Ale fakt ze nawet głupich blaszek na grille nie dali jakoś mnie zniechęcił 😛

Czyli lepiej dołożyć parę złotych  i wziąć Trumpka , bynajmniej mam gwarancję lepszej jakości i jakiś tam zestaw blach choćby nawet podstawowy ,dzięki ci bardzo  , Jak widać nocne efekty mają powodzenie , ja jestem jednak tradycjonalistą i stawiam na dzienne ujęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka ekstra, czołg świetny, zdjęcia „nocne” super. Sam efekt jakoś nie jest tym, co mnie „kręci”, ale doceniam wykonanie. Szkoda takiej fajnej scenerii pustynnej tym świetlistym kręgiem przyćmiewać :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią na froncie "Bataliony proszą o ogień" Super wykonanie i znakomity efekt wystrzału.  Czołg radziecki, a jednak nie ruski... wielkie brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wykonanie, klimat Synaju też oddany właściwie, efekt świetlny zarąbisty. Zazdraszczę, może kiedyś też coś podobnego zmaluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.