Skocz do zawartości

Leopard 2PL konwersja dla Leo 2A4 Meng 1/35


Sasini

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość konwersji jest bez ograniczeń i postaramy się zrobić wszystko by każdy kto ją chce, ją dostał. Robimy też wszystko, żeby przyspieszyć produkcję ale są pewne rzeczy których się nie przeskoczy. Bo nawet przy większej ilości drukarek musze to posegregować, skontrolować jakość, spakować itp. 

Także cierpliwości 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się takie założenie- nie szybka masówka, tylko nastawienie na jakość i rzetelność. Z takim podejściem macie szanse zrobić sporo zamieszania na krajowym, a może i nie tylko krajowym rynku modelarskim czego Wam jako producentom i nam odbiorcom jak najbardzie życzę. Skorzystamy na tym wszyscy bo polskie konstrukcje upowszechnią się na warsztatach i w gablotach. Czekamy cierpliwie bo cierpliwości modelarzom nigdy nie powinno brakować.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TAW napisał:

Podoba mi się takie założenie- nie szybka masówka, tylko nastawienie na jakość i rzetelność. Z takim podejściem macie szanse zrobić sporo zamieszania na krajowym, a może i nie tylko krajowym rynku modelarskim czego Wam jako producentom i nam odbiorcom jak najbardzie życzę. Skorzystamy na tym wszyscy bo polskie konstrukcje upowszechnią się na warsztatach i w gablotach. Czekamy cierpliwie bo cierpliwości modelarzom nigdy nie powinno brakować.

 

Popieram i czekam na więcej niedostępnych konwersji dla ciekawych wozów WP dla dostępnych zestawów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, robertmodelarz napisał:

Reosomaka w wersji MED zanim się urodził już go pochowali.  

Boxart Rosomak WEM - Medevac 35035 IBG Models

Może Zespół tutaj zaprojektuje i wydrukuje nadbudówkę do wersji WEM, ZSSW etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PrzemekW napisał:

To tylko dopytam nieśmiało, kiedy możemy liczyć na wersję w 1:72?

Pozdrawiam, Przemek

Proszę śledzić naszego facebooka (ACE Project Studio), tam będą pojawiać się wszystkie wiadomości o nadchodzących projektach. 

 


@mandrivecs Przemyślimy zagadnienie 
 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mandrivecs napisał:

Może Zespół tutaj zaprojektuje i wydrukuje nadbudówkę do wersji WEM, ZSSW etc.

 

Model WEM-a się jednak pojawi bo wbrew pozorom nikt go nie pogrzebał i prace nad nim są w toku. Tyle tylko, że to będzie późniejsza wersja, ta z nowym kadłubem. Nie będzie na pewno wersji pierwotnej czyli "nadstawki" na standardowy kadłub i tu już jest pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PioBan napisał:

 

Model WEM-a się jednak pojawi bo wbrew pozorom nikt go nie pogrzebał i prace nad nim są w toku. Tyle tylko, że to będzie późniejsza wersja, ta z nowym kadłubem. Nie będzie na pewno wersji pierwotnej czyli "nadstawki" na standardowy kadłub i tu już jest pole do popisu.

Czy to potwierdzone info? Bo zapowiedź wersji WEM ma już parę lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2024 o 10:41, Sasini napisał:

Proszę śledzić naszego facebooka (ACE Project Studio), tam będą pojawiać się wszystkie wiadomości o nadchodzących projektach. 

To raczej jestem skazany na obserwowanie tego Forum.

Nie mam i nie zamierzam mieć konta na Facebooku.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w przypływie chwili postanowiłam dodać mały bonus dla osób wybierający zestaw do Heli. 
Będzie to dodatkowy wydruk podkowy.  Oryginał obiektu referencyjnego oczywiście zostaje u mnie :)
image.thumb.jpeg.6230f2ab5793da43ffbf4e37fe6548e7.jpeg

  • Like 5
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kwity na tą podkowę? Wygląda na współczesny tani odlew staliwny, a nie na porządną ręczną kowalską robotę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lipstein napisał:

Masz kwity na tą podkowę? Wygląda na współczesny tani odlew staliwny, a nie na porządną ręczną kowalską robotę 🙂

Mam i wiem jaki kowal ją robił i kiedy była w użyciu i ile. Bo to podkowa mojego konia, więc nie ma lipy 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz, purysta zapyta, czy ilość i kształt otworów na hufnale jest akuratny.

A tak abstra:bip:ąc, ten dodatek jest chyba najważniejszy do takiej konwersji, choć taki malutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lipstein napisał:

A tak abstra:bip:ąc, ten dodatek jest chyba najważniejszy do takiej konwersji, choć taki malutki.

Nie rozmiar ma tu znaczenie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne... ale mam niezbyt dobrą wiadomość. Z przyczyn technicznych produkcja jest wstrzymana na parę dni... Także jest to jednoznaczne z tym, że w tym tygodniu niestety nie wyjdzie pierwsza partia paczek, jak planowałam. 


Mam nadzieję, że uda się to sprawnie ogarnąć  i w drugiej połowie, przyszłego tygodnia wszystko ruszy jak trzeba.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka dobrych informacji. Pod koniec tego tygodnia zostaną wysłane pierwsze zamówienia, oczywiście zgodnie z listą. 
Kalkomania została poprawiona, a instrukcja którą niektórzy mieli okazje widzieć na Babarybie zostanie poszerzona o dokładniejsze wskazówki sklejania konwersji. Dorzucona też będzie instrukcja malowania kamuflażu.
 
Druga kwestia dostałam informacje, że możemy spodziewać się napływu leopardów od Menga pod koniec lata/na jesień. Więc dla tych co nie mają, a chcą mieć będzie szansa żeby na spokojnie kupić model. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.