Skocz do zawartości

[PG-ZD] MT-LB w barwach WP z "L" SKIF,Eduard,Armo


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Następnie wyciąłem trochę dziur w pancerzu górnym i usunąłem elementy, które zastąpię blaszkami.

Usunąłem też taki krąg który miał utrzymywać wieżyczkę. Odkryłem że ten plastik świetnie się obrabia kamieniami i tarczami szlifierskimi do metalu, (plastik Dragona przy takich zabiegach zamieniał się w maź... ).

 

249dfbfbb594a169.jpg

9f43c77a9a3548f7.jpg

0690787e3dec6886.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coraz lepiej się prezentuje . Co do przymiarki to mam nadzieję, że do mojego zestawu nie wrzucili gąsek od MTLB bo Goździk jest dłuższy i nie będą pasować Aż polecę przymierzyć laczki.

 

edit: Z biciem serca i trzęsącymi rękoma nakładałem gąski i PASUJĄ, uffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo prac niestety mocno zdechło..., dziś skróciłem ośki aby pasowały nowe kółka, dokleiłem różne drobiazgi na pancerzu zewnętrznym których nie zastąpię blaszkami, skleiłem gąsienice, i zacząłem się przygotowywać do robienia peryskopów od środka, ale na razie to muszę przerwać pracę w oczekiwaniu na blaszki...

 

faeb47f5d1c30cad.jpg

c077452f6b527724.jpg

 

c.d.n...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś się dowiedziałem że blachy będą najwcześniej za tydzień to poeksperymentowałem z trochę preshaderingiem na powierzchniach mniej widocznych (i tych na które nie pójdą blachy), juto zobaczę co z tego wynikło:

 

a82223d2b8fbda18.jpg

899186d12a2cf042.jpg\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można cały model na czarno pomalować, chyba lepsze niż robienie typowego preshadingu. Kolega stosuje od lat na modelach pancernych i efekty są bardzo zacne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można cały model na czarno pomalować, chyba lepsze niż robienie typowego preshadingu. Kolega stosuje od lat na modelach pancernych i efekty są bardzo zacne.

Dokładnie, szybciej i łatwiej. Efekt ten sam, albo nawet lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową kolegów przemalowałem na czarny, (farba jeszcze mokra):

 

488790be5b2aa341.jpg

6e5a44361d1b440a.jpg

 

Nadal czekam na blachy....

 

Już zdecydowałem że ten model nie będzie taki błotnisty jak Twardy, raczej go jakoś wycieniuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35384 To numer seryjny blaszek eduarda po wpisaniu na stronce producenta obejrzyj sobie instrukcję. Moim zdaniem nie opłaca sie ich kupować. Dużo części się powtarza a niektóre można wykonać samemu.wczoraj porobiłem zdjęcia tego egzemplarza, wiec jak będziesz potrzebował jakiegoś szczegółu pisz

7a2fa864cbe14c70m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35384 To numer seryjny blaszek eduarda po wpisaniu na stronce producenta obejrzyj sobie instrukcję. Moim zdaniem nie opłaca sie ich kupować. Dużo części się powtarza a niektóre można wykonać samemu.wczoraj porobiłem zdjęcia tego egzemplarza, wiec jak będziesz potrzebował jakiegoś szczegółu pisz

he tez wczoraj tam bylem,to w forcie czerniakow tak?czy sa tam rowniez jakies twoje modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.