Jump to content

Republic P-47D-28-RE Thunderbolt, Tamiya, 1/72


abtb
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Kolejny :wink:

 

Republic P-47D-28-RE Thunderbolt, GC II/5 "Lafayette", Armee de L' Air, Amberien, Francja, 1944 rok (za instrukcją Revella :mrgreen:)

 

gnbnH0p.jpg

 

ADgw6zW.jpg

 

vQ4XESd.jpg

 

LgNEKXs.jpg

 

lXGoj3G.jpg

 

i9bFjxw.jpg

 

4srOEsZ.jpg

 

Av0TtRA.jpg

 

VnyLyIb.jpg

 

WYjmfcA.jpg

 

rKeR8r4.jpg

 

ahRCFW5.jpg

 

zzzTJLe.jpg

 

78MUf1K.jpg

 

6u04sXJ.jpg

 

CeEqp5x.jpg

 

BHnOjgq.jpg

 

y0hQhpO.jpg

 

Fnb03YS.jpg

 

dydxwVH.jpg

 

mmCDPa4.jpg

 

U23PNAW.jpg

 

dJkwwTP.jpg

 

o7Ldx7W.jpg

 

6yM5Zzo.jpg

 

QQtUNdp.jpg

 

Zastawa się rozrasta :cool::

JZ9YH5r.jpg

 

Rtjnfoe.jpg

 

:kawa:

 

:odlot:

Edited by abtb
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Podwieszenia... . Nie wydaje mi się, żeby Francuzy mieli te zbiorniki.  Ale pewności nie mam, to nie ma o czym gadać. W każdym razie nie mieli srebrnych. Nikt nie miał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 minut temu, greatgonzo napisał:

Ale pewności nie mam,

Ja też :mrgreen:

 

5 minut temu, greatgonzo napisał:

W każdym razie nie mieli srebrnych. Nikt nie miał.

Oj tam, oj tam - zwykłe braki materiałowe w zasobach farby i już masz powód do marudzenia wink3

Przecież wiesz, że ja te "dzbanki" robię dla relaksu :szampan:

Edited by abtb
Link to comment
Share on other sites

Teraz, greatgonzo napisał:

drugiemu udręka.

Żeby nie było że nie ostrzegałem  - mój "srebrny "dzbanek broniący Hawajów wyposażyłem w dwa baniaki do lotu długodystansowego na wyspy japońskie. I mam obawy czy to wystarczy - może trzeci dać pod brzuszek dla pewności? wink3

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, greatgonzo napisał:

Dawaj!

Tylko pamiętaj o tym w galerii wink3

 

17 godzin temu, greatgonzo napisał:

Cierpienie uszlachetnia.

Sir Gonzo z Giżycka, miłościwie nam panujący na Twierdzy Boyen - nawet mocno brzmi :mrgreen:

 

14 godzin temu, Andrzej_LK napisał:

Olsztyn szykuje lądowisko!

Impreza w dogodnym dla mnie terminie, zaklepane "lądowisko" -  :super:                                                                                                Dyskretnie  nie pytam o krasnale wink3

 

Dziękuję bardzo panowie za opinie i uwagi :piwo:

Ze swojej strony dodam tylko tyle, że za tydzień .......................kolejny Dzbanek :haha:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.