Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Airbus


Gość KonDi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 682
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja dopieszczam silniczki i kombinuję z ogonem bo kalkę zepsułem, ale może i lepiej bo jest za gruba i jej łączenia na natarciu statecznika pionowego wyglądają koszmarnie. Muszę odmoczyć ogon, może uratuję te nieszczęsne białe krzyże, po czym zamaskuje i pomaluje go na czerwono i znowu kalka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie... cóż, IIZKM się prawie skończył, więc trzeba będzie ruszyć z arbuzem. Pewnie po świętach...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sorki, za ciszę, ale na razie musiałem odstawić model z bardzo prostego powodu, nie mam jeszcze zaworu do butli z powietrzem i aero. Dosyć trudno jest to znaleźć, dzwonie po sklepach i mówią, że będzie na dniach, w innych nie wiedzą kiedy, ale bywają takie rzeczy. Zostało mi w sumie tylko malowanie i drobne prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zabierma się za budowę A380-800 Hellera w skali 1:25 malowanie Lufthansy i plany mam ambitne ale zobaczymy co wyjdzie. (bo planuje zrobic go z oswietleniem wew i zew na skrzydłach). Na razie odpakowalem bo juz nabral mocy w moim "magazynie" i zalaczam kilka zdjec. Mam wrażenie, że bedzie sie fajnie składał bo wypraski robią wrażenie a ponadto można odnieść rażenie, że się buduje jak prawdziwy w tyhc modułów kadłuba itp. Bedzie duzo przyjemności ale i czasu zabierze jeszcze więcej. Zobaczymy jak bedzie efekt koncowy. Zdziwil mnie tylko brak okienek co u Hellera jest wyjątkiem bo wszystkie inne modele psażerow okienka miały, więć pozostaje mi je zrobić. Będe relacjonował budowę co w moim przypadku tez jest nowością. Zaraz dodam zdjęcia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę bacznie śledził. I liczę na duże i ładne zdjęcia. Najlepiej wklejaj je od razu w rozmiarze 800x600, co by nie trzeba było klikać na każde z osobna - taka mała prośba do Ciebie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta się już skończyły, więc poważnie powróciłem do projektu. Najprawdopodobniej wykonam A319 linii Germanwings. I z pewnością będzie kilka ciekawych dodatków, ale o tym na razie ciii...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zabierma się za budowę A380-800 Hellera w skali 1:25 malowanie Lufthansy

 

A już się nastawiłem na relację z budowy olbrzyma.

A tu tylko jedynki zabrakło przed 25

 

Będę zaglądał i powodzenia.

 

Pozdrawiam

Markuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ucichło. Nie wiem może przez święta... ale mniejsza z tym.

Jak postępy , chwalić się

Ja stoję w miejscu z budową pozostało pomalować skrzydła no i kalki i podwozie i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zniszczyłem sobie kalkomanię na ogonie, a wszystko przez to, że chciałem zrobić hybrydę, czyli natarcie ogona pomalowane na czerwono, a reszta kalkomania z zestawu (biały krzyż na czerwonym tle). Jednak zacząłem to robić kiedy kalka już była nałożona,nie przewidziałem, że jest za gruba i nie chce się schodzić na natarciu statecznika pionowego. Jakoś sobie poradzę, pomaluje cały ogon na czerwony i odtworzę krzyż przy pomocy szablonu, mam nadzieje, że wyjdzie tak jak powinno. Jeśli ktoś by miał zbędne krzyże z zestawu A-320 Thomas Cook/Swiss chętnie odkupię. Muszę jeszcze dorobić gwiazdę star alliance, która w A319 znajduje się między kabiną pilotów a przednimi drzwiami. Co ciekawe A 320 w barwach swiss nie ma tej gwiazdy, a 319 tak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza warstwę białego pociągnałem pędzlem bo będę robił szybki boczne oczywiścei przed sklejaniem (uważnie aby nie pomalować przyszłych łączeń). A już całościowo to aerografem chyba? Choc po pedzlu wyglaa znakomicie beż żadnych niedociągnięc ale najtrudniej będzie po szpachli na łączniach. Zobaczymy. Farbki Humbrol (rozcieńczyłem 1:1 na ten pędzel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.