Skocz do zawartości

Panzer IV Ausf.G Mittel. DML-1/35


Patterson

Rekomendowane odpowiedzi

Moja interpretacja zmarzniętej czwórki. Mam nadzieje, że przypadnie Wam do gustu.

Pojazd ma przedstawiać pojazd w warunkach silnego mrozu i bez śniegu.

 

 

Gdyby ktoś miał słabe łącze, zapraszam bezpośrednio na photobucket.

 

http://s62.photobucket.com/albums/h96/PattersonMSZ/Panzer%204%20ausf%20G/?action=view&current=IMG_4384.jpg

 

Zapraszam!

 

IMG_4383.jpg

IMG_4384.jpg

IMG_4385.jpg

IMG_4387.jpg

IMG_4388.jpg

IMG_4389.jpg

IMG_4390.jpg

IMG_4391.jpg

IMG_4392.jpg

IMG_4393.jpg

IMG_4394.jpg

IMG_4395.jpg

IMG_4396.jpg

IMG_4397.jpg

IMG_4398.jpg

IMG_4399.jpg

IMG_4400.jpg

IMG_4401.jpg

IMG_4402.jpg

IMG_4403.jpg

IMG_4404.jpg

IMG_4405.jpg

IMG_4406.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwól ze jako pierwszy wyrażę swa opinie

EXTRA!!! jak dla mnie jedna z najlepiej wykonanych czwórek w historii

P.S jak porobiłeś te wyrwy w białym kamo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dioramka i będzie zaje**ście!!

 

Model bardzo fajny, kontrastująca figurka także, dobrze dobrane kolorki i osketen po prostu GIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Scenki narazie nie będzie bo mam remont w domu i tak w polowych warunkach budowałem ten model.

 

 

Malowanie to standard. Pigmenty, akryle tamiya vallejo , oleje dla artystów i abtejlungi , oraz chemia MiGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXTRA!!! jak dla mnie jedna z najlepiej wykonanych czwórek w historii

 

Mogę się zgodzić. Sam model jest po prostu świetny, a temu Niemcowi jakoś źle z oczu patrzy (przedostatnia fota).

 

Pozdrawiam, i już chyba wiem na kogo głos oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki. Robi wrażenie szczególnie z tymi gąskami. Jedyna moja uwaga to tło do zdjęć - troche za ciemne przez co podwozie traci bo ciężko tam coś dostrzec, ale to może wina mojego monitora (chociaż inne zdjęcia są ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego potraktowałeś układ jezdny z gąsienicami po macoszemu. Dla mnie on jest dopiero bazą do dalszych prac. Nie widać śladów pracy kół, nie ma żadnego zróżnicowania kolorystycznego, nie widać wpływów zimy na nim po prostu. Może to tylko moje odczucie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, błotko na kołach i gąskach jest bardzo subtelne, właściwie do gra kilku kolorów których nie za bardzo widać na tych polowych fotkach. Chciałem zrobić bardzo delikatne błocenie i faktycznie, może nieco za bardzo subtelne

 

Aczkolwiek widziałem kilka takich pojazdów na tęgim mrozie gdzie nie było błota , bo ziemia najnormalniej zamarzła i układ jezdny był względnie czysty, ale słusznie, można byłoby bardziej poszaleć, dziękuję za celne uwagi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badgerku kochany jestem Ci bardzo wdzieczny. Zawsze zachecam do wszelkich uwag. Jestem za nie bardzo wdzięczny. Sam teraz widzę, że można było mocniej podtyrać te gąski. Bardzo celna i cenna uwaga, dziękuje Ci serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.