Skocz do zawartości

SBLim-2A 1/48


imt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 410
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O Jezu!!! Toc to juz sie slowami nie da opisac. Ten model to jest juz taka klasa ze nie miesci sie w zadnym katalogu klas. Praca modelarska jest tak ogromna i fantastycznie wykonana ze doprawdy wlosy deba staja jak sie patrzy na te zdjecia z budowy. To jest mistroska replika prawdziwego samolotu. Zeby cos tak wspanialego wykonac potrzebne sa ogromne zdolnosci modelarskie, nieziemska wrecz cierpliwosc, ale rowniez niesamowity materjal zdjeciowo rysunkowy. Czy ty Irku jestes (byles) mechanikiem tego ptaszka?

Szceze i z calego serca gratuluje wyniku prac! Niesamowity model. Szkoda tylko ze nie moge go zobaczyc w naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zeby cos tak wspanialego wykonac potrzebne sa ogromne zdolnosci modelarskie, nieziemska wrecz cierpliwosc, ale rowniez niesamowity materjal zdjeciowo rysunkowy. Czy ty Irku jestes (byles) mechanikiem tego ptaszka?"

 

MAREKU-odnośnie materiału zdjęciowego to owszem mam potężna dokumentację, którą pomógł mi zdobyć Jarek Sobociński. oryginał stoi w muzeum w Drzonowie na skrzydle, którego mam zrobione zdjęcie.

 

Nie nie byłem mechanikiem tego ptaszka jak napisałeś ale po zrobieniu bez problemu mógłbym być mechanikiem.

 

Dla wszystkich zniecierpliwionych zdjęcia w galeri się pojawią jak znajdę wolną chwilę na ich zrobienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, serdecznie gratuluję! To jeden z najlepszych modeli ostatnich lat w Polsce.

Przyznaj się lepiej ile się w tym czasie nauczyłeś. Od Twoich poprzednich projektów, skądinąd rewelacyjnych, ten model odstaje in plus bardzo mocno. Jeszcze raz gorące gratulacje! Mam nadzieję zobaczyć go niebawem na żywo.

 

A 8020 z Drzonowa już widzę przez naturę oskrobany do zera niemal. Pamiętam ten samolot z licznych wizyt. Kilka ładnych godzin w nim przesiedziałem...

Swoją drogą Twoja miniatura obok licznych zdjęć, będzie ładną dokumentacją jego przeszłego już stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że galeria gotowego modelu nie odzwierciedli w najmniejszym stopniu Twojej pracy. Po prostu brak mi słów.... Ten warsztat powinien być wyodrębniony na wieki wieków jako wzorcowy.

Z wyrazami najszczerszego podziwu

 

Prosty Lepiacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem tu na początku relacji warsztatowej (później też życie w skali 1:1 mnie odciągnęło od forum i modelarstwa) i nie do końca wierzyłem, że uda Ci się to zakończyć, bo niesamowicie skomplikowany i czasochłonny projekt. A jednak! Pozdrawiam i gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masajkra, masajkra i jeszcze raz masajkra . Nie da się tego opisać. A czy kolega Irek jest z zawodu rzeźnikiem Gratulacje wytrwałości i czekamy na jakiś kolejny ciekawy projekt w Twoim wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....

 

IMG_9109.jpg

 

Ładna diorama 1:35 ?

 

Szczególnie dobrze wyszedł Ci ludek na skrzydle (mechanik czy niedzielny turysta???). Gość dzięki idealnie odwzorowanych odcieniach skóry jest jak żywy No i tak dobrych śladów eksploatacyjnych i obić na modelu latadła jeszcze nie widziałem. Kalki zestawowe czy sam robiłeś ?

 

Ale powiedz Irku co ta figurka trzyma w rękach ? O_O

 

 

A tak poważnie to obłęd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.