Skocz do zawartości

T-34/85 - Dragon 1/72


R_Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Po roku i paru miesiącach nadeszła chwila prawdy.

Mój dziesiąty skończony model i pierwsza figurka

Wszystko co było do powiedzenia, właściwie chyba już zostało powiedziane w warsztacie

 

Mimo to zapraszam do oglądania:

 

T34_85_01.jpg

 

T34_85_02.jpg

 

T34_85_03.jpg

 

T34_85_04.jpg

 

T34_85_05.jpg

 

T34_85_06.jpg

 

T34_85_07.jpg

 

T34_85_08.jpg

 

T34_85_09.jpg

 

T34_85_10.jpg

 

Podsumowując:

Model Dragona plus gąsienice i zbiorniki z UM, trochę detali Parta, lufa Armo (chyba), kalki Armo.

Malowany pędzlem akrylami lifecolor. Do tego neutralny wash, oleje, pigmenty i tym podobne zabiegi.

Z premedytacją prawie funkel nówka.

 

Merytorycznie, wiadomo co: dupka i osłony peryskopów…

Malarsko czołg wyszedł jak wyszedł, myślę, że na normalnym poziomie. Figurka … ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Modelik prezentuje się bardzo ładnie i dobrze, że nie przesadnie usyfiony. Wszak nie każdy czołg po bagnach biebrzańskich się tułał. Ładne detale i sensowne zdrapki dopełniają zgrabnej całości.

 

Chłopek rzeczywiście gustlikowy wyszedł bardzo. Ale cóż - widać Hanys i tyle

 

Jeszcze raz gratuluje.

 

PS

Tetrzydziestkiczwórki to nie są moje ulubione czołgi, że takiego eufemizmu użyję, ale oko cieszy dobry model nawet tych "lubianych inaczej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zacny model, brawo za śmiałą próbę z załogantem :-) podoba mi się twoja konsekwencja w doborze tematów i budowaniu kolekcji. niemniej jakbyś go CIUT bardziej pobrudził... ale o gustach się nie dysktuje. mam nadzieję, że zobaczę go w Bytomiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I love T 34 (& M4 Sherman) i ten też mie się podoba. Winietka z surowością i swieżością późnej wiosny, onego roku 45-tego mi się kojarzy. Piękny czas nadziei na lepsze powojenne zycie. Bez telefonów komórkowych, telewizorów plazmowych, internetu i disco polo. Facet - jak ten tankista nieprzymierzając, mógł hamowi dać w mordę bez posądzenia o ksenofobię. Piękne czasy... Szkoda, że odżywają tylko na winietkach zapaleńców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

 

Andrzej powiem tak, jeśli ja będę w Bytomiu, to teciak też będzie

 

Piotrek z tym wyciąganiem …. Powiedzmy, że zbytni zoom Gustlikowi nie służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model.

Wszystko gustownie i ze smakiem zrobione.

Delikatne obicia (nie przesadzone)

No i ten piękny wypłowiały kolorek.

Figurka w koncu jest, ale jest taka sobie, jakos srednio tu pasuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.