Skocz do zawartości

Su-27 Flanker B "Cięty na ostro" 1:32


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat zakończony czas na prezentację modelu w galerii.

 

Poniżej będziecie mogli zobaczyć i ocenić moją wizję Su-27 Ukraińskich Sił Powietrznych.

 

Samolot od wielu lat służy jako maszyna pokazowa jest to jeden z pierwszych samolotów Su-27 który trafił na Ukrainę w czeluściach netu odnajdziecie wiele fotek tego samolotu w różnych kamuflażach.

 

W 2013r ten konkretny egzemplarz można było zobaczyć w Polsce w Radomiu - w nie co innej wersji kolorystycznej - mianowicie nos i końcówki stateczników miały kolor biały.

Rok później na pokazach w UK ten sam samolot miał już nos i stateczniki w kolorze ciemno szarym.

Mój model przedstawia nie co wcześniejszą wersję kamuflażu z dodatkami w kolorze zielonym Su w tej wersji wystąpiło na pokazach lotniczych we Włoszech na wystawie statycznej. Samolot miał brać udział w pokazach dynamicznych jednak kierownictwo pokazów nie wyraziło zgody zasłaniając się względami bezpieczeństwa (ciekawe co z niego wyciekało) .

 

Pozwolę sobie teraz napisać coś o samym modelu, największym problemem jest jak dla mnie jego fotografowanie bez wzgledu na tło trudno jest odwzorować idealnie kolory wychodzą one zbyt intensywne.

Po przejrzeniu wielu fotek postanowiłem wybrać fotki na czarnym tle - mam wrażenie że takie tło bardziej pasuje do agresywnej sylwetki tego kolosa.

 

W kwestii budowy modelu - odpowiednie informacje znajdziecie w warsztacie.

 

 

IMAG5539_zpshr7r269j.jpgIMAG5537_zpsd8d7vtod.jpgIMAG5499_zpstgrpva4i.jpgIMAG5502_zpsrpjwbzfp.jpgIMAG5512_zpst1cotvef.jpgIMAG5516_zpsqenjq1ov.jpgIMAG5520_zps2kx9xpes.jpgIMAG5524_zpsivth85ng.jpgIMAG5529_zps0uj7xtnm.jpgIMAG5544_zpsfx9wcahv.jpgIMAG5552_zpsjveej2pj.jpgIMAG5557_zpsljusbqco.jpgIMAG5611_zpsnvokdb1n.jpgIMAG5491_zpso4qf9psl.jpgIMAG5488_zpscpxly1ve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, silniki rewelacyjne .

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Blenheim Mk IV - Airfix + tablica - Yahu 1/72

Vickers E jedno i dwu wieżowy - Ftf 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z relacją z budowy F-14 a w zasadzie dwóch F-14 A i D będzie problem - jeden już gotowy a drugi jak myślę skończę do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRL, w czasie gdy ja robię jeden model, Ty chyba ich sklejasz więcej niż ja do tej pory przez całe życie.

 

Może nie aż tak dużo ale naprawdę podglądam tu warsztaty od jakiegoś czasu i już nie wiem co wy tam robicie tyle czasu przy tych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRL, w czasie gdy ja robię jeden model, Ty chyba ich sklejasz więcej niż ja do tej pory przez całe życie.

 

Może nie aż tak dużo ale naprawdę podglądam tu warsztaty od jakiegoś czasu i już nie wiem co wy tam robicie tyle czasu przy tych modelach.

 

No wiesz to było brutalne

Nie wiem jak inni, ale ja się trochę opierdzielam,

a w wolnych chwilach to wnętrza robię

 

...czasem te mieszkalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwiony

 

Niestety, wiem jak jest nie każdy może poświęcić tyle czasu na modele co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.